Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Par pitanja u vezi Gilere Stalker  (Posjeta: 4018 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline boka11

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Gilera Stalker 50
  • MojSpuh: Mallosi
Par pitanja u vezi Gilere Stalker
« : 18 Kolovoz, 2008, 17:41:33 »
Pošto sam kupio Gileru Stalker imam par pitanja u vezi nje pa bi bio zahvalan da mi odogovorite.

Koji je najbolji dučan rezervnih dijelova u Zagrebu i okolici za Gileru?
Koliko je potrošnja stalkerice, imam mallosijev auspuh, ide oko 85?
Koja je sviječica najbolja za nju?
Koje je najbolje 2t ulje za nju?
Vidio sam na internetu da su ljudi stavljali veče felge i gume na nju, da li idu gore od Runnera ili nekog trečeg skutera?
Koliko dođe elektronska blokada za njega i tko to ima i tko mi je može ugraditi?
Koliko je registracija i osiguranje za nju bez bonusa i sa 50% bonusa?

Vama znancima će se činiti glupa pitanja ali meni ćete dosta biti od pomoči, hvala unaprijed

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Par pitanja u vezi Gilere Stalker
« Odgovori #1 : 18 Kolovoz, 2008, 20:07:23 »
Pošto sam kupio Gileru Stalker imam par pitanja u vezi nje pa bi bio zahvalan da mi odogovorite.

Koji je najbolji dučan rezervnih dijelova u Zagrebu i okolici za Gileru?...........bilo koji piaggio ducan, imas ih masu koliko ja znam, imas bencony u sesvetama
Koliko je potrošnja stalkerice, imam mallosijev auspuh, ide oko 85?............potrosnju izmjeri sam, ne bi smjela biti veca od 4,5
Koja je sviječica najbolja za nju?.........ngk br9es, il one bolje i skupplje br9eix ili br9evx
Koje je najbolje 2t ulje za nju?.........toci sta oces polusintetiku il sintetiku, motul 710, motul scooter power 2t, silkolene scoot sport 2, mozes i stilovo crveno mineralno, ako zelis biti fensi smensi tjuner koji misli da je i najsluplje ulje najbolje za tvog stalkera onda toci castrol tts
Vidio sam na internetu da su ljudi stavljali veče felge i gume na nju, da li idu gore od Runnera ili nekog trečeg skutera?......ako idu onda idu il od runnera il od nrg-a
Koliko dođe elektronska blokada za njega i tko to ima i tko mi je može ugraditi?......javi se slowrideru s foruma, kod njega ju uzmes on ti i ugradi, ako treba i malo skut postela :P
Koliko je registracija i osiguranje za nju bez bonusa i sa 50% bonusa?......nazovi stanicu za tehnicki, ne bi trebalo biti veca od 400kn s bonusom

Vama znancima će se činiti glupa pitanja ali meni ćete dosta biti od pomoči, hvala unaprijed


 :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 18 Kolovoz, 2008, 20:22:05 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Par pitanja u vezi Gilere Stalker
« Odgovori #2 : 18 Kolovoz, 2008, 22:26:40 »
IMas sve u mojem projektu...

Rega 1 . bez 50% 100€
Felge runner nrg ali potrebno raditi distancu...
Blokadu sam napravis 15-20kn kosta materijal..
ostalo su ti drugi odg...

Under construction...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Par pitanja u vezi Gilere Stalker
« Odgovori #3 : 19 Kolovoz, 2008, 13:24:26 »
Sve ti je igor.sb reko. Imaš i Piaggio Centar Zagreb na križanju Vukovarska-Strojarska ispod zgrade Merkur. Frend ima na žuto-crnom stalkeru crvene felge od NRG-a 130/60-13 i naprijed i otraga i skuter izgleda puno ljepše nego s onim ružnim 10-colkama  ;D

Kaj se ulja tiće ja ti točim u aeroxicu FUCHS scoot sport 2 od prvog dana, TTS je frend u stalkera točil, a sad toči FUCHS Pro 2, al to je po mom mišljenju malo previše - 150 kn litra!

Mene registracija sa 50% košta sve zajedno 386 kn u Jadranskom osiguranju.

Za blokade se javi SlowRideru, pouzdano, jednostavno i jeftino!

Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Par pitanja u vezi Gilere Stalker
« Odgovori #4 : 19 Kolovoz, 2008, 21:16:22 »
Evo da ti i ja malo pripomognem posto imam doticni motor.A vidim da i imam glasnogovornika gospodina dhorvat2.Ovako, sta se tice ducana sa dijelovima ja najcesce kupujem u piaggio centru u vukovarskoj a ak nesto ne nadjem onda idem kod perkusica u autobil na jarunu ili kod benconija u Sesvete.Sta se tice potrosnje ja od kad samju kupio imam gore kit tak da ti nemrem rec tocno kolko bi trebala trosit al nebi trebalo prelazit 3-3.5 litre ak je dobro postelan.Sta se tice svjecice ja ti imam gore na kitu championku RN2C ili NGK BR9ES i to preko cijele godine i nema nikakvih problema sa svjecicom kaj se tice pregrijavanja.Kaj se tice ulja stavljam silkolene pro2 jer mi jedino njega nije bacalo na auspuh van a i klip i auspuh su cijelo vrijeme suhi i ne talozi se na njih garez.Sta se tice felgi ja sam se dvoumio izmedju felgi sa runnera 50 ili nrg 50 pa sam ipak stavio od nrg-a.Sta se tice same montaze felgi skines stare i stavis nove gore.Jedino kaj si trebas napravit je distanca za prednji disk ako stavljas disk od nrg-a koji je 220 a od stalkera je mislim 190 i skuter koci puno bolje a kaj se tice ciklistike je neusporedivo bolje.Kompletna registracija i osiguranje bez 50% ti je oko 600kn a sa 50% oko 400kn.A kaj se tice blokade ja bio osobno kod slowridera i slozio mi je blokadu prvoklasno i jako povoljno.Za njega samo rijeci hvale.Nadam se da sam ti malo pomogao.

Offline 9a3gox

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 125 t9
Odg: Par pitanja u vezi Gilere Stalker
« Odgovori #5 : 27 Lipanj, 2015, 23:21:53 »
Imam veliki problem metnuo sam na Gieleru Stalker 2000 godina ,kit 70 glavu, klip i cilindar. Sve je drugo ostalo isto i sada mi je  već drgugu svjećicu je skurio u dva tjenda ili 500 km . Šta da radim?

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Par pitanja u vezi Gilere Stalker
« Odgovori #6 : 28 Lipanj, 2015, 00:49:57 »
Daj mu vise goriva i stavi hladniju svijecicu
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka