Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: par pitanja u svezi cilindar kiteva za italjet formulu 50lc  (Posjeta: 469 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zhigooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Italjet Formula 50lc
  • Moja Kaciga: Nolan n63
  • MojSetup: malossi-fly,žuta cent. opruga,multivar,crveni federčiči kvač
  • MojSpuh: rezonantni(serijala)
evo kao što piše,imam par pitanja u svezi cilindara koji odgovaraju na italjet formulu(2001god. franco morini motori)...jedini kit od 70ccm koji sam do sad igdje našao da odgovara za moj skuter je bio malossijev sport kit(tvor. br. 319747),ali sam pod kompatibilnim modelima vidio da taj cilindar paše i na atalu hackera,te sam preko nekog web shopa dobio informaciju da airsolov kit koji je izrađen za atalu ne odgovara na moj skuter...pa mi je to malo čudno kak to da malossijev cilindar odgovara na atalu,a airsolov ne odgovara na formulu...nema mi logike...a na MS Web shopu sam pod morini mašinama našao cilindre od više proizvođača,pa me zanima dali itko zna koji od cilindara na webshopu odgovara meni ili moram kupiti isključivo malossijev kit?Te ako koji odgovara koji je naj jači :dontknow:usput bih molio sve članove koji možda imaju serijalne dijelove(da sam precizniji trebam glavu cilindra)da mi se jave...pohabao mi se navoj za svječicu na glavi cilindra....unaprijed hvala
« Zadnja izmjena: 23 Srpanj, 2012, 17:37:57 zhigooo »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16959
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: par pitanja u svezi cilindar kiteva za italjet formulu 50lc
« Odgovori #1 : 23 Srpanj, 2012, 18:08:50 »
za te morinije samo malossi i topperformances jos proizvodi kolko znam
ostali proizvodaci su imali ali su prekinuli proizvodnju jer se vodeno hladena morini masina nije etablirala u europsko trziste
inace imas na ebayu za njih kineskih kiteva ko u prici a i jos kiteva od naraku, KNB i slicnih proizvodaca

Offline zhigooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Italjet Formula 50lc
  • Moja Kaciga: Nolan n63
  • MojSetup: malossi-fly,žuta cent. opruga,multivar,crveni federčiči kvač
  • MojSpuh: rezonantni(serijala)
Odg: par pitanja u svezi cilindar kiteva za italjet formulu 50lc
« Odgovori #2 : 23 Srpanj, 2012, 18:23:06 »
da li možda znaš o kojem topperfomance kitu se radi(možda tvor. br. tog kita...),jer kao što sam rekao pregledao sam sve proizvođače moguće i našao jedino kod malossija a u par dućana sam dobio informaciju da mi mogu dat neki polinijev ili malosijev kit koji na šeraf pašu,ali treba mjenjat klip jer je promjer moje bolcne klipa 10mm a na tim kitevima je 12mm...a pokušao bi nabavit neki od tih kiteva u obližnjim dućanima ili kupit tu preko foruma,jer mi se neda naručivat s e-baya pa čekat da dođe pitaj boga kad...hvala na pomoči i sorry na gnjavaži...
« Zadnja izmjena: 23 Srpanj, 2012, 18:26:17 zhigooo »