Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sredjivanje ispuha 150 ac  (Posjeta: 2108 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sredjivanje ispuha 150 ac
« Odgovori #20 : 17 Lipanj, 2011, 17:14:53 »
tokar mi nemoze jer nemoze dobiti savrsen balans. stalno ima ekscentar pa ne zeli... a ne zelim ni ja riskirati jer je cyl salon stanje osim mog turpijanja.. sve je kao novo.. glavu imam rezervnu u super stanju pa cu ovu onda spustati kad nabavim dovoljno debel dihtung za ispod cyl...
a mislim da me jebala posloska iza multivara... predebela je bila... jos je za 1 mm, ali kad nemam drugu dobro je... nisam ga sada rastegnuo da vidim jel ide brze, ali vidim da na izlasku iz krivina na brzini od 40kmh otprilike bjezi zadnji kraj u bok jebeno... znaci to me jebalo s brzinom... sad jos srediti glavu i nek ide sve u pm.. valjda ce biti jaci... mislim se bi li jos sirio ispuh, ali neda mi se jos sat vremena turpijati jer mi je nastavak za biax vec otisao u k.
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: Sredjivanje ispuha 150 ac
« Odgovori #21 : 17 Lipanj, 2011, 17:20:17 »
tokar mi nemoze jer nemoze dobiti savrsen balans. stalno ima ekscentar pa ne zeli... 

nismam siguran ali mislim da se ne spusta cilindar na tokarskom stroju (drebangu) nego na glodalici, pa nema kud otici u ekscentar....kak se spustaju glave na autima(di ce onu cielu glavu prićvrstit u drebang)!??nezz , ovo e sad skroz nebitno ali sam moro ::)
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: Sredjivanje ispuha 150 ac
« Odgovori #22 : 18 Lipanj, 2011, 18:48:56 »
Ne znam kakomu moze cil otici u ekscentar kada ga lijepo za donji kraj uhvati. Ali dobro,ako kaze da ne moze,onda ne moze. Mozda da posaljes cil nekome u ST ili u neko vece mjesto gdje ima vise tokara,pa ce se valjda netko naci da ti to sredi.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Sredjivanje ispuha 150 ac
« Odgovori #23 : 09 Srpanj, 2011, 18:14:53 »
nismam siguran ali mislim da se ne spusta cilindar na tokarskom stroju (drebangu) nego na glodalici, pa nema kud otici u ekscentar....kak se spustaju glave na autima(di ce onu cielu glavu prićvrstit u drebang)!??nezz , ovo e sad skroz nebitno ali sam moro ::)
Drugo je auto,mada moze i cilindar  od skutera na glodalicu al mislim da je sigurnije ovako preko struga..
I u strug ga uhvati za dio koji ulazi u blok

@Drnda -Ima onaj pomicni nastavak sto seta po strugu za takve stvari,pa se cilindar uhvati na 2 dijela i u stublinu s gornje strane moze stavit cijev slicnog promjera sa gumom(zbog vibracija) i lagano skidat bocnim nozem...
Ako je taj neki bolji tokar morao bi imat to
« Zadnja izmjena: 09 Srpanj, 2011, 18:17:25 Miki-speedy-sm »

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Sredjivanje ispuha 150 ac
« Odgovori #24 : 09 Srpanj, 2011, 18:35:22 »
 :laughing7:

am to neeejdee!!

slusajte gamija, on zna, cokov ispuh je na 31, 34 je tu mac

glavni problem drndicu moj su ti tajminzi kao sto je kolega igor rekao, i zato ne radi dobro na visokim okretajima (ja sam nabro 130 sa serijskim tajminzima na ravnoj sniti i joletom ali je trebalo dosta, a sada sa serijskim spuhom tolko naberem u isto vrijeme)

ali tebe zajebavaju i ti federi za pickice, trebaju ti zeleni ili cak tvrdi!!! <3

U MENE je 1,5mm brtva ispod cilindra, ispuh je dizan za 2mm, pa cak i malo vise i siren također, skvis je 1,4 (barem tako kazu) i motor je mrtav dole :D

Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sredjivanje ispuha 150 ac
« Odgovori #25 : 09 Srpanj, 2011, 18:46:09 »
al ja ne zelim ga ubiti dole.. zato gledam kako da mi ostane da i na niskim ima snage kao serijala... zasada je ok, samo cu morati pedere na kvacilo nabit neke bijesne, a nemam nikakvih  ;D
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Sredjivanje ispuha 150 ac
« Odgovori #26 : 09 Srpanj, 2011, 20:25:23 »
al ja ne zelim ga ubiti dole.. zato gledam kako da mi ostane da i na niskim ima snage kao serijala... zasada je ok, samo cu morati pedere na kvacilo nabit neke bijesne, a nemam nikakvih  ;D
tebi ne znace niski ama bas nista kad imas spuh koji radi na 8500rpm :thebirdman:

serijski spuh je zakon za šus u guz odozdola  :headbang:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Sredjivanje ispuha 150 ac
« Odgovori #27 : 09 Srpanj, 2011, 20:58:42 »
moram ubrzo poceti sa komplet sve iznova sredjivanjem pa cu onda jos cyl srediti malo , trenutno mi je cilj srediti ga da lici na nesto  :toothy12: :toothy12:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta