Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nema zvuka  (Posjeta: 2525 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
nema zvuka
« : 19 Siječanj, 2009, 09:38:34 »
ima ko da mozda zna u cemu bi mogao bit problem...znaci samo odjedanput mi je nestalo zvuka, probao sam ukljucit drugi zvucnik i opet isto...znaci radi se o laptopu...zna neko nesto :help: :help: :help:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: nema zvuka
« Odgovori #1 : 19 Siječanj, 2009, 11:14:19 »
Provjeri si postavke zvuka da ti nije negdje uključen mute,ako nije probaj napravit sistem restore na prijašnji datum kad je sve radilo,ako i to ne pomaže probaj instalirat nove drivere za zvuk koje skineš sa stranice proizvođača laptopa ako i to ne radi onda neznam kaj bi moglo bit možda hardverski problem  :toothy3:
E da ako si nešto instaliro na komp probaj to maknut sa kompa,pa vidi oče ti radit onda isto tako ako si prije ovog problema instaliro neke drivere za divix mp3 ili nešto drugo probaj ih deinstalirat, a ako si stavljo neke drivere ili radio update drivera što se samog laptopa tiče probaj napravit roll back driver

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: nema zvuka
« Odgovori #2 : 19 Siječanj, 2009, 11:20:05 »
jel samo na internetu ili opcenito na svemu

jer kod cure na laptopu nestao zvuk na internetu, 2x u god dana, samo od sebe, nista instalirano, nista drkano  :dontknow:, instaliram ponovo driver nista

naletio sam na netu da pomogne ponovo instaliranje flash playera, ali 0 bodova

nakon rusenja i ponovnog podizanja windowsa sve 5   :sad3: :sad3:

jel se moze to kako sredit na neki normalniji nacin osim novih wind?
« Zadnja izmjena: 19 Siječanj, 2009, 11:33:59 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: nema zvuka
« Odgovori #3 : 19 Siječanj, 2009, 12:09:51 »
jel samo na internetu ili opcenito na svemu

jer kod cure na laptopu nestao zvuk na internetu, 2x u god dana, samo od sebe, nista instalirano, nista drkano  :dontknow:, instaliram ponovo driver nista

naletio sam na netu da pomogne ponovo instaliranje flash playera, ali 0 bodova

nakon rusenja i ponovnog podizanja windowsa sve 5   :sad3: :sad3:

jel se moze to kako sredit na neki normalniji nacin osim novih wind?

pa jesi probo sistem restore, u dosta slučajeva pomaže.
Sigurno se može al moraš prvo nač uzrok problema da bi mogo rješit isti...........
piratski windowsi su sami po sebi problem uvjek nekaj jj*be po tavanu
Pazi kaj se meni desilo,dve particije na c samo winxp i potrebni programi a na d ostale pi*darije,ugasim komp ujutro ga ponovo palim kad ono štanga ne da nema windowsa nego ne postoji ni jedana particija i nema harda sve se razletilo u tri pm


Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nema zvuka
« Odgovori #4 : 19 Siječanj, 2009, 12:13:06 »
a instalirao sam photoshop, drugo nisam nista...ove stvari koje si mi nabrojio ja bas i ne kuzim, pa daj molim te ako mozes pojasnit kako da napravim sta...kuzim deinstalirati sl... ne kuzim ovaj roll lock, neam pojma sta znaci... uopce nema zvuka, nigdje...nigdje nije na mute postavljeno to sam pregledao... win je orginal... :dontknow: joj popizdit cu ovako s njemim kompom... :help: :help: :help:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: nema zvuka
« Odgovori #5 : 19 Siječanj, 2009, 14:49:51 »
Start-all programs-accessories-system tools- pa klik na System restore,provjeri da ti je označeno restore my computer to an aerlier time pa klik na next,pojavit če ti se kalendar sa boldanim datumima to su datumi na koje možeš vratit postavke označi datum za koji si siguran da je zvuk radio ali sa time gubiš sve što si nakon toga instalirao znači vračaš kompletne postavke i programe koji su na kompu do tog datuma,označiš datum i next i next isamo piči kolko treba sljedi retart pa restore kad završi kažeš mu ok pa provjeri jel sve radi to ti 15 min

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nema zvuka
« Odgovori #6 : 19 Siječanj, 2009, 17:36:51 »
evo rijesio sam problem, nanovo sam instalirao drivere i sad sve radi... znaci nisam nista mogao napraviti ma koliko god sam prcko po tim svim postavkama i svemu i nakon instalacije drivera sve radi ok... tako da je problem rijesen, svejedno hvala na pomoci... :notworthy:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: nema zvuka
« Odgovori #7 : 19 Siječanj, 2009, 19:20:30 »
Jedna od opcija ti je i bila instalacija drivera ,drago mi je da si uspio  :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nema zvuka
« Odgovori #8 : 25 Siječanj, 2009, 13:10:34 »
evo da ne otvaram novu temu tu cu pitati... sad mi pak mikrofon ne radi, nije do mikrofona nego do kompa...neznam zasto, nisam nista prckao po postavkama od kad sam instalirao drivere... zna neko nesto :help:

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: nema zvuka
« Odgovori #9 : 25 Siječanj, 2009, 19:32:02 »
pogledaj da ti se mute nije sam ukljucio
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: nema zvuka
« Odgovori #10 : 25 Siječanj, 2009, 20:38:09 »
pogledaj da ti se mute nije sam ukljucio

to ili krivi driveri,dva klika na zvučnik klik na opcije i označiš advanced controls pa pogledaj

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nema zvuka
« Odgovori #11 : 25 Siječanj, 2009, 23:27:40 »
provjerio i to sve stima... :dontknow: