Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cigani  (Posjeta: 3925 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Cigani
« Odgovori #20 : 18 Veljača, 2009, 23:46:29 »
sta se ljutis odma, jbt malo sprdnje, mene sprdaju svaki dan, pa nikom nis, ako sam to stavio i napisao ne znaci da ocu to sta si ti rekao, tj biti kao neki ljudi tu cije mi teme idu na k**ra*, istina, smijemo se ciganima, pa sto smiju se i oni meni, samo sam ja manje smjesan neko oni, a to sta netko nezna prihvatit salu nije moj problem, stavi ti neki video i reci da sam to ja mozda ti bude lakse :icon_thumright:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Cigani
« Odgovori #21 : 19 Veljača, 2009, 00:13:14 »
di si ti iscupo neku ljutnju iz moga posta :)

really don't know :S

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Cigani
« Odgovori #22 : 19 Veljača, 2009, 02:10:53 »
di si ti iscupo neku ljutnju iz moga posta :)

really don't know :S


a speedburn... koju ti sad tu funkciju imas? ono izgubljen deckic zeli negdje pripadat... odabrao "kvart" i sad klasicno podilazenje deckicima u nadi da ga prihvate te da prodje potrebnu inicijaciju... :) cuj drzim ti fige :)
znam kako ti je... napises nesto kul i onda ti oni kazu bravo a ti sjedis pred kompom i u tom trenutku kad to procitas vjerovatno se nasmijes i pomislit u sebi "TOOO!!" cuj mozes rec NIJE kad i ti i ja znam da je tako :)






eto po ovome sam mislio da ti smeta sta sam napisao tvoj nickname na ono, a vjerovatno ti je i smetalo, ako sam te naljutio nisam imao namjeru, al samo da se zna, nisam deckic, i jebe mi sta drugi govore za moje postove, tj oce li reci bravooooooo na neki post ili zajebanciju, a opet nisam takav luzer da sjedim za kompom i ocekujem kako ce to netko napisati, to sta sam napisao napisao sam iz ciste zajebancije....  no hard filings

i ispricavam se moderatorima na nekim prostim rjecima
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: Cigani
« Odgovori #23 : 19 Veljača, 2009, 07:07:16 »
hehe. v.e.s. postao si popularan. sve bi cure htjele biti s tobom, a svi bi dečki htjeli biti kao ti.  :headbang: vinkovci te vole!!!  :headbang:
morao sam i ja malo nabaciti koju.  :zubo: :la:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Cigani
« Odgovori #24 : 19 Veljača, 2009, 11:45:20 »
hehe. v.e.s. postao si popularan. sve bi cure htjele biti s tobom, a svi bi dečki htjeli biti kao ti.  :headbang: vinkovci te vole!!!  :headbang:
morao sam i ja malo nabaciti koju.  :zubo: :la:

hehe nema šta ovaj vpucko je načitan čovjek,na svakoj temi on osjeti urotu proziv njega

evo u znak primirja vpucko šaljem ti  :ljubljub: i pozivam te na :danceee:

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Cigani
« Odgovori #25 : 20 Veljača, 2009, 14:58:41 »
VPUCKO a.k.a VERBALNI PROLJEVAŠ  :toothy12:  :toothy9:  :toothy12:    ako bi itko na forumu šta trebao znat o odrstanju u barakama i životu u getu vjerujem da si to ti......ne sviđa mi se tvoj sud o ekipi iz kvarta,čak što više smatram da je ova tvoja izjava veoma diskutabilna  :notworthy: mislim da si gledao previše (na)stranih filmova i imaš krivu predodžbu o kvartu....dok se ne skuuliraš STAY TUNED i nastavi skupljat bakar,željezo i ostale plemenite kovine.....pusa iz kvarta  :cicecice:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Cigani
« Odgovori #26 : 20 Veljača, 2009, 16:06:08 »





jesu ova dva tak niski ili je kamerman visok ??

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Cigani
« Odgovori #27 : 20 Veljača, 2009, 16:42:12 »
 :o koji likovi...Moraš biti rođeni cigo za to :happy6: