Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Remen ili nešto drugo ?  (Posjeta: 555 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Floyd

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 175
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Remen ili nešto drugo ?
« : 26 Kolovoz, 2013, 22:59:27 »
Ovako,imam jedan problem . .Pošto sam dugo imao problema sa karburatorom prije oko mjesec ipo dana odvezao sam motor čovjeku koji ga je naštimao i motor je letio .. Međutim vrag ne da mira i meni motor krene slabije vući,kontam rolnice jer ih dugo nisam mijenjao ..Fino poručim rolnice i poručim nov remen ..Preko pika čovjek mi kaže za tvoj motor dimenzije su 18,5x8x811,ja provjerim u katalogu jesu stvarno .. Poručim ja to sve fino,i dođu mi rolnice 4.0 g i Athena remen ali 814 ! Namontiram to sve,kad moj motor ne ide baš onako kao što je išao ali ide za trun bolje ..Odem se provozati,čim se malo zagrijao dobi rupu u ubrzanju .. Povezem sestru kući,motor ima dosta dosta većuu ruupuu ali dok se zagrije,kad je onako hladniji vuče solidno ali to nije ni blizu onog kako je nekad išao ..Mene sad zanima da li mi remen pravi problem i da li razlika između  814 i tog što je bio prije može da pravi tolike probleme ?
Da još napomenem u mom motoru prije nije bio seriski remen,811,već je bio još malo kraći,Mitsuboshi čini mi se,znam da ima 84 zuba ako šta pomaže .. Po karburatoru niko nije ništa čačkao,motor ima dobru kompresiju (bar ja mislim),uvijek pali na prvu,bio hladan ili vruć ..
Ako je neko imao sličan problem ili zna šta je volio bih da mi pomogne .. Hvala unaprijed ..

Offline gricko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: gilera runner 70
  • MojSetup: s6 racing mk2-70,polini hi-speed,torque control malossi,
  • MojSpuh: s6 R1200
Odg: Remen ili nešto drugo ?
« Odgovori #1 : 26 Kolovoz, 2013, 23:10:52 »
treba novom remenu vremena da sidne-100-200km,pa onda vidi,duzi je ok ako nije previse

Offline Floyd

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 175
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Remen ili nešto drugo ?
« Odgovori #2 : 26 Kolovoz, 2013, 23:13:53 »
Hm,ima li negdje slika kako treba izgledati remen kada sjedne kako treba ? Kad je idealno sve

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Remen ili nešto drugo ?
« Odgovori #3 : 26 Kolovoz, 2013, 23:34:58 »
Nejde jer imaš remen krivih dimenzija,neće nikad ni ić dok ne kupiš ispravan,zaj#bo te ovaj koji ti je prodao

Offline Floyd

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 175
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Remen ili nešto drugo ?
« Odgovori #4 : 27 Kolovoz, 2013, 00:21:57 »
Znači vrlo vjerovatno je da je remen u pitanju ?
To mi se sve ima ponajviše logike jer on kad se zagrije dodatno se proširi pa tek onda jebe kompletnu stvar ..
Ovih dana mi trebaju stići Malossi rolnice da izvadim ovo RMS smeće iz variomata pa ću ujedno i remen staviti da vidim kako će se ponašat sada

Offline Floyd

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 175
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Remen ili nešto drugo ?
« Odgovori #5 : 27 Kolovoz, 2013, 14:59:24 »
Još iko išta ?