Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Neide!  (Posjeta: 2745 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Neide!
« Odgovori #20 : 19 Travanj, 2008, 15:05:12 »
x special belt ako sam ja dobro gledao dođe oko 450 kn :icon_thumright: :happy3:

pa kevlar je cca 250kn

specijal belt bi trebao biti oko ili ispod 200kn
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #21 : 19 Travanj, 2008, 16:13:27 »
malo stala kiša, i doveo sam skut doma... Odmah sam skinuo deklo da vidim, i kao što smo predviđali pukao mi je remen... al ne samo pukao, rasčehalo ga! nisam mogao vjerovat šta je napravilo s njega!

I kaj sad da natrag stavim kevlara?

I da ne otvaram novi topic, koji centralni da stavim na svoj setup? (tp trophy 70, zx, multivar 2000, delta cluch, crveni federi, 6,1 g role...) sad je nutra bijeli!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Neide!
« Odgovori #22 : 19 Travanj, 2008, 16:18:35 »
160kn je x specijal belt i njega ću ja kupit kad pukne ovaj kevlar... daleko najbolji dosad remen kojeg sam imo je TP što se dobije uz varimat a ima ga za kupit na SA 30 eura najskuplji al vrijedi ti para meni je evo 8000 +km prešo i ne gubi svojstva kad se zagrije nit je usporio neznam kako na seriskom jer na njima se osjeti kad se potroši... a i po onim testovima remenja od SA pokazao se da daje najbolje performance. ne stavljaj kevlar stavi ili specijal belt ili TP ako ima gdje kupit
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Neide!
« Odgovori #23 : 19 Travanj, 2008, 16:26:48 »
serijski centralni

koliko dugo si se vozio na tom kevlar

mislim to su te njegove karakteristike, ne rasteze se al zato zna pucati

ma kupi opet kavlar, i mjenjaj ga svakih 4-5tkm, ili nabavi od topa kao sto kure kaze

 :icon_thumright:


kad smo vec kod hvaljenja remena

serijski remen koji se stavlja u ditece ii sr.ke s karbom od 2000-2003 mitsuboshi-jev remen je preodlican, ja dosada nikad nisam dozivio sta znaci rastezanje remena kad se zagrije i pad performansi i krajnje brzine

 :frajer:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #24 : 19 Travanj, 2008, 16:28:23 »
ovaj kevlar koji mi je pukao nije prešao ni 900 km!

centralni znači serijski?

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Neide!
« Odgovori #25 : 19 Travanj, 2008, 16:32:05 »
isto taki je TP remen neznam dokle će trajat al zbilja trjae puno, ne vrijedi uzet kevlar preskup je a traje 4-5t km isplativije ti je uzimat specijal belt svakih 5000km ako ne moreš nabavit TP ili taki neki dobar. e to je bio i u mog frenda problem na due+ nardo itd nijedan kevlar nije mu trjao duže od 1000km a mjenjo je već 3 bolje uzet obični
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Neide!
« Odgovori #26 : 19 Travanj, 2008, 16:57:32 »
malo stala kiša, i doveo sam skut doma... Odmah sam skinuo deklo da vidim, i kao što smo predviđali pukao mi je remen... al ne samo pukao, rasčehalo ga! nisam mogao vjerovat šta je napravilo s njega!

I kaj sad da natrag stavim kevlara?

I da ne otvaram novi topic, koji centralni da stavim na svoj setup? (tp trophy 70, zx, multivar 2000, delta cluch, crveni federi, 6,1 g role...) sad je nutra bijeli!

Pazljivo ocisti cijeli prijenos od ostataka remena. Jel prezivio mali remen (onaj od vodene pumpe)? Ako nije, moras i njega kupit.
Ostavi serijski centralni.


Kako je puko nakon samo 900 km? Cudno je to.
Ja sam do sada promijenio 4 Malossi kevlar remena i samo je jedan puko na 4950km (a htio sam ga mijenjat na 5000  ;D ) i taj je potrgo i remen vodene pumpe i omotao se oko svega zivog u prijenosu pa je ciscenje trajalo. Taj je bio dok sam imao plavi (najtvrdji) Malossi centralni feder, a na ostalima sam imao ljubicasti. Prva 2 remena sam vozio oko 7500 km.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #27 : 19 Travanj, 2008, 18:40:33 »
meni je remen pukao i bip je na sredini bloka.. između multivarara i delte....
od vodene pumpe je remen sa druge strane?

koji reme da uzmem od ovih: srage 6, hebo racing belt,malossi special x belt, polini?

Offline metalac

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Pimp My Pickup
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner
Odg: Neide!
« Odgovori #28 : 19 Travanj, 2008, 18:50:30 »
a daj poslikaj da budu malo slikice u topicu, kak je remen strgani itd.. uvjek zanimljivo videti  :happy6:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #29 : 19 Travanj, 2008, 18:55:30 »
a daj poslikaj da budu malo slikice u topicu, kak je remen strgani itd.. uvjek zanimljivo videti  :happy6:

nemam s čime... mobitel sam izgubio, za fotič nemam baterija doma, a neda mi se s kamerom to snimat i stavljat na youtube...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Neide!
« Odgovori #30 : 19 Travanj, 2008, 18:57:53 »
a daj poslikaj da budu malo slikice u topicu, kak je remen strgani itd.. uvjek zanimljivo videti  :happy6:

nemam s čime... mobitel sam izgubio, za fotič nemam baterija doma, a neda mi se s kamerom to snimat i stavljat na youtube...
pa slikaj s kamerom

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #31 : 19 Travanj, 2008, 18:59:02 »
a daj poslikaj da budu malo slikice u topicu, kak je remen strgani itd.. uvjek zanimljivo videti  :happy6:

nemam s čime... mobitel sam izgubio, za fotič nemam baterija doma, a neda mi se s kamerom to snimat i stavljat na youtube...
pa slikaj s kamerom

slaba slika kad slikam s kamerom, al video super...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Neide!
« Odgovori #32 : 19 Travanj, 2008, 19:00:05 »
pa onda snimi i upload youtube ;)

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #33 : 19 Travanj, 2008, 19:03:19 »
koji remen da uzmem od ovih: srage 6, hebo racing belt,malossi special x belt, polini?

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Neide!
« Odgovori #34 : 19 Travanj, 2008, 20:21:51 »
ili malossi special ili serijski... ne treba bacati novce u vjetar...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #35 : 19 Travanj, 2008, 22:38:06 »
ma uzet ču stage 6 da probam..

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Neide!
« Odgovori #36 : 20 Travanj, 2008, 01:02:49 »
Zašto ne TP? al čuo sam da su stage6 i TP u istoj tvornici prave ta dva remena i da su navodno isti tak da Stage6 uzmi
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Neide!
« Odgovori #37 : 22 Travanj, 2008, 22:17:07 »
još u ponedjeljak tj. jučer sam naručio remen stage 6, a uz remen sam odma naručio i gljivu i dizu 90... djelovi stižu početkom drugog tjedna...