Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bacit cu ga niz liticu ! ! !  (Posjeta: 2507 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline amater

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 58
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rije?ki momak
  • Moj Skuter: aprililili area51
Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« : 13 Studeni, 2007, 17:48:52 »
Ja bas nemam srece sa skuterima. Prvo sam imao Aeroxa kojem je u 2mj. 5 PUTA puko remen, onda sam ga prodo frendu jer mi ga je bilo pun k.rac jer se on htio je.at s njim. Zatim sam kupio Areu kojoj se nakon 2 i pol tjedna sj.bala radilica. Onda sam reko:Area mi je jedan od ljepsih skutera, pa ajde, kupit cu novu radilicu, kit, variomat, auspuh... Skocio u MotoStar, potrosio 500€, dao blok poznaniku da mi stavi radilicu(malossi) za 300kn. Sve super, stavili kit(malossi sport), promijenio svijecicu, kupio od NGK sport kabel, sve namontirao, stavio variomat(malossi) i remen(malossi kevlar), da bi kad smo namontirali masinu na skut skuzili da mi auspuh ne odgovara. Slijedeci dan opet u Trst, mijenjat spuh i NARAVNO nadodat jos para za LeoVince ZX. Vratio se u Ri, stavio ga, a skut ne ide ni ku.ca. Stvar blikade u spuhu.Izvadio blokadu, skut ide, al 80 km/h max. Kaze mi frend ma razradit ce se to. Oce ku.ac! Dobro, i idem danas (prije sat vremena) ja po skuter,prvo:nije htio upalit(na kurblu) 20min,onda upalio, a okretaji ko da vrti na 50 milja, mislim ja: ma dugo ga nisam palio i benza stara 2 mj. unutra, MA DOCI CE TO NA SVOJE, al OPET: OCE  KU.AC ! I tako krenem ja polako da konacno dopeljem skut doma(jer sam ga sredivo,tj.mi ga je sredivo jedan prijatelj kod njega doma) i vozim ja tako na pol gasa kad ono: BOOOW, BOOOW(opisujem kako se gasi) i Stane. Sva sreca da nije bilo neke litice sa strane jer bi bilo: FLY SKUTER FLY, FLY UP TO THE SKY! Sad ne znam sta cu. Prodavat ga necu, jer ono sto sam poceo zelim i zavrsit, al treba mi 2,3 dana odmora. Bilo kakva pomoc, prijedlog, kritika, UTJEHA dobro bi mi dosla. Pozdrav svima, idem malo lupat glavom u zid.
?UVAJTE SE KRADLJIVACA PLASTIKA !!!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #1 : 13 Studeni, 2007, 17:55:32 »
jebiga, tak to ide. šta bi ja trebo reć. prvo sastavljanje ove godine, napravio 40 km, raspo se ležaj radilice i uletio u cilindar(novi due). stavio nove ležaje, napravio 200 km, imao kompresiju 6, karika bila u kur*u. dobro stavio stari trophy što sam prije imo, nove karike, kit ko nov bio, napravio 700 km i zaribo. izbušio dueta na specijalu, nova radilica, ležaji, karb, sj#bo ove godine preko 9 milja kn i eto sad radi kak spada. jbg rupa bez dna...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #2 : 13 Studeni, 2007, 18:45:23 »
jbg brate, ovo je jako skup sport, kad mislis da si zavrsio, sve propadne..mi uvek ocemo bolje, vise..ajd sad rolne, ajd opruge, kit, spuh, blah.. BAS rupa bez dna..ja sam moj u nekoliko navrata hteo u Dunav.. ajd S*R*E*C*N*O
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #3 : 13 Studeni, 2007, 18:56:31 »
vuce ti zrak negdje ili karb nije dobro postelan ili ne brtvi dobro... pa j****u misa kada slazete skuter onda ga slozite kako Bog zapovijeda!  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #4 : 13 Studeni, 2007, 19:07:14 »
vuce ti zrak negdje ili karb nije dobro postelan ili ne brtvi dobro... pa *****u misa kada slazete skuter onda ga slozite kako Bog zapovijeda!  :icon_thumright:



potpis

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #5 : 13 Studeni, 2007, 19:24:01 »
a jeb,cim se to desava netko nesto krivo radi...daj nekome tko zna i bog...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #6 : 13 Studeni, 2007, 20:07:54 »
Nemas srece...

