Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: project luna vision 2  (Posjeta: 2164 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tony19732

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • ...bitno je da se radi...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sbk
  • Moj Skuter: luna vision 2
project luna vision 2
« : 07 Ožujak, 2010, 00:09:47 »
....novi san na forumu i pitao bih vas sto vi mislite o ovom sto zelim napraviti od svoej lune....
znaci...iman lunu vision 2 i ne ide tako lose oko 75 km/h al me stalno zaj.aje neki k....pa san odlucija skupit pare i kupit masinu od skippera 150 2t(stari skiper) ili od sr 150...(ja mislin da su te dvi masine iste al nisan siguran)... i stavija bi ju na lunu...znan da ima komplikacija dosta al sve se da srediti :laughing1: ..pa me zanima vase misljenje sto mislite o tome sto bi sve triba napravit i najvise sto me muci je stuja na motoru... ??? hvala.

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #1 : 07 Ožujak, 2010, 00:15:21 »
tema ti je na krivom mjestu



bilo bi to super...sve se da rijesit
imas par projekata takvih.... npr.:aerox sa masinom od sp180... :icon_thumright:
morao bi druge nosace pravit...za masinu..ma svasta nesta...

Offline tony19732

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • ...bitno je da se radi...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sbk
  • Moj Skuter: luna vision 2
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #2 : 07 Ožujak, 2010, 00:33:30 »
tema ti je na krivom mjestu



bilo bi to super...sve se da rijesit
imas par projekata takvih.... npr.:aerox sa masinom od sp180... :icon_thumright:
morao bi druge nosace pravit...za masinu..ma svasta nesta...

da znam vidija san...samo me zanima ako neko ima ideju za nosac i ako ko zna sta sa strujon˙(od po nepase sigurno..jos do lune :toothy10: ) pa ako ko zna nek kaze

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #3 : 07 Ožujak, 2010, 00:37:58 »
evo nosac ti decko napravi
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,28260.0.html

struju i to sve kupis sa masinom :icon_thumright:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #4 : 07 Ožujak, 2010, 08:33:22 »
SR 150 ti ide preko 100, luna sa +80 po satu treba dosta vremena da stane, a kineske gume su glupo izljevane pa ti je 1:50 sansa da ti je tocak izbalansiran, pa preko 80 kao da vozis traktor a ne skuter...
Dakle treba ti: komplet masina + zadnji tocak + spuh + struja + vilice, tocak, brenza i trokut, netko tko ce ti ugradit takav trokut u lunu...
Ili otprilike ako ces stavljati to na lunu prvo kupi polovnog slupanog skipera ili sr 150, jer ti je inace cifra dosta preko 500e :hello:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #5 : 07 Ožujak, 2010, 10:13:32 »
po meni se neisplati radit prerade jer to zahtjeva puno paznje i rada a i pare koje ulupas da ti ide 30kmh brze je bezveze,radije kupis luni spuh tipa tt/zx,multivar,promjenis joj obje gume,akumulator i stavis onaj one usisnik zraka i mislim da bi te to sigurno zadovoljilo i prelazilo bi ti granicu od 80kmh a posto luna ima lose kocnice kupis brembo celjusti ali samo za prvu kocnicu jer imas bubanj odozada

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #6 : 07 Ožujak, 2010, 10:35:48 »
Celjusti nisu jace na roxu od luninih, razlika je u pumpici, disku i plocicama, prema tvrdnji ratz hell-a koji ih je probao...
Moj ti je savjet samo gus kit 70ccm, remen duzine 804, diznu 75-80 i valjcice 4,4g, ocistit serijski auspuh... Motor ce ti ici bolje nego sa puvalicom, a imat ce vecu krajnju jer lunin cil nevrti bas puno, a ima kratak prjenos... Kez obzira na auspuh nece ti ici preko 80 po pravcu dok ne promjenis cil...
Sa npr. top torphy cil ili cak dr evo koji kosta 500kn na sip-u, luna ide 90 po satu :hello:

Offline tony19732

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • ...bitno je da se radi...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sbk
  • Moj Skuter: luna vision 2
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #7 : 07 Ožujak, 2010, 16:35:55 »
Celjusti nisu jace na roxu od luninih, razlika je u pumpici, disku i plocicama, prema tvrdnji ratz hell-a koji ih je probao...
Moj ti je savjet samo gus kit 70ccm, remen duzine 804, diznu 75-80 i valjcice 4,4g, ocistit serijski auspuh... Motor ce ti ici bolje nego sa puvalicom, a imat ce vecu krajnju jer lunin cil nevrti bas puno, a ima kratak prjenos... Kez obzira na auspuh nece ti ici preko 80 po pravcu dok ne promjenis cil...
Sa npr. top torphy cil ili cak dr evo koji kosta 500kn na sip-u, luna ide 90 po satu :hello:

znan ja to sve :frajer: pa meni friziranje 50-ke je cisti k...kad bi stavija masinu promjenio bi sigurno predni disk i klišta a vilicu nisan ima u planu prominit...a gume bi dosle nove jer ove sta sam dobija s njon su strašne  :'( dade se to sve napravit samo da doden do masine... :toothy9:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #8 : 07 Ožujak, 2010, 17:23:12 »
skipper ima prednji disk jadan i zadnje pakne pa svejedno stane. Ako zelis napravi,nebi te trebalo zanimati sta drugi misle  :dontknow:

Struju nađi od skippera ili sra ovisi sta ces slagat i provedi je na luninu sasiju. Sam odluci
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline tony19732

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • ...bitno je da se radi...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sbk
  • Moj Skuter: luna vision 2
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #9 : 07 Ožujak, 2010, 17:33:00 »
skipper ima prednji disk jadan i zadnje pakne pa svejedno stane. Ako zelis napravi,nebi te trebalo zanimati sta drugi misle  :dontknow:

Struju nađi od skippera ili sra ovisi sta ces slagat i provedi je na luninu sasiju. Sam odluci

hh-....skiper ima zada dobos al je veci od luninog tako da triba nova felga...a za struju me zanima samo oceli mi pasat đekovi 
od lune (svitla zimigavci brava i to..) na struju od sr-a ili skippera.....a za nosac sam mislija na svoju ramu zavarit centrialni dio rame s nosacem od sr .150.....i el neko zna mozda kako poslje s regon...cuja san da se moze samo neki k stavit u karb da se nedize do kraja i da ide 50 i to je to ??? ??? ???

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #10 : 07 Ožujak, 2010, 17:46:09 »
Za regu pusti price jer nije niko iso vidit i probat...centralni dio rame od SRa ??? onda rađe odrezi runnerov centralni selen,njega nije zao barem :D i ne,nece ti pasat nista od struje,mozda zmigavci il nesto ali regler cdi bobina...nista od navedenog ;)
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline tony19732

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • ...bitno je da se radi...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sbk
  • Moj Skuter: luna vision 2
Odg: project luna vision 2
« Odgovori #11 : 07 Ožujak, 2010, 18:07:37 »
Za regu pusti price jer nije niko iso vidit i probat...centralni dio rame od SRa ??? onda rađe odrezi runnerov centralni selen,njega nije zao barem :D i ne,nece ti pasat nista od struje,mozda zmigavci il nesto ali regler cdi bobina...nista od navedenog ;)
hhh...vec iman centralni dio samo se ceka masina  :toothy10: :toothy10: ... prijatelj mi ima na sr 50 masninu od sr 150..u izgledu nema nikakve razlike jedino sta teke bolje na kolko baca  :laughing11: :laughing11: :laughing11: kako ce tek moja luna bacat na kolo uhhh :toothy9: :toothy9: