Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: štelanje vx----vx(r)  (Posjeta: 967 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mexx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • Adrenalin Ovisnik
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX(R)
štelanje vx----vx(r)
« : 14 Travanj, 2008, 02:30:33 »
pozdravv....
ovako,imam vx-a,sve serijala osim ispuha...deak je gore....danas otisa malo van grada i motor nece priko 100-105...
i lose ubrzava...
kuci imam novo-kugle originalne od vxr(plave one,neznam koja je tezina)....stavljam 200 ccm gori...oce te kugle bit ok ili trebaju lakse??

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: štelanje vx----vx(r)
« Odgovori #1 : 14 Travanj, 2008, 09:56:39 »
a šta se čudiš da neće ić preko 105 vx
dobro da i tolko ide
ak govorimo o uspravnom položaju, a ne o nekim pederskim pozama s bradom na satovima

ovak ti složi, te rolice od vxr-a nejdu u variomat od vx-a jel su druga dimenzija
budeš stavio sad 200ccm gore, ostavi seriske rolice, ma prijenos ostavi skroz seriski, nemoraš ni deklo skidat i stavi samo sekundar (getribu) od vxr-a gore

znaći 200ccm i sekundar od vxr-a gore i auspuh, skuter ide super, nemoraš rolice jebavat, najbolje tak napraviš
rolice su ti 130kn, a sekundar uzmeš za 250kn polovni, s sekundarom ćeš dobit  i krajnje i ubrzanja i svega i motor ti tolko nebude ubijalo ko s kratkom getribom
eventualno neke tvrđe federe na kvačilo i to je to

znaći, 200ccm, sekundar od vxr-a i crveni na kvačilo i miran si
tak ja imam i prezadovoljan sam kak ide skuter
..::4T Powaa::..