Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Redovito ostanem bez benge nasred ceste  (Posjeta: 1804 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« : 23 Travanj, 2008, 22:52:20 »
Italjet jedna vrhunska Talijanska firma napravi makinu od 180 ccm al ne stavi cajger za gorivo. Zarulja rezerve non stop svjetli, ocistio sam plovak, neko vrjeme je ok al onda opet. Pun do jaja il na rezervi ovo svjetli. Moje pitanje je kak montirat cajger kolicine benge, kak je to na runnerici i ostalim motorima, da si napravim, pa da prestanem gurat motor vise nego kaj se vozim.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #1 : 24 Travanj, 2008, 15:00:08 »
ja sma skontao dobru duminu..ispod sjedala cu ugraditi cukice za mjerenje benzina i problem rijesen..dragster nema cukice za mjerenje kolicine benzina

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #2 : 24 Travanj, 2008, 15:33:12 »
Ako svjetli lampica rezerve, onda očito imaš plovak lol...ako imaš plovak onda imaš i jack žice koji ide prema lampici od rezerve...uricama...skoro svaki skuter ima drugačije baždarenu skalu količine benze...brijem da ovo neće bit baš tako jednostavno za napravit...

Ja ti neću niš savjetovat, da ne pričam bezveze...probaj guglat, možda je nekome već tako neš palo na pamet...pozzz...

E da, eventualno vidi da li se mogu pripasati komplet urice od nekog drugog modela, koje uključuju i pokazivač razine benge...neznam...

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #3 : 24 Travanj, 2008, 20:04:10 »

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #4 : 26 Travanj, 2008, 14:14:28 »
naravno da izlaze zice do lamice, rezerva se pali na 5l (barem bi trebala). A dal bi po nekoj teoriji mogao samo spojit el. cajger na te iste zice? kolko sam vidio plovak je isti ko i plovci za cajgere.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #5 : 26 Travanj, 2008, 14:36:19 »
pa problem je ocito u plovku, tj. potenciometru..
zapravo ti ni nemas potenciometar nego prekidac, pa izvadi sve van skupa s plovkom. i zamijeni taj prekidac ili pogledaj sta je s njim.

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #6 : 27 Travanj, 2008, 16:04:05 »
Ma plovak radi kako treba, jebe ga to što nema urice da mu kaže kolko benge ima nego samo rezerva tuli...

Offline Grozni

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Shiver 750
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #7 : 27 Travanj, 2008, 23:05:10 »
mislim da plovak ne radi dobro
...Zarulja rezerve non stop svjetli, ocistio sam plovak, neko vrjeme je ok al onda opet. Pun do jaja il na rezervi ovo svjetli. Moje pitanje...

kak zgleda plovak/prekidac a kak zgleda plovak/potenciometar,  jer ja ocito neznam razliku.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #8 : 27 Travanj, 2008, 23:55:06 »
kaze da non stop svijetli........

pa izvadi sve van, spojen je plovak s prekidacem, skroz gore je  prekidac, trebao bi bit nekakav fiksni metal preko kojeg prelazi drugi metal koji je spojen na pomicni dio s plovkom.

Offline Gerbi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Redovito ostanem bez benge nasred ceste
« Odgovori #9 : 28 Travanj, 2008, 00:03:47 »
Meni je na Runneru sve u jednom komadu i bome nije baš jednostavno izvuć to van...neznam šta da ti kažem...ovisi kolko su ti pristupačni rezervni djelovi...