Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi GP1 Racing -> kit -> problem svjecica  (Posjeta: 1925 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline _nino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sibenski List
  • Mjesto: Sibenik
  • Moj Skuter: Beverly ST 350
Derbi GP1 Racing -> kit -> problem svjecica
« : 29 Veljača, 2008, 15:02:26 »
Kao sto sam vec bio najavljivao, dosao je i taj dan da sam stavio Malossi Sport 70 na mog Derbija. I sad je nastao problem sa svijecicom. Dok je serijska svjecica (devetka) na njemu sve je ok (osim mozda malo sporijeg pada okretaja, te se zna dogoditi da tu i tamo zatrokira), ali kad stavim svijecicu koju zahtjeva navedeni kit (desetka), motor radi kao beba, no elektronika totalno "poludi" (zmigavci ne zmigaju nego svijetle, brzinomjer se ponasa kao brojac okretaja).

Ima ko kakvu ideju kako ovo rijesiti?

Btw da ne otvaram novi post: jel se da ona bocna nogara nekako iskljuciti tako da se motor moze upaliti dok stoji na njoj? Naime, navedeni skut ima blokadu da kad mu je spustena nogara motor se ne moze upaliti...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Derbi GP1 Racing -> kit -> problem svjecica
« Odgovori #1 : 29 Veljača, 2008, 15:12:22 »
9 il 10 ti ja mislim nema veze...to je toplinska vrijednost! Probaj stavit iridijumsku svjecicu il platinumku koja bi trebala bolje raditi na motoru s kitom...

a ovo drugo, pogledaj jel imas kakve senzore il zice dole kod nogare. To se bi trebalo rijesit samo s iskopcavanjem i izolacijom zice al nisam ziher

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Derbi GP1 Racing -> kit -> problem svjecica
« Odgovori #2 : 29 Veljača, 2008, 15:14:21 »
Stavio si svjecicu bez rezistora pa zato imas problema sa strujom. Stavi devetku jer je ona dobre toplinske vrijednosti za tvoj kit, ali sa oznakom "R" (rezistor) u nazivu.

Offline Aco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Derbi GP1 Racing
  • MojSetup: Malossi sport
  • MojSpuh: LeoVince
Odg: Derbi GP1 Racing -> kit -> problem svjecica
« Odgovori #3 : 29 Veljača, 2008, 15:52:07 »
Kao sto sam vec bio najavljivao, dosao je i taj dan da sam stavio Malossi Sport 70 na mog Derbija. I sad je nastao problem sa svijecicom. Dok je serijska svjecica (devetka) na njemu sve je ok (osim mozda malo sporijeg pada okretaja, te se zna dogoditi da tu i tamo zatrokira), ali kad stavim svijecicu koju zahtjeva navedeni kit (desetka), motor radi kao beba, no elektronika totalno "poludi" (zmigavci ne zmigaju nego svijetle, brzinomjer se ponasa kao brojac okretaja).

Ima ko kakvu ideju kako ovo rijesiti?

Btw da ne otvaram novi post: jel se da ona bocna nogara nekako iskljuciti tako da se motor moze upaliti dok stoji na njoj? Naime, navedeni skut ima blokadu da kad mu je spustena nogara motor se ne moze upaliti...


rastavi tu plastiku bocnu di ti  je nogar, da moš vidit cijeli nogar kak treba i skini prvu maticu s nogara i samo izvadi to sranje (ko ležaj neki izgleda)... moš zakačit vezicama negdje da ti nesmeta il moš izvadit taj cijeli kabal s tom pi*darijom...
Pozz

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi GP1 Racing -> kit -> problem svjecica
« Odgovori #4 : 29 Veljača, 2008, 16:54:03 »
Denso W27ESZU

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi GP1 Racing -> kit -> problem svjecica
« Odgovori #5 : 01 Ožujak, 2008, 10:35:09 »
NGK bR9eg
Trgo - Prijevoz RT