Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Motoforce Racing i ostali slicni na Yasuni city 16(Piaggio)?  (Posjeta: 5498 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Motoforce Racing i ostali slicni na Yasuni city 16(Piaggio)?
« Odgovori #20 : 04 Lipanj, 2012, 18:34:18 »
sad mi nije jasno...https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Gilera/Runner-50-2004-08-2005/Cylinders/70cc-Midrace/P1400188-Cylinder-Polini-Aluminium-70cc.html scooter attack kaze 10-11ks i da je najbolje koristiti 17,5 karb, pa to je onda ko neki malo jaci base?, scooter center kaze da vrti preko 11 000 ali ne pise jacina?

uz taj cilindar ti vise pase yasuni r jer mu je ispuh na 185°, mozda bi se u praksi pokaza dobar i na vecim okretajima od tih 10700 kako pisu iz polini-ja

yasuni city 16 bi se bolje slaga s nekim "low" midrace cilindrom (motoforce racing, italkit, metrakit sp2...)
ne kazem da city 16 nebi funkcionira i s base kitom i to super, samo pricam o poklapanju powerbanda cilindra i spuha, i nacinu na kojem vozis, dal kruzas lagano s pola gasa ili ces stalno bit u ful gasu da ganjas rezonacu  :icon_thumright:

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Motoforce Racing i ostali slicni na Yasuni city 16(Piaggio)?
« Odgovori #21 : 04 Lipanj, 2012, 20:27:13 »
uz taj cilindar ti vise pase yasuni r jer mu je ispuh na 185°, mozda bi se u praksi pokaza dobar i na vecim okretajima od tih 10700 kako pisu iz polini-ja

yasuni city 16 bi se bolje slaga s nekim "low" midrace cilindrom (motoforce racing, italkit, metrakit sp2...)
ne kazem da city 16 nebi funkcionira i s base kitom i to super, samo pricam o poklapanju powerbanda cilindra i spuha, i nacinu na kojem vozis, dal kruzas lagano s pola gasa ili ces stalno bit u ful gasu da ganjas rezonacu  :icon_thumright:
danco ili neko s foruma je napiso da mu city 16 ima najvise snage 11500 okretaja on vozi na italkitu...a i ja bi ovaj Polini Alu svrsto u slabiji mid, mislim da se ne razlikuju puno italkit i polini alu, jos cu malo vidit, al sve mi se cini da ce polini past :D

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Motoforce Racing i ostali slicni na Yasuni city 16(Piaggio)?
« Odgovori #22 : 04 Lipanj, 2012, 20:50:48 »
Baci ti jos jednom pogled i na ovaj kit!

Nije skup a kvalitet je provjeren,mozda nije kvalitetan kao polini ali sigurno je iznad motoforce-a,koristi isti klip karike i glavu kao racing verzija sto znaci da moze izdrzati puno vise okretaja.

https://www.scooter-attack.com/shop/#!/en/Gilera/Runner-SP-50-as-from-08-2005/Cylinders/70cc-Sport/S67414002-Cylinder-Stage6-Sport-Pro-MkII-70cc.html
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2012, 21:01:40 dino73n »
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Motoforce Racing i ostali slicni na Yasuni city 16(Piaggio)?
« Odgovori #23 : 04 Lipanj, 2012, 21:04:12 »
stvarno zvuci obecavajuce, znam da se nesto pricalo da je s.eban nikasil na stage6-u, ali ovo je nova stvar pa mislim da su to sklepali, koje marke klip ide s snjim i zar nebi s tim kitom trebo neki malo jaci spuh od city 16?

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Motoforce Racing i ostali slicni na Yasuni city 16(Piaggio)?
« Odgovori #24 : 04 Lipanj, 2012, 21:07:50 »
stvarno zvuci obecavajuce, znam da se nesto pricalo da je s.eban nikasil na stage6-u, ali ovo je nova stvar pa mislim da su to sklepali, koje marke klip ide s snjim i zar nebi s tim kitom trebo neki malo jaci spuh od city 16?

Jbg ovo je ipak sport verzija kita,nije nikako u midrace klasi i na sport pro je uvijek isao stage6pro auspuh a city 16 je jaci ili su rame uz rame pa bi to trebalo da radi OK. Opet cucemo sta iskusniji kazu.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Motoforce Racing i ostali slicni na Yasuni city 16(Piaggio)?
« Odgovori #25 : 07 Lipanj, 2012, 00:51:31 »
Jbg ovo je ipak sport verzija kita,nije nikako u midrace klasi i na sport pro je uvijek isao stage6pro auspuh a city 16 je jaci ili su rame uz rame pa bi to trebalo da radi OK. Opet cucemo sta iskusniji kazu.
pa da sport pro to je meni neki slabiji mid :D a kad bi iso neki jaci spuh od sport pro-a to bi bio cistokrvni mid, bar ja mislim...ovdje na stranici od attacka se spominje nekih 15-16ks to sigurno nije s sport pro spuhom, a nis s nijednim drugim...eventualno sa tuniranim cilindrom :D svejedno izbor je pao na Polini Alu i city 16 Yasuni-a, vec je naruceno jednva cekam  ;D
« Zadnja izmjena: 07 Lipanj, 2012, 00:55:43 marin18 »

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Motoforce Racing i ostali slicni na Yasuni city 16(Piaggio)?
« Odgovori #26 : 07 Lipanj, 2012, 09:50:20 »
pa da sport pro to je meni neki slabiji mid :D a kad bi iso neki jaci spuh od sport pro-a to bi bio cistokrvni mid, bar ja mislim...ovdje na stranici od attacka se spominje nekih 15-16ks to sigurno nije s sport pro spuhom, a nis s nijednim drugim...eventualno sa tuniranim cilindrom :D svejedno izbor je pao na Polini Alu i city 16 Yasuni-a, vec je naruceno jednva cekam  ;D

Jupiii ;D

Samo nek je naruceno,ici ce to dobro u to nema sumnje. A i 11,5ks nije malo. A i kako si vec i sam rekao,vaznije je da ti traje a polini je tu dokazan.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle