Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CPI Popcorn drobljenje iz dekle  (Posjeta: 918 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ConeFish

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CPI Popcorn 45
CPI Popcorn drobljenje iz dekle
« : 15 Prosinac, 2015, 01:39:30 »
Naime imam jedan problem, kada upalim skuter na malim obrtajima se cuje neko drobljenje dolazi iz dekle, nesto kao kada se lezaj izdrobi, sve to na malim obrtajima kada krenem da vozim na nekih 15 km/h prestaje taj zvuk i kada opet stanem to se cuje, jako je zabrinjavajuce jer je po nekad bas glasno, nekad samo zaskripi i ugasi se posle tog drobljenja kada je na leru. Skidao sam deklu, sve izgleda kao da stoji na svom mestu kais sam nedavno zamenio tako i rolnice, ublazivaci nisu pojedjeni. Lupam glavu i ne znam sta bi moglo da bude, ako neko zna ili je imao slican problem neka se javi, bio bih zahvalan.

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Popcorn drobljenje iz dekle
« Odgovori #1 : 15 Prosinac, 2015, 02:55:28 »
Probaj upaliti motor bez remena, ja bih rekao da ti taj zvuk dolazi od kvacila paljenja. Ako se to cuje i bez remena onda je definitivno tu oko variomata problem a posto si kazes mijenjao rolice skoro onda samo ostaje ovo sto sam ti rekao..

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: CPI Popcorn drobljenje iz dekle
« Odgovori #2 : 15 Prosinac, 2015, 14:58:21 »
Moguce da ti je zastekao kuplung anlasera, oprugice znaju zapeci pa se valjcici stalno kotrljaju.

I pogledaj da nije upalo kokica unutra.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline ConeFish

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: CPI Popcorn 45
Odg: CPI Popcorn drobljenje iz dekle
« Odgovori #3 : 15 Prosinac, 2015, 19:41:38 »
aragonY, pa sve mi se cini da dolazi od variomata taj zvuk a i tesko se okrece variomat, interesuje mene da li treba da se okrece onaj mali zupcanicic sto je spojen sa anlaserom kada se i variomat okrece?
Corector, sad cu ja da skinem pa cu proveriti, mozes li da mi pojasnis malo kako izgleda taj kuplung? Nisam bas najbolje upucen u skutere ali znam otprilike osnovne stvari i kako koji deo izgleda. Hvala vam na odgovorima