Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Adapter za peugeot prirubnicu  (Posjeta: 996 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Adapter za peugeot prirubnicu
« : 10 Ožujak, 2008, 22:56:04 »
Ovako posto mislim stavljat 17,5 karb morao sam sredit prirubnicu da ga mogu stavit posto je serijski ono shebano na 2 sarafa...

Adapter za karb mi je napravio hac







Prirubnicu sam nasao kod frenda ima neke dvije honde stare jako, ali je prirubnica indenticna kao i na pezou, samo sto je malo kraca i sto je promjer 17,5



a i ovdje se vidi da je kraca, tako da ce taman dok dode adapter bit ce dosta mjesta za stavit airbox..



Posto mi je adapter 19mm morao sam malo prosirit i ukosit izlaz prema karbu na prirubnici da smjesa nebi zapinjala



Evo kako bi to trebalo izgledat



na ovoj slici izgleda da malo fali sa strana malo treba prosirit ali nije tako, to je zbog toga sto adapter nije zasarafljen na prirubnicu to je samo ovako bezveze stavljeno da se vidi kako ce izgledat



jos moram usis sredit nabavio sam isto sa te honde pase sve gore pa cu njega prosirit evo nesto ovako

http://img50455.pictiger.com/images/12306133/

znaci gore je serijski dole preradeni (prosireni) ovo je slika od ivanm...

eto sad moze pohvale, prijedlozi, kritike i sl.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Adapter za peugeot prirubnicu
« Odgovori #1 : 10 Ožujak, 2008, 23:14:15 »
sto se tice usisa s lamelicama morat ces paziti kak to radis jer to nije metal bar kod mene nego neka plastika tvrda-prirubnica je savrseno sredjena sve 5 jos samo stavi karb i misna bosna predobro se to bit svaka cast na trudu :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Adapter za peugeot prirubnicu
« Odgovori #2 : 10 Ožujak, 2008, 23:17:56 »
hehe vidio sam :) brao :)

to sredis lagano rucnom turpijom fino sve ide :)

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Adapter za peugeot prirubnicu
« Odgovori #3 : 10 Ožujak, 2008, 23:20:50 »
vjerujem da je hac potrosio punih 20 minuta za adapter... :)

samo da je kraci put od karburatora do kartera... :(
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Adapter za peugeot prirubnicu
« Odgovori #4 : 10 Ožujak, 2008, 23:39:34 »
sto se tice usisa s lamelicama morat ces paziti kak to radis jer to nije metal bar kod mene nego neka plastika tvrda-prirubnica je savrseno sredjena sve 5 jos samo stavi karb i misna bosna predobro se to bit svaka cast na trudu :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

thx svima  :notworthy:

ovo usis je tvrda plastika neku u 3pm ali ide to nedam se ja.. serijske lamele ostaju gore a mogu se i malossi stavit, znaci nesiri se dolji dio nego gornji dio usisa koji ide prema prirubnici

@mr.j- a jbg takva je prirubnica, ali zato sam i trazio ovu da mi se dodatno ne produzi prirubnica i tu bi mogo gubit a ovako kad dode adapter bit ce duzina kao serijska..  :)

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Adapter za peugeot prirubnicu
« Odgovori #5 : 11 Ožujak, 2008, 19:11:19 »
vjerujem da je hac potrosio punih 20 minuta za adapter... :)

5 min u stvari,al je i cijena bila sportska,lako je kad je čista tokarija kad nema kemijanja
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Adapter za peugeot prirubnicu
« Odgovori #6 : 26 Ožujak, 2008, 16:59:23 »
THX jos jednom hacu- cijena presportska  :headbang: :headbang: CAR


UPDATE

evo ovako, posto sam htjeo bit siguran da mi smejsa nece zapinjat prosirio sam prirubnicu jos, uzeo bijaks( glodalo) i udri jao nikad vise turpija....

znaci prosirio sam na nekih 21-22mm, a posto mi je adapter 19mm siguran sam da ce bit ok sve...

evo prosireno





i onda sam se sjetio kad vec sirim usis da prilagodim sirinu doljnjeg djela prirubnice prosirenom usisu...



evo prirubnica sa adapterom, tu se vidi da nece zapinjat smjesa





jos jednom-biax owna  :D