Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 180sp by yoco_mci  (Posjeta: 1300 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Runner 180sp by yoco_mci
« : 12 Ožujak, 2009, 18:27:04 »
evo danas sam posjetio bratića inače člana foruma yoco_mci da isprobamo jel taj sp ide kam  :laughing7: zafrkavala nas je ona pumpa goriva koja je nekim čudom proradila i onda deri..... setup je : malo priturpijani cilindar, dellorto phbg 24 ds, mhr auspuh mu je puko pa čeka varenje i nije na motoru trenutno, home made prirubnica pod 45... i to je to...motor ima 115 dizu i danas smo se vozili bez gljive i treba mu očito još veća jer svaki put dok je stavio veću ide sve bolje i bolje  :toothy10: vozili smo se bez filtera.. snimio sam par videića kak to radi i ide... uglavnom mašina je sređena i ide ko mutavo (skoro sam se ubio) a oklopi su trenutno na farbanju pa se čekaju nove gume amortizer i još neke sitnice da bude sve tip top... bit će još slika i videa dok se sve sredi.... ako se sredi do meeta vidjet ćete ga tamo vjerojatno uživo  :happy8:
evo videići..





evo i jedna slika koju sam slučajno okino  :icon_biggrin:


Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Runner 180sp by yoco_mci
« Odgovori #1 : 12 Ožujak, 2009, 19:08:19 »
bogami proleteo je kao vepar...lepo ide...  :trespaf:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Runner 180sp by yoco_mci
« Odgovori #2 : 12 Ožujak, 2009, 19:18:15 »
muči ga nešto na 140 se zaguši jako pa krene pa se opet zaguši... izgleda da mu je 115 premala diza  :laughing7:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Runner 180sp by yoco_mci
« Odgovori #3 : 12 Ožujak, 2009, 23:24:09 »
gusi se jer nema filtera kolko vidim i onda mu je 115 premala...nek stavi e13 i diznu oko 100-105
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Runner 180sp by yoco_mci
« Odgovori #4 : 13 Ožujak, 2009, 08:36:09 »
ima onu stage6 veliku doma i skuter ide bolje s njom jer daje manje zraka ali opet je čak i s njom premala dizna....