Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: blokada  (Posjeta: 586 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nikmar

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pozarevac
  • Moj Skuter: malaguti f10
blokada
« : 05 Rujan, 2008, 12:41:22 »
ljudi evo sad pre 10 min vozim se ja i samo mi se  odjednom ugasi motor i kad sam opet pokuso da ga upalim nije hteo a kad sam probo na kurblu ona nije hlela da se pomeri znaci zablokirala do cega to moze da bude??

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: blokada
« Odgovori #1 : 05 Rujan, 2008, 12:43:13 »
ljudi evo sad pre 10 min vozim se ja i samo mi se  odjednom ugasi motor i kad sam opet pokuso da ga upalim nije hteo a kad sam probo na kurblu ona nije hlela da se pomeri znaci zablokirala do cega to moze da bude??

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..

Da te ne prepadam baš odmah ali po svim pretpostavkama to je klip ili možda čitav kit..otom potom..imao isti problem..da ti nije nestalo ulja ili si pregrijao scoot toliko da nije mogao više da izdrži..

Offline nikmar

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pozarevac
  • Moj Skuter: malaguti f10
Odg: blokada
« Odgovori #2 : 05 Rujan, 2008, 12:50:22 »
ma de sam ga pregrejo nisam se vozio ni 5 min znaci samo sto sam stavio auspuh posto sam ga farbo i samo sam ga upalio da obidjem jedan krug da ga cisto malo zagrejem i onda sam poceo da krecem uzbrdo i sve lepo radio i drugi put samo stao ugasio se i to je to znaci 5 minuta ga nisam vozio

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: blokada
« Odgovori #3 : 05 Rujan, 2008, 13:30:51 »
kristalna kugla mi kaže da skineš dekl i pogledaš. ak je tamo sve u redu onda nemaš sreće
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Johnny

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lazarevac
Odg: blokada
« Odgovori #4 : 05 Rujan, 2008, 13:34:43 »
Ili je zakov'o  :sad1: ili ti se zaglavila kurbla tj. oni zupcanici ...
Pravila su napravljena da bi se krsila...