Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: neodgojena destruktivna dijeca  (Posjeta: 1139 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ruffryder_93

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nemačka
  • Moj Skuter: SR 150, vx 125
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Fazni lanac
  • MojSpuh: FXR, fazni lanac
neodgojena destruktivna dijeca
« : 06 Kolovoz, 2012, 18:50:25 »
ima li itko ikakvu ideju kako spriječit eventualnu štetu od strane djeteta (susjed,) 8 godina potpuno neodgojeno, bezobrazno i destruktivno dijete koje baca po dvorištu predmete, fasadama, i danas skoro po autu i skuteru uparkiranom. nemam dokaza nikakvih, roditelje boli k., niti ih zanima, a da polomi šajbu kamenom, ili komadom zemlj, tad je prekasno i ne bi mi imali odakle isplatit štetu.  :redface:  :redface:


Offline Dugi13

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 420
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: neodgojena destruktivna dijeca
« Odgovori #1 : 06 Kolovoz, 2012, 18:54:35 »
pozovi im socijalnu sluzbu! :icon_thumright:

Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: neodgojena destruktivna dijeca
« Odgovori #2 : 06 Kolovoz, 2012, 18:55:24 »
ima li itko ikakvu ideju kako spriječit eventualnu štetu od strane djeteta (susjed,) 8 godina potpuno neodgojeno, bezobrazno i destruktivno dijete koje baca po dvorištu predmete, fasadama, i danas skoro po autu i skuteru uparkiranom. nemam dokaza nikakvih, roditelje boli k., niti ih zanima, a da polomi šajbu kamenom, ili komadom zemlj, tad je prekasno i ne bi mi imali odakle isplatit štetu.  :redface:  :redface:

Za početak pokušati jednim preventivnim i smirenim razgovorom sa roditeljima.
Nikad se nezna,možda im uspiješ otvoriti oči na vrijeme jer su mnogi roditelji poprilično slijepi kada su njihova djeca u pitanju.
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2012, 18:58:42 daRio »

Offline ruffryder_93

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nemačka
  • Moj Skuter: SR 150, vx 125
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Fazni lanac
  • MojSpuh: FXR, fazni lanac
Odg: neodgojena destruktivna dijeca
« Odgovori #3 : 06 Kolovoz, 2012, 19:02:34 »
pozovi im socijalnu sluzbu! :icon_thumright:

bili su već X puta, po popravnim domovima su ležali non stop, samo prinove imaju..dolaze u kontrole malo malo


Za početak pokušati jednim preventivnim i smirenim razgovorom sa roditeljima.
Nikad se nezna,možda im uspiješ otvoriti oči na vrijeme jer su mnogi roditelji poprilično slijepi kada su njihova djeca u pitanju.

probat ću svakako, bilo je tu problema i ranije pa onda ispada kao da ja izmišljam, ma to dijete njih ne zanima, cijeli dan po dvoištu radi sra#a do 01:00 u noći. jednostavno dijeca nisu za svakog.
« Zadnja izmjena: 06 Kolovoz, 2012, 19:06:07 ruffryder_93 »

Offline balicdim

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1130
  • Spol: Muški
  • master of transakšn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: KTM
  • Moja Kaciga: Nolan N43Air
  • MojSpuh: naTURal
Odg: neodgojena destruktivna dijeca
« Odgovori #4 : 06 Kolovoz, 2012, 19:06:24 »
Za početak polušati jednim preventivnim i smirenim razgovorom sa roditeljima.
Nikad se nezna,možda im uspiješ otvoriti oči na vrijeme jer su mnogi roditelji poprilično slijepi kada su njihova djeca u pitanju.

pokušaj tako, a ako neće digni betonski zid od 2m ili električnu/bodljikavu žicu  ;D šala mala

imao sam i ja takav problem dok sam živio na selu i svaki dan/veče sam izlazio sa šibom van prijeteći im da ću prvo njih išibat pa onda i njihove starce, dok mi njihovi starci nisu banili u kuću i onda sam porazgovarao sa njima
normalno bila je priča "ko? moje dijete? ma nijje jesi siguran da je to on bio.....?" i onda mi je prekipilo pa sam stavio kameru na prozor dok su se ganjali po kanalu i gađali kojekavkim šibama i bacali kamenje na krov moje kuće, izašo sam van jbo sam i sve po spisku dok se nisu razbježali i ostavio kameru da i dalje snima i u vrlo kratko roku su se vratili psovali su mi sve živo i gađali kuću (prozore) dok ih opet nisam rastjero šibom

dan kasnije sam pokazao njihovim starcima snimku i od onda je mir u ulici, samo se vozaju biciklom i ganjaju loptu i sad su kao popnovno rođeni, uzorni kao da se nikad nije ništa dogodilo

Offline ruffryder_93

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nemačka
  • Moj Skuter: SR 150, vx 125
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Fazni lanac
  • MojSpuh: FXR, fazni lanac
Odg: neodgojena destruktivna dijeca
« Odgovori #5 : 06 Kolovoz, 2012, 19:14:15 »

pokušaj tako, a ako neće digni betonski zid od 2m ili električnu/bodljikavu žicu  ;D šala mala

imao sam i ja takav problem dok sam živio na selu i svaki dan/veče sam izlazio sa šibom van prijeteći im da ću prvo njih išibat pa onda i njihove starce, dok mi njihovi starci nisu banili u kuću i onda sam porazgovarao sa njima
normalno bila je priča "ko? moje dijete? ma nijje jesi siguran da je to on bio.....?" i onda mi je prekipilo pa sam stavio kameru na prozor dok su se ganjali po kanalu i gađali kojekavkim šibama i bacali kamenje na krov moje kuće, izašo sam van jbo sam i sve po spisku dok se nisu razbježali i ostavio kameru da i dalje snima i u vrlo kratko roku su se vratili psovali su mi sve živo i gađali kuću (prozore) dok ih opet nisam rastjero šibom

dan kasnije sam pokazao njihovim starcima snimku i od onda je mir u ulici, samo se vozaju biciklom i ganjaju loptu i sad su kao popnovno rođeni, uzorni kao da se nikad nije ništa dogodilo

al to je đubre svoje vrste, pa ja da i pokušam nešto u tom stilu, pokvareni su do mjere da bi policiju zvali i rekli da sam im krenuo na sinčinu, uzornu :)

jedino logično mi je razgovor sa roditeljima, iako je to po cijele dane naderivanje, nemoj ovo nemoj ono, doslovno urlanje, 0 kontrole imaju nad njim

oni i jesu za selo, 2 km oko njih da nema nikoga da može devastirat...
ovo sa betonskim zidom mi ne zvuči loše, al nimalo...



Offline daRio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 912
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: neodgojena destruktivna dijeca
« Odgovori #6 : 06 Kolovoz, 2012, 19:33:26 »

jedino logično mi je razgovor sa roditeljima, iako je to po cijele dane naderivanje, nemoj ovo nemoj ono, doslovno urlanje, 0 kontrole imaju nad njim
[/quote]

Dobra opcija je da tvoji roditelji i ostali ukućani ako ih ima pokušaju razgovarati,možda se stariji bolje sporazumiju međusobno.