Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Inflacija, poskupljenja, smak svita  (Posjeta: 1494 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Inflacija, poskupljenja, smak svita
« : 31 Siječanj, 2022, 23:16:23 »
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2336393&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

Kome se povraća od apokaliptičnih naslova po medijima, čisto da privuču klikove? Okej, poskupit će. A svima naslov ko da se smak svita sprema :sad1:

S obzirom da većinu radim sam i oko auta i kuće i da se ne grijem na plin i kave mi nisu životni prioritet... mislim da me neće dokrajčit ova poskupljenja. Iako će bit gadno.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Inflacija, poskupljenja, smak svita
« Odgovori #1 : 31 Siječanj, 2022, 23:35:31 »
Danas na rtlu je bio dobra referenca spomenuta.

Oni sa primanjima preko 800€ osjetiti ce manje od ovih sa primamnjima ispod 800€

Poskupljenje energenata navodno 70% max.

Od nedavno se bavim cryptom i poceo sam malo gledati fortrade.

Ugl na demo u fortrade sam bas prosli petak ulozio kada se pricalo da rusija nece prekinuri dovod plina (ekonomksa katastrofa) nego ce naravno poskupjeti. EU hoce Ukrainu, moze, ali ce platiti u prijevodu. Rata nece biti.

Evo 1m chart, znaci nije mi ovo bas uobicajen skok cijene za stock market, ovo vise izgleda kao crypto 5x  :drunken_smilie:


Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Inflacija, poskupljenja, smak svita
« Odgovori #2 : 31 Siječanj, 2022, 23:40:53 »


Ovo je danas cijena. Skok od 0.50$ po dionici. Nije bas malo. Sa 10000$, 5000$ zaradenih i jos raste znaci 70% rast energenata se najavljiva.

Siromasni su ionako u krizi, bogati ulazu svoj novac kako bi gubitke smanjili.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4155
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Inflacija, poskupljenja, smak svita
« Odgovori #3 : 01 Veljača, 2022, 02:29:09 »
Ma nije problem poskupljenje, problem je sto ne dizu primanja mamu im

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Inflacija, poskupljenja, smak svita
« Odgovori #4 : 01 Veljača, 2022, 07:23:46 »
Ovo je danas cijena. Skok od 0.50$ po dionici. Nije bas malo. Sa 10000$, 5000$ zaradenih i jos raste znaci 70% rast energenata se najavljiva.

Ne kužim matematiku :icon_biggrin:

Al da. Doć ćemo cjenovno ka i Njemačka, a sa nekoliko puta manjim primanjima.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Inflacija, poskupljenja, smak svita
« Odgovori #5 : 01 Veljača, 2022, 08:35:40 »
Ovo je danas cijena. Skok od 0.50$ po dionici. Nije bas malo. Sa 10000$, 5000$ zaradenih i jos raste znaci 70% rast energenata se najavljiva.

Ne kužim matematiku :icon_biggrin:

Al da. Doć ćemo cjenovno ka i Njemačka, a sa nekoliko puta manjim primanjima.

Tocno, Hrvatskoj drzavi je matematika malo slabija strana.

Sjetimo se samo davne 2001e i Pokojnog Generala Rohatinskog i HNBa, do 2005 su prodali 15ak tona hrvatskog zlata za 145.000.000 $$ to isto zlato vrijedilo je 710.000.000 $$ 2017e

Ja sam bubnuo figurativno da je zarada 5000$, ako si ulozio 10.000$ na cijenu 4.50 $ zarada sada je na 1000$ ako nastavi rasti do 70% to je poskupljenje od 3$ po dionici i onda bi eventualna zarada bila 6000$. Tako da DYOR. (Do your own research)  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34