Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem s zvukom (slušalicama)  (Posjeta: 1619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
problem s zvukom (slušalicama)
« : 25 Rujan, 2013, 20:18:48 »
ovak, imam malo mutav problem i ne znam koji k**ra*.. vec 2 dana isprobavam al nista..

trenutno na kompu zvuk radi super (drajveri: realtek high definition audio ) ali ako uštekam naprijed u ulaz za slušalice i majkrafon pocene blesirat. zvuka malo ima na slusalicama malo na zvucnicima. kao da bananicu cupam i stavljam u ulaz, a bananica je konstantno unutra. ako iscupam slusalice zvuk je isprekidan i dalje na zvucnicima i konstantno izbacuje baloncic u kojem je navedneo slusalice su spojene pa onda ponovo baloncic slusalice su iskopcane i tako skorz. tog se ne mogu riješit dok ne restartam komp.

odozada kada ukopčam slusalice sve funkcionira ali mi je mrsko svaki puta da kad moram palit sluse izvlačit komp, ištekat zvučnike da bi uštekao slušalice.
mislio sam ako je ulaz za slusalice i majk naprijed sjeban ili nije spojen ne bi uopce radilo..ovako zajebava kao da ima slusalica a zapravo ih nema...

jel ima kakvo riješenje da se riješi ili provjeri ispravnost prednjeg jack ulaza ??

Offline niazinho

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 331
  • Spol: Muški
  • nija ♥
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: aprilia sr
  • MojSetup: MHR Replica 70
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: problem s zvukom (slušalicama)
« Odgovori #1 : 25 Rujan, 2013, 20:47:10 »
pa ako iza radi, a ispred ne dek ti nevalja nema veze sto prima i neprima, u nekim trenucima ima kontakta u nekim ne, ak znas raskopaj komp i pogledaj taj prednji dek ak vidis da je negdje na spoju polomljeno malo zalemi, ak ne nabavi novi dek

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: problem s zvukom (slušalicama)
« Odgovori #2 : 26 Rujan, 2013, 11:51:04 »
ovak, imam malo mutav problem i ne znam koji k**ra*.. vec 2 dana isprobavam al nista..

trenutno na kompu zvuk radi super (drajveri: realtek high definition audio ) ali ako uštekam naprijed u ulaz za slušalice i majkrafon pocene blesirat. zvuka malo ima na slusalicama malo na zvucnicima. kao da bananicu cupam i stavljam u ulaz, a bananica je konstantno unutra. ako iscupam slusalice zvuk je isprekidan i dalje na zvucnicima i konstantno izbacuje baloncic u kojem je navedneo slusalice su spojene pa onda ponovo baloncic slusalice su iskopcane i tako skorz. tog se ne mogu riješit dok ne restartam komp.

odozada kada ukopčam slusalice sve funkcionira ali mi je mrsko svaki puta da kad moram palit sluse izvlačit komp, ištekat zvučnike da bi uštekao slušalice.
mislio sam ako je ulaz za slusalice i majk naprijed sjeban ili nije spojen ne bi uopce radilo..ovako zajebava kao da ima slusalica a zapravo ih nema...

jel ima kakvo riješenje da se riješi ili provjeri ispravnost prednjeg jack ulaza ??


probaj staviti slušalice unutra, ako ti nešto prekida, onda ti je u tome problem  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline nomad

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1014
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Mlaka
  • Moj Skuter: Aprilia SR GT 200
Odg: problem s zvukom (slušalicama)
« Odgovori #3 : 26 Rujan, 2013, 13:28:37 »
a kad resetirat komp sa ukljucenim sluskama u front panel da li je i dalje isti problem?
When this baby hits 88 mph, you're gonna see some serious shit.

Offline Johnny iber

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1446
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: je u dijelovima
  • Moja Kaciga: kapa glavu cuva
  • MojSetup: naturpijan tupom turpijom
  • MojSpuh: pofarban
Odg: problem s zvukom (slušalicama)
« Odgovori #4 : 26 Rujan, 2013, 14:15:42 »
Restartaj komp upadni u bios (F1 ili Delete ili tebi neka treca tipka) I nadi u postavkama "Front Panel"

Imas tri opcije "Auto" "Disable" "Enable"

Najjcesce je na "auto" ti prebaci na "enable" To te moze zajebavat
Ubit cu se ladno jos ovoga sata jer u kladioni ostade mi plata

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: problem s zvukom (slušalicama)
« Odgovori #5 : 29 Rujan, 2013, 01:19:23 »
a kad resetirat komp sa ukljucenim sluskama u front panel da li je i dalje isti problem?

isti problem...  :icon_scratch:


Restartaj komp upadni u bios (F1 ili Delete ili tebi neka treca tipka) I nadi u postavkama "Front Panel"

Imas tri opcije "Auto" "Disable" "Enable"

Najjcesce je na "auto" ti prebaci na "enable" To te moze zajebavat

budem probao sutra  :icon_thumright:

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: problem s zvukom (slušalicama)
« Odgovori #6 : 01 Listopad, 2013, 21:59:00 »
Restartaj komp upadni u bios (F1 ili Delete ili tebi neka treca tipka) I nadi u postavkama "Front Panel"

Imas tri opcije "Auto" "Disable" "Enable"

Najjcesce je na "auto" ti prebaci na "enable" To te moze zajebavat

nema nista sto bi moglo biti "front panel"  :dontknow:

probat cu naci neki kabel koji bi spoji odozada pa da ne moram se odozada zavlačit da uštekam sluške.. samo da mi bude blize kabel ulaz...