Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MHR Replica VS TP Due+?  (Posjeta: 1785 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
MHR Replica VS TP Due+?
« : 21 Siječanj, 2011, 21:10:21 »
Ovako pitanje iz usluge jer me frend zamolio... ..Navodno je due+ jaci za 2hp od Replice ...ona ima 13hp a due+ 15hp....mene zanima u praksi sa svim popratnim djelovima bez ikakve prerade ,koji je bolje uzet i zasto ?? razlika u snazi izmedju D+ i replice ....znaci u principu koji je bolje uzet i zasto ? frend hoce setup da se mooze cesto vozikat po gradu ali i da ima neku max brzinu na otvorenom i da lijepo povuce!koja bi bila razlika u potrosnji ? na 19 karb ?? trajnost ? kad mjenjat karike na kojem a kad klip ??znaci pitanja su

1.Koji od ova dva kita je bolje uzet ?
2.Razlika u snazi,vuci ?
3.Potrosnja na jednom i drugom koliko otprilike ??dobro ako je postiman karb ??
4.Trajnost ? kad mjenjat karike na ova dva kita a kad klip ??
5.Vase misljenje sta je bolje uzet ?? znaci bez ikakvih prerada..tj sta je isplativije da dugo traje ,manje trosi i da si miran i vozis se koliko ti zelja :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #1 : 21 Siječanj, 2011, 21:14:44 »
to su dva koncepcijski, performansama i općenito vrlo različita kita..
nisu uopće za usporedbu.. vrte se na 1500 okretaja razlike ovisno o osnovnom setupu..
važan je i spuh i ostali dio setupa da bi se znao konkretan cilj :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #2 : 21 Siječanj, 2011, 21:17:15 »
19 karb,yasuni r,malossi radilica malossi,usis s6 + s6 gljiva,multivar,getriba serijska...delta + s6 rt zvono,kevlar, u principu bi taj setup bio...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #3 : 21 Siječanj, 2011, 21:18:28 »
onda replica a o due+ nemoj ni razmišljati..

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #4 : 21 Siječanj, 2011, 21:25:54 »
onda replica a o due+ nemoj ni razmišljati..
mah to frend hoce....a de mi reci odg na ostala pitanja ..kada bi se stavio 19 karb i C16 npr ....!
1.zar je Due+ toliko jaci od replice ??
2.dugotrajnost replice i due+ ?? koja je razlika ? kad se mjenjaju karike na due + a kad na replici ?? klip ?
3.u potrosnji goriva velika razlika ili ??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline mara_046

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 204
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner 180,runner 50,kawasaki zx 10r
  • MojSetup: seriski
  • MojSpuh: seriski sa 34mm granom
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #5 : 21 Siječanj, 2011, 21:30:02 »
2+ moze sa c16,mjenjanje karike a negdje oko 5t km,mhr-r dvi karike veca dugotrajnost alu cilindar...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #6 : 21 Siječanj, 2011, 21:33:11 »
mah to frend hoce....a de mi reci odg na ostala pitanja ..kada bi se stavio 19 karb i C16 npr ....!
1.zar je Due+ toliko jaci od replice ??
2.dugotrajnost replice i due+ ?? koja je razlika ? kad se mjenjaju karike na due + a kad na replici ?? klip ?
3.u potrosnji goriva velika razlika ili ??

mah to frend hoce....a de mi reci odg na ostala pitanja ..kada bi se stavio 19 karb i C16 npr ....!  ---->  12500 okr
1.zar je Due+ toliko jaci od replice ?? za 1500 okr u osnovnom setupu.. due se vrti na 12000 stock sa nardom a replica sa yasuni r na 10500 razlika je u 3 i više ks
2.dugotrajnost replice i due+ ?? koja je razlika ? kad se mjenjaju karike na due + a kad na replici ?? klip ? replica je vrlo vrlo trajna a due + mora biti jako dobro poštelan... može proći 20000 km sa 2-3 klipa i nekoliko karika
3.u potrosnji goriva velika razlika ili ?? 2 litre je razlika a možda i više..

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #7 : 21 Siječanj, 2011, 21:35:59 »
mah to frend hoce....a de mi reci odg na ostala pitanja ..kada bi se stavio 19 karb i C16 npr ....!  ---->  12500 okr
1.zar je Due+ toliko jaci od replice ?? za 1500 okr u osnovnom setupu.. due se vrti na 12000 stock sa nardom a replica sa yasuni r na 10500 razlika je u 3 i više ks
2.dugotrajnost replice i due+ ?? koja je razlika ? kad se mjenjaju karike na due + a kad na replici ?? klip ? replica je vrlo vrlo trajna a due + mora biti jako dobro poštelan... može proći 20000 km sa 2-3 klipa i nekoliko karika
3.u potrosnji goriva velika razlika ili ?? 2 litre je razlika a možda i više..
hvala na odgovorima ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #8 : 21 Siječanj, 2011, 21:38:48 »
za due i c16 treba veći karb jer bude se pregrijavao, a i veći kiler također..
treba retardirati paljenje a dobro bi došla i neka bolja struja općenito..
due + nardo je veća aj ok situacija, može i 19 karb al opet kiler mora biti velik..
za općenitu bezbrižnu vožnju biraj mhr replicu ili neki gus i prijedlog br 1 iz popisa dijelova..

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #9 : 21 Siječanj, 2011, 23:26:24 »
hvala puno na odg...frend hoce da slaze sebi neki setup za grada pa reko najbolje da se posavjetujem ovdje u njegovo ime :)

Valentino Rossi 46!!!!!

Offline flomo

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: piaggio NRG POWER
  • Moja Kaciga: -nolan n62
  • MojSetup: -top tpr ,19karb,multivar itd.
  • MojSpuh: -yasuni c20
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #10 : 22 Siječanj, 2011, 11:13:46 »
da neotvara. novu temu ...pa cu pitat tu...mislim da roxa stavit mhr replicu kit,19karb,red sponge,mulitvar,deltu,primar 13/44.i usis neki poslje,gianelli shot..jel moze to seriska radilica izdrzat??i kolko bi trajo takav setup
STA JA ZNAM DOBAR JE AL NESVIDA MI SE...

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: MHR Replica VS TP Due+?
« Odgovori #11 : 22 Siječanj, 2011, 11:21:57 »
prejak je spuh za serijsku radilicu... računaj da bude se to vrtilo na 11k+..