Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vozacka..  (Posjeta: 5261 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: vozacka..
« Odgovori #20 : 12 Studeni, 2007, 20:54:44 »
@ speed- ne znam kako kod vas, kod nas ima da se polazee za 50cc(PSP), to je 100kn, a A i B su 1000kn, tako nesto...kod cas je preskupo jbt

@Slow rider- jeste, ako volis adrenalin, ok, ali zasto uzalud placati kazne???? :icon_scratch:

@ nisam reko da si debil, ne mesaj!! I grad gde sam ja poceo da vozim je malen pa su me hvatali vise nego sad u Bg-u, znam kako je to. Stari mi je dole poznat, i svi policajci su mu drugovi, al o5 kad su me hvatali, ja nisam hteo da kazem ko mi je stari kako bi izbegao kaznu, zasto ja moram da se razlikujem od drugih, pravila vaze za sve... Ah, sto bi se izdvajao?? :icon_scratch: Ajd onda, ako neko skoci odatle smosta, nemoj se izdvajat, skoci i ti.. omg
nebrini nece niko skakati,haha,nego nisam ni ja reko ciji sam i ko sam,jer da sam reko ispalo bi da se hvalim,vec kad sam reko starom da me zaustavio  i zapiso,on poceo galamiti na mene sto nisam reko ciji sam da neplaca kaznu,a i policajac je poslije reko mom starom da mi je reko ciji je nebi mu napiso kaznu...do mene nije do starog je,hehe    pozz

Offline TheBili

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 688
  • Spol: Muški
  • Da je bolje bilo bi sumljivo.........
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: Gilera stalker i Gilera runner vx
Odg: vozacka..
« Odgovori #21 : 12 Studeni, 2007, 20:58:13 »
Ja ovdje po Makarskoj vozim bez vozacke... oko godinu dana... jos nisam imo problema  :toothy12:

Offline Misterio

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • Jet force FOREVER
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sra?inec, Varaždina
  • Moj Skuter: Peugeot jet force c-tech
Odg: vozacka..
« Odgovori #22 : 12 Studeni, 2007, 21:51:27 »
ja sam prije 4 mjeseca položio A1 kategoriju
Pijem,pušim i curice bušim

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: vozacka..
« Odgovori #23 : 12 Studeni, 2007, 22:55:26 »
ja imam a1... :laughing7: :icon_tongue: :toothy10: :toothy12: :happy8:

pa me nije prpa...al su me zaustavili bili jedan put bez vozacke i kacige...pa sam lipo mora na sud...srecom bez ikakve kazne...jer sam do tad polozio...al od tad uvjek kacigu naglavu...vozacku i prometnu i dzep...a ako ce mi praviti problem oko blokadi onda je stvarno ratarda i zadrt pandur...inace su korektni...
i ka sta sam vec ne jednom topicu napisa...ima super postenih i fer pandura al ima i drugih...koja su ogromna suprotnost... :angry9:


peace out ppl :icon_thumright:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: vozacka..
« Odgovori #24 : 12 Studeni, 2007, 23:22:15 »
ja imam A1 i sto se tiče bliskih susreta s policijom imao sam samo jedan kad sam se vraćao sa mora ovo ljeto i to su me zaustavili jer je bila kontrola svih skuteraša i motociklista koji su bili prošli pored njih!

uvjek kacigu naglavu...vozacku i prometnu i dzep...a ako ce mi praviti problem oko blokadi onda je stvarno ratarda i zadrt pandur...inace su korektni...
ima super postenih i fer pandura al ima i drugih...koja su ogromna suprotnost...



« Zadnja izmjena: 18 Studeni, 2007, 13:20:18 master_o_fight »
vozi idiote vozi !!!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: vozacka..
« Odgovori #25 : 13 Studeni, 2007, 13:46:40 »
vec 2 godine ako ne i vise vozin bez vozacke jednom su me hapsili,i od tad san u auto skoli...to je bilo u 8 mj. polazen B pa cu na lito A ako ne poskupi previse...samo budala nemore proc one ispite,prelagani su...
...........1...........8...........7...........

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: vozacka..
« Odgovori #26 : 13 Studeni, 2007, 18:29:44 »
ja imam vozačku već 6 mjeseci i nijednom me nisu zaustavili!!

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: vozacka..
« Odgovori #27 : 14 Studeni, 2007, 23:02:40 »
Ja skuter vozm od 13.g,bez dozvole,imao sam ukupno 3 skutera i 4 tomosa automatica i do sad me još nisu zaustavili,što ne znači da neće,hehe,a napravio sam oko 40000km

Offline honey

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
  • Moj Skuter: Aprilia sr 50
Odg: vozacka..
« Odgovori #28 : 15 Studeni, 2007, 16:52:01 »
Ja skuter vozm od 13.g,bez dozvole,imao sam ukupno 3 skutera i 4 tomosa automatica i do sad me još nisu zaustavili,što ne znači da neće,hehe,a napravio sam oko 40000km

bas vidim da si iz zadra..a u zd-u ko da imaju na mene pik policajci,jos kad me vide sa zg tablicom,hehe :sign10:
..::malo zlo::..

Offline R50X

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: vozacka..
« Odgovori #29 : 15 Studeni, 2007, 18:31:39 »
Nemam vozacku ali jucer sam se upisao u autosklolu za b kategoriju i ne kosta kako je netko rekao 7000 kn nego kosta 4800 kn + 1000 kn (za ljecnicki,ispite i prvu pomoć) a kad imas  kategoriju onda ti A kategorija kosta 1800 kn i traje svega 2 tjedna naravno ako polozis iz prve

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: vozacka..
« Odgovori #30 : 15 Studeni, 2007, 18:55:55 »
Ja skuter vozm od 13.g,bez dozvole,imao sam ukupno 3 skutera i 4 tomosa automatica i do sad me još nisu zaustavili,što ne znači da neće,hehe,a napravio sam oko 40000km

bas vidim da si iz zadra..a u zd-u ko da imaju na mene pik policajci,jos kad me vide sa zg tablicom,hehe :sign10:
pa naravno cin vide zg...hehe...strah me jedino onih na motorima al ovi u autima mogu mi se posrat na šajbu i uspit cu mu pobic
...........1...........8...........7...........

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vozacka..
« Odgovori #31 : 18 Studeni, 2007, 17:06:27 »
iam čak za c
a ev debilni cimer za d

Offline vine5x

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 433
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180 sp
Odg: vozacka..
« Odgovori #32 : 20 Studeni, 2007, 23:22:33 »
Nemam vozaćku (možda dobijem zabranu polagati za motor ) pun k....-ac kazni i još oduzelo mi tablicu i sad piz... motor nije na meni već na prijatelju
ali šaljem topli pozdrav  :laughing7: smrd...-im policajcima iz 4-policijske
Željela si ?esto da se nosim k' vragu
da me preko puta Cigani ukradu
a onda su mi nož zaboli u srce
no?as su me mrtvog našli usred kr?me