Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sanli baotian  (Posjeta: 1201 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Josip55

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sanli baotian
Sanli baotian
« : 12 Ožujak, 2014, 21:28:12 »
E ovako oprostite ako sam promasio podfoirum. imam problema do problema.Imam skuter baotian cetri taktan je. Znaci ujutro na anlaser mogu zaboravit da upalim na kurblu ide ali se gasi jos kad dam gas gasi se opet kao da je skinut cok: stavim drugi cok u redu je ali i dalje nece upalit ujutro nego mi 10 puta se ugasi tek onda zeli upalit i tada lijepo radi ali za minut padnu okretaji i radi na minimalnom leru kao da ce se ugasiti ler sam dosta podesio je se vrti kotac i skuter mi ide samo od sebe  :angry9: Kad se vozim i ugrije se radi normalno ali prejaki le rgas ako snizim onda kad idem nizbrdo isto padnu okretaji i zeli se ugasit.A navecer ko da nista nije bilo upalio skoro na zub i to na anlaser a kad je topao ma cim ugleda kljuc vec pali, to mi nije jasno, fergazer ociscen ispuhan, pogledana prirubnica, dobra je gumice nutra sve, novi filer zraka i goriva, svjecica, ventili oba na 0.10. Ne razumijem ujutro bi trbeao palit ako pali naveceri to bez gasa je rje cok ispravan. Pomozite jer cu ga sa :sikiranje:

Offline miha12357

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna black edition
  • Moja Kaciga: ARC
  • MojSpuh: leovince zx
Odg: Sanli baotian
« Odgovori #1 : 12 Ožujak, 2014, 22:00:25 »
previse si stavio ventile, stavi usis 0,5 ispuh max 0,10
i vjerovatno treba postelat fergazer
Cvajo power..

Offline Josip55

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sanli baotian
Odg: Sanli baotian
« Odgovori #2 : 13 Ožujak, 2014, 18:30:36 »
Evo danas ujutro sam podesio ler gas na malo jace i opet mu nije dosta, a topao ide sam i da ga je teze unatrga gurat, idem nizbrdo i kao da ce se ugasit dam gas onda cukne naglo i popravi se i opet nizbrdo,. Dal moze biti od viska zraka da ne vuce ona cijev koja ide s fergica na filer zraka  :dontknow:. Probao dal radi cok spojim direktno na akumulator i grije se on cijeli al iglica ne ide van drzao oko minute, Mozda je i on ako se ne spusta ali zsto onda radi dobro topao ? :angry9:

Offline miha12357

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna black edition
  • Moja Kaciga: ARC
  • MojSpuh: leovince zx
Odg: Sanli baotian
« Odgovori #3 : 13 Ožujak, 2014, 19:02:19 »
kad je hladan mora radit pod vecim lerom, cim se ugrije treba radit onak kak ti oces imas jedan sarafic na karbu za smjesu zatvori do kraja i okreni ga za 2 kruga 2 kriga cjela...moj prede ko mackica kad se ugrije  ;D cek dat cu ti sliku http://speedy.sh/TEBdR/preuzmi.jpg
Cvajo power..

Offline Josip55

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sanli baotian
Odg: Sanli baotian
« Odgovori #4 : 14 Ožujak, 2014, 22:13:04 »
Ma tak je podesena. SKutter cu zapalit, ostavim ga pet minuta i onda sad su visi okretaji u leru san nizi i tako s eizmjenjuje staVIO DRUGIO COK KOJI RADI ALI da ne spomenem proste rijeci mora cu kupit novi fergazer je od koga god sam kupil je sjeb... :angry5: