Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Karb Dellorto 19 problem  (Posjeta: 654 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Karb Dellorto 19 problem
« : 13 Travanj, 2009, 16:04:27 »
Imam problem sa karbom 19 pošto mi je to frend slagao, a on kao i ja ne zna baš najbolje to naštimati pa da vas pitam za savjete pošto sam još totalni laik u tome. Naime skuter pali fenomenalno i uvijek iz prve bez potezanja čoka, ali ne radi nikako. Malo vuče pa malo ne, i svijećica je crna do bola što znači da ima definitivno prebogatu smjesu. Koje su dizne gore iskreno nemam pojma jer nisam gledao. Još jedan problem je u tome što mi je crijevo serijsko od mog airboxa veće od ulaza u frgu tako da mi tu vuče više zraka. Znam da ga i to dosta smeta, ali svejedno mislim da nebi zbog toga trebao toliko preljevati gorivo. Također smo morali skinuti i vakum pumpu pošto je ova frga nema.
Evo ovako u kratko sam naveo problem pa bih bio zahvalan kad bi se našao netko tko bi to znao poštelati kako se spada uz novčanu naknadu naravno jer ja više nemam živaca, a ne želim da mi sad ova prdilica stoji dok je ovako lijepo vrijeme  :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Karb Dellorto 19 problem
« Odgovori #1 : 13 Travanj, 2009, 17:47:40 »
Imas jako crnu svijecicu, znaci malo zraka u smjesi, odnosno previse benzina.

Još jedan problem je u tome što mi je crijevo serijsko od mog airboxa veće od ulaza u frgu tako da mi tu vuče više zraka.

To ti nije problem, bitno je da je to crijevo istog promjera kao karb ili jos vece. Bitna je rupa gdje usisava zrak, ona ne bi smjela imati manji promjer od fergazera.

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: Karb Dellorto 19 problem
« Odgovori #2 : 13 Travanj, 2009, 23:52:20 »
Imas jako crnu svijecicu, znaci malo zraka u smjesi, odnosno previse benzina.

To ti nije problem, bitno je da je to crijevo istog promjera kao karb ili jos vece. Bitna je rupa gdje usisava zrak, ona ne bi smjela imati manji promjer od fergazera.
A znam na žalost, to sam i napisao. Ok ako nije problem, samo mi je onda karb još uvijek raštelan do bola. Probati ću kad ulovim vremena još to poštelati s frendom, ako ne još uvijek vrijedi ponuda ako je netko voljan to podesiti kako se spada jer me izluđuje što mi 19 karb radi lošije, nego serijala 12, koji ću vratiti natrag ako me ovaj bude još zezao  ;D