Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TOMOS 3- Problemi, pomagajte  (Posjeta: 1079 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Boris16

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doboj
  • Moj Skuter: Piaggio Sfera s50
  • Moja Kaciga: BLD 626
TOMOS 3- Problemi, pomagajte
« : 12 Travanj, 2015, 13:02:42 »
Poz ljudi, dobio sam Tomosa A3 automatika,i sad ne znam odakle krenuti.Nisam nista rasklapao posto se nisam susretao sa tomosima.Bavim se iskljucivo skuterima.Pali tek iz 5-6 puta i to jedva.Nema sanse da ubaci u drugu.Ubaci tek niz neku obalu gdje i biciklo postize 100km/h.Znaci  ne ubacuje u drugu.Maksimalna brzina je 20km/h.Ima slabu kompresiju.Svjecica je crna i masna ko ugalj.Auspuh je podrezan.Uz obalu ne moze ni ici.Gas drzim pun i on radi kao auto u Neutral polozaju.Zaboravih napomenuti da na 20km potrosi ured cijeli rezervoar goriva.Eto toliko.Sad mi recite sta da radim i mijenjam. Hvala unaprijed na pomoci.
« Zadnja izmjena: 12 Travanj, 2015, 13:07:11 Boris16 »
Budi hrabra, zube stegni, raširi noge i na njega sedni. I dalje budi hrabra …dok sve u tebi gori, pa da vidiš curo…...
Kako se voze MOTORI!

Offline montis

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika
  • Moj Skuter: Aprilia sr50minerali
  • Moja Kaciga: Airoh
Odg: TOMOS 3- Problemi, pomagajte
« Odgovori #1 : 12 Travanj, 2015, 14:19:31 »
Karburator očisti, to što neće prebaciti moraš pogledati kakva mu je g opruga ili upitnik opruga a možda je uopšte više nema a i koliko ulja imaš u mjenjaču. Kako misliš da je auspuh podrezan :icon_scratch:

Offline Boris16

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doboj
  • Moj Skuter: Piaggio Sfera s50
  • Moja Kaciga: BLD 626
Odg: TOMOS 3- Problemi, pomagajte
« Odgovori #2 : 12 Travanj, 2015, 14:42:48 »
Karburator čišćen, gdje mu stoje G i upitnik opruge ,ako može slika da pogledam. Ulja nije bilo ni kapi, nasuo novo i nakon 2 sedmice prosuo bilo je crno ko noc i opet nasuo novo. Hvala i poz
Budi hrabra, zube stegni, raširi noge i na njega sedni. I dalje budi hrabra …dok sve u tebi gori, pa da vidiš curo…...
Kako se voze MOTORI!