Mislim da najbolje prodju oni koji tuniraju sa puno ljubavi prema tome...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #7 : 13 Studeni, 2007, 21:19:13 »
ja eo hvala bogu nikakvih vecih problema s njime, jednom samo karika pukla i to je to...

al eo sa cilindrom (serijski 50 ccm, jedino squish smanjen na 0,8), 30 t kilometara i sa 3 mala risa (zbog karike) izvuce lijepih 78 km/h realne brzine (po satu neznam jer mi je puz riknio) mjereno uporedno sa opel vectrom

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #8 : 13 Studeni, 2007, 21:28:32 »
jbg rupa bez dna...

istina! :headbang:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline NEOs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trnje
  • Moj Skuter: gilera runner 999
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #9 : 13 Studeni, 2007, 21:43:16 »
ja eo hvala bogu nikakvih vecih problema s njime, jednom samo karika pukla i to je to...

al eo sa cilindrom (serijski 50 ccm, jedino squish smanjen na 0,8), 30 t kilometara i sa 3 mala risa (zbog karike) izvuce lijepih 78 km/h realne brzine (po satu neznam jer mi je puz riknio) mjereno uporedno sa opel vectrom

Ovo je malo smjesno, napravis tuning i on ide kao normalni serijski skuter :icon_scratch:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #10 : 13 Studeni, 2007, 21:51:29 »
ma daj pricaj mi.. meni danas klip otisao u pm (private message)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #11 : 14 Studeni, 2007, 08:09:09 »
Nemas srece...

Nema sreca nista sa time nego kvaliteta obavljenog posla i kontrola istog.

Offline cika_kure

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • ?im ?im brže, tim tim bolje... :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: 125VX
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #12 : 14 Studeni, 2007, 08:41:23 »
vuce ti zrak negdje ili karb nije dobro postelan ili ne brtvi dobro... pa *****u misa kada slazete skuter onda ga slozite kako Bog zapovijeda!  :icon_thumright:

potpis
.....................................::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::......................................

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #13 : 14 Studeni, 2007, 13:26:21 »
Nemas srece...

Nema sreca nista sa time nego kvaliteta obavljenog posla i kontrola istog.

U drugoj recenici je tako nesto receno :)

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #14 : 14 Studeni, 2007, 14:28:00 »
Ovo je malo smjesno, napravis tuning i on ide kao normalni serijski skuter :icon_scratch:

a kakav je to Ves tuning radio?

smanjio squish i malo dobio na startu, slozio doma spuh i ide mu bolje...kaj si mislio da ce DIY metodama skuter sad letit stari moj...pa tu ima puno puno posla...
realne mu ide 78, znaci po cajgeru je to nekih 85 ziher poznavajuci kako lazu satevi...ak mu je prije po cajgeru iso 75 npr. mozes uzet u obzir da je jeben posao doma sam napravio

Offline NEOs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trnje
  • Moj Skuter: gilera runner 999
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #15 : 14 Studeni, 2007, 16:23:23 »
Ovo je malo smjesno, napravis tuning i on ide kao normalni serijski skuter :icon_scratch:

a kakav je to Ves tuning radio?

smanjio squish i malo dobio na startu, slozio doma spuh i ide mu bolje...kaj si mislio da ce DIY metodama skuter sad letit stari moj...pa tu ima puno puno posla...
realne mu ide 78, znaci po cajgeru je to nekih 85 ziher poznavajuci kako lazu satevi...ak mu je prije po cajgeru iso 75 npr. mozes uzet u obzir da je jeben posao doma sam napravio


Barem 90 ipak je povecao snagu spustanjem glave :dontknow: Zasto to raditi ako ide kao serijski sa auspuhom

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Bacit cu ga niz liticu ! ! !
« Odgovori #16 : 14 Studeni, 2007, 18:23:00 »
kao prvo uzmi u obzir da je u skut utroseno 500 kn!!!!
kao drugo skuter ima 30.000 + km 5 godina star!
kao trece ima 3 risa (jesu mali ali opet znacajni)!

ako taj tvoj nakon toga bude isao tako, svaka cast :)

znaci sve serijski dijelovi gore NISTA nije kupljeno za njeg (osim potrosnih dijelova na to mislim (rolice, klizaci, dizne, remen...)

a to za smanjen squish, ako se malo razumijes, s time samo dobijes jacu kompresiju, znaci s time malo jaci start na krajnju to nista ne utjece!!!!

to da je porting uradnjen onda druga stvar (no, to ce bit srednjeno ovaj ili slijedeci mjesec) jer jednostavno nemam vremena za nist!!!

a i nema veliku krajnju, vjerujem da bi mogao ic jos s ovime da stavim teze rolice jer meni su sad gore 3,8 (jer puno mi je bitniji start i ubrzanje nego krajnja) i da stavim drugi spuh, jer ovaj sam pravio za manson replicu, jer doci ce kad tad, i s tim kitom ne zelim neku bolesnu krajnju brzinu nego da ide 90 ali do 90 da doleti, kao sto sad meni ovo ide, ide on 78 ali bome dodje do te brzine jako brzo i tu kod mene u okolici ima skutova, eo bash novi runner sa zx-om pa do "moje krajnje" je iza mene!
« Zadnja izmjena: 14 Studeni, 2007, 18:26:43 vpucko »