Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha AEROX 06. tunnig projekt  (Posjeta: 27432 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline domagoy 46

  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1200
  • Spol: Muški
  • 46:))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • ..
  • Moj Skuter: aerox i vxr
  • Moja Kaciga: ixs
  • MojSetup: due plus : i serijala
  • MojSpuh: Yasuni c16,i yoshimura
Odg: Yamaha AEROX 06. tunnig projekt
« Odgovori #120 : 01 Siječanj, 2011, 21:08:21 »
Ovak danas sam na tavanu našel novi zapakiran "SUPER KREČKO"  :laughing6:, to su moji davno kupil ni sam ne znam zake, pošto ga nisu koristili nisam ni znal da ga imam!? :icon_scratch:

No čitam upute i vidim da se može s njim sve špricat i da dobro šprica samo da boje ne smiju biti na bazi nitra ili sl. Pa me zanima jel postoje neke boje koje nisu na bazi nitra pa da s njim probam pošpricat ovih par plastika na skuteru  :icon_biggrin:, da isprobam to čudo...ili je to baš samo za zidove i jupol :toothy12:

hahaha,nemoj stim po plastikam  :icon_thumright:
Nisam za VEZE
Nisam za VIĐANJA
Neznam ZA ŠTA SAM
Je mi dobro boli me glava!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yamaha AEROX 06. tunnig projekt
« Odgovori #121 : 01 Siječanj, 2011, 21:16:04 »
Pa nije da će mi skurit plastike, lako se zašmirgla ponovo ak nebu dobro, samo me zanima BOJA, jel postoji boja na bazi a da nije nitro?

Stavil sam vodu nutra i ne piša niš, ima ljepi pah i dobro raspršuje pod ljepim pritiskom...tak da ne mora da ispadne loše.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yamaha AEROX 06. tunnig projekt
« Odgovori #122 : 06 Siječanj, 2011, 00:20:28 »
Evo ljudi, bacam se na posel.

Nabavil sam :

-kit
-špric kit
-prajmer u spreju

I farbal budem kadu i onu plastiku ispod sica koja spaja dvije bočne. Znači to su original plastike bez boje na sebi. Ova crna je masna i hrapava, nju moram zašmirglat i pošpricat sa PRAJMEROM ILI SA ŠPRIC KITOM ? Isto takva je kada, izgubila je sjaj te je pobijelila i sa strane je oguljena.

Sad mene zanima jel ide na te dvije plastike i špric kit i prajmer, neki vele samo drito na plastiki špric kit i zašmirglat a neki prvo prajmer pa špric kit....pa sad kak ide!


A ove žute koje sam prije par g farbal njih samo zašmirglam do mat boje i onda špric kit gore jednu ruku i to je to...


Kaj se bojanja tiće to budem pital kad bude sve pripremljeno, prvo da riješim pripremu. Jer ovaj put hoću da bude kak treba... :icon_thumright: ajde pomagajte, sad bude toplije pa mogu špricat  :icon_thumright:



Evo označil sam na slici, i ovo kaj me zanima još.
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2011, 01:03:44 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yamaha AEROX 06. tunnig projekt
« Odgovori #123 : 08 Siječanj, 2011, 22:23:51 »
Evo rezultata, sutra montiram pa se bu vidlo u cjelosti kak zgleda...

Prajmer+špric kit sam koristil u spreju a akril boje sam šprical kompresorom. U pripremi za boju sam malo zasral ali na greškama se ući pa bu drugi put bolje, makar je sad super.

Prešel sam k autolimaru i pital ga kolko bi me te mske koštale on reko 1250kn :D:D:D Reko pozdrav i bok!

Otišel u dučan i kupil kit,prajmer,akril 2dl plave i 2dl žute, utvrđivać, razrjeđivać i brusne papire i izašlo me oko 250kn!

Boja je nebo i zemlja naspram one prošle koja je bila iz spreja...divota! Još da se sa podlogom nisam tolko jebal bilo bi savršeno...



« Zadnja izmjena: 08 Siječanj, 2011, 22:36:16 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yamaha AEROX 06. tunnig projekt
« Odgovori #125 : 15 Siječanj, 2011, 00:05:05 »
Evo napravil sam 150km sa rolicama 4.9gr s kojim sam imal max 8,1T okretaja, no samo par put i to na kraju sam ga stisnul na par sec, i danas sam stavil 4.1gr.

Sad me zanima, jel normalno da se niš više motor ne vrti od serijale s tim rolicama 4.1gr. jer sad s kitom sa rolicama od 4.1gr mi se vrti do 9T niš više a tak mi se skoro vrtel i sa serijskim cilindrom!?

Mislim da je razrada pri kraju...pa sam stavil malo lakše rolice i tu i tam mu dam više od pola gasa...

Bum sutra slikal pa bute vidli ubrzanje, pa recite jel to u redu za taj kit... :dontknow:

2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636