Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kawa ninja 250r  (Posjeta: 6242 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Kawa ninja 250r
« : 16 Siječanj, 2009, 21:31:14 »
E ovako planiram uzet kawasaki ninju 250r 1992 godiste, interesuje me ako neko ima iskustva ili zna,kakav je to motor, ima li neko neke specifikacije za njega i slicno, uopste bilo sto o njemu, i ono najvaznije posto je dosta star motor ima li nesto tuning djelova za njega...?

To je ovakva,samo je ova crvena sa bijelim felnama...

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2000models/2000-Kawasaki-Ninja250Rb.jpg

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #1 : 16 Siječanj, 2009, 21:34:21 »
pogle ovu zvjer brijem da nova kosta 34 tisucehttp://www.motoplus-web.com/index.php?option=com_content&task=view&id=667&Itemid=4
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #2 : 16 Siječanj, 2009, 21:42:07 »
hehe, gledo sam ja davno ovo, bio sam zagrijan da je uzmem kad je kod nas izasla,al su se samo 4 prodavale godisnje tako da je nemoguce bilo uci na listu,inace kostala je nesto manje od 4 hiljade eura..

A ja praniram uzeti stariji model,za 500 eura, pa ako neko ima neke informacije i odgovore na onom iz prvog posta nek pise slobodno ;D

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #3 : 16 Siječanj, 2009, 22:09:54 »
to 4 cyl ili 2 ?. Znam da je konkurencija tipa cbr i to 4. Sad ne sječam se više kolko je ovo. A 500 eura sigurno vrjedi. ako ti nečeš ja ču  ;D .
Potpis

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #4 : 16 Siječanj, 2009, 22:17:32 »
tesko da ce ti neko moc rec bilo kakva iskustva kad takvih motora kod nas ima da ih mozes nabrojat na prste jedne ruke.Al ak je motor odrzavan nebi trebalo bit s njim problema jer to su jako izdrzljive masine osim sta su djelovi malo problematicni jer ti motori nikad nisu bili za europsko trziste.Sve u svemu dobro pregledaj motor i poslusaj kak radi i ak je ok uzmi si ga a naknadno mozes recimo na njega stavit oklope od nekog novog recimo 600rr i izgledat ce prejebeno.  :icon_thumright:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #5 : 16 Siječanj, 2009, 22:27:21 »
Motor je od jednog poznanika, mislim poznanika,znamo se ovako sa par foruma davno, i motor je komplet sredjen,nova je radilica,klip,karike,svenanovo slozeno i fino ide i dobro ide, izvani je isto nedavno sredjen,prelakiran,odradjene neke naljepnice, nije padano s nje...jedino mi je frka to za djelova,jer znam da je skoro 1god. trazio radilicu, i sad nesto da mi ode dje sto naci....
a mislis da se oklopi od neke novije ninje mogu namontirat

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #6 : 16 Siječanj, 2009, 22:44:42 »
Motor je od jednog poznanika, mislim poznanika,znamo se ovako sa par foruma davno, i motor je komplet sredjen,nova je radilica,klip,karike,svenanovo slozeno i fino ide i dobro ide, izvani je isto nedavno sredjen,prelakiran,odradjene neke naljepnice, nije padano s nje...jedino mi je frka to za djelova,jer znam da je skoro 1god. trazio radilicu, i sad nesto da mi ode dje sto naci....
a mislis da se oklopi od neke novije ninje mogu namontirat

ma nadju se djelovi al tesko.Sve ovisi kolko imas zivaca cekat.Al ak je motor slozen na novo onda nemas nikakvih briga sljedecih 50000km sigurno ak ne i vise.Jedino kaj zna krepavat na tim motorima je elektronika i zato bi ti preporucio da si odma pocnes trazit jos jednu da imas u rezervi.A kaj se tice oklopa uz malo znanja i volje mozda bi se dali namontirat okolpi i od novijeg recimo 636 kawca ili slicno.

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #7 : 16 Siječanj, 2009, 22:59:38 »
E jbg, drugu bih vrlo tesko nasao, al jos cu ovu pogledat,kad malo otopli poc do ovoga da je jos isprobam i konacno odlucim,jer ipak nije bas velika lova u pitanju..

Offline iTox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pazin
  • Moj Skuter: Runner 125ST 2008, Honda XL 600, Kawasaki KX, KTM SX, Yamaha YZ, APN6...
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #8 : 10 Ožujak, 2009, 23:39:37 »
prije par dana sam vozio jednog ko sa slike.. nije mi bilo jasno kako neide preko 110, i onda kad sam parkirao kaze mi lik da je to mph ^_^
sasvim solidno ide motor.. iako nakon sta se naviknes na 600rr tesko mi je ovakav motor usporedit..

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #9 : 11 Ožujak, 2009, 00:50:00 »
prije par dana sam vozio jednog ko sa slike.. nije mi bilo jasno kako neide preko 110, i onda kad sam parkirao kaze mi lik da je to mph ^_^
sasvim solidno ide motor.. iako nakon sta se naviknes na 600rr tesko mi je ovakav motor usporedit..
vozio si se  177 km/h a mislio si da ides 110?  :drunken_smilie:
« Zadnja izmjena: 11 Ožujak, 2009, 00:52:12 charnel »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #10 : 11 Ožujak, 2009, 07:09:55 »
frend neki dan kupio ninju 250, moram ić probat..

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #11 : 11 Ožujak, 2009, 21:34:21 »
ide ovo ko sr125 2t, ali ima vecu krajnu, oko 170, ali je fora sto trosi 3l normalnom voznjom, dok kad se odavije na 11-13rpm popije malo vise
« Zadnja izmjena: 11 Ožujak, 2009, 21:35:52 luna500rr »

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #12 : 11 Ožujak, 2009, 21:42:22 »
ak ne pije onda znaci da nejde s mjesta... :icon_biggrin:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kawa ninja 250r
« Odgovori #13 : 11 Ožujak, 2009, 21:48:41 »
ak ne pije onda znaci da nejde s mjesta... :icon_biggrin:

pa sta, kad moja ekipa popije isto neide s mjesta nego zaklapa pod gason :drunken_smilie: