Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vikend pauza  (Posjeta: 6184 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: vikend pauza
« Odgovori #20 : 06 Rujan, 2006, 16:26:25 »
E, enigma, ne čitaš dobro...  :jerk:

To san i ja mislija dok nisan stvarno i naša Yamasaki tvornicu motora na netu...  :binkybaby:

Moje skromno mišljenje je da ta tvornica radi primarno za kinesko tržište i nije izvozila puno, a cijene su joj vjerojatno presmiješne, pa je koji kontejner kupija i Robot, i sad ih dila po BiH...  :laughing7:

Ostaje otvoreno pitanje servisa, djelova itd...  :redface:

Možda i griješim, ali ništa za to...  :hello:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: vikend pauza
« Odgovori #21 : 09 Rujan, 2006, 08:27:29 »
mogli ste se ovaj vikend, točnije subotu - pojavit na izboru za miss motora..... itak stalno kukate da vam neke koke fale i tak to... :) c c c  :dontknow: :glasses9:

ma nisu to nikakve misice. izgladnjele, napadno našminkane, umjetnog osmjeha, vrckaju izgladnjelim guzičicama i stalno k'o papige ponavljaju  da žele mir u svijetu...
mis motori...baš...
a želja ima je svima imat motor.
samo ga trenutno nemaju.
al' ga žele imat.
 :laughing7: :laughing7: :help:
 
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: vikend pauza
« Odgovori #22 : 09 Rujan, 2006, 09:30:08 »
E, enigma, ne čitaš dobro...  :jerk:

To san i ja mislija dok nisan stvarno i naša Yamasaki tvornicu motora na netu...  :binkybaby:

Moje skromno mišljenje je da ta tvornica radi primarno za kinesko tržište i nije izvozila puno, a cijene su joj vjerojatno presmiješne, pa je koji kontejner kupija i Robot, i sad ih dila po BiH...  :laughing7:

Ostaje otvoreno pitanje servisa, djelova itd...  :redface:

Možda i griješim, ali ništa za to...  :hello:

ma ja se zahebavam..nedvojbeno je da navedena tvornica postoji al sam želio reć drugu stvar kako se radi tam u kini...

uzmi recimo spartak....imaš mikrovalne, tostere, video kazete i ko zna šta sve ne marke spartak?!

to je to o čemu pričam, uzmu nečiju recimo optiku za dvd player i stave natpis spartak ili slično....sve za šaku kikirikija :jerk:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: vikend pauza
« Odgovori #23 : 09 Rujan, 2006, 11:57:11 »
Da uzmen Spartak?! NI U LUDILU!!! Uzmi ti ako baš hoćeš...  :icon_tongue:

Ma, mislija san da svi znaju kako kinezi štampaju logo koji god oćeš, samo pošalji pripremu za tisak...  :laughing7:

Tako je i Robot ima aparata fantomske marke 'Robot'... A inače, televizije Master, koje se mogu nać, čini mi se u Getro-a (možda griješim) su u biti Quadro, samo drugo ime, a i Quadro je u biti Bog zna šta...  :toothy9:

Pa san tija naglasit kako ovo Yamasaki nije ta šema, ka šta trenutno u Peveca ima nekih kineskih motora, zaboravija san koje su ime štampali, ali ih je pod tim imenom nemoguće nać na net-u...  :dontknow:

Eto...  :binkybaby:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
kineske marke
« Odgovori #24 : 09 Rujan, 2006, 12:28:18 »
gle, sve ti je to isti k...a drugo pakiranje...danas  se ionako apsolutno sve radi u kini.

firme poput kvarka prodaju smartbox/smartvision s optikom od hitachia i slično...
spartak ima svoju marku...
pevec je uvezao baotiane ali pod imenom silverstone...

to ti je sve isti proizvodjac koji je nalijepio svoje ime tj. ono što je platio.

to što ne možeš naći na netu to ti je ta shema...naći ćeš primjerice baotian, nećeš silverstone...

danas od tih jeftinih kineskih marki nikako ne bi preporučio vivax, excello, master i sl....ako se već mora onda barem quadro (švicarska - al sve se radi u kini, 3 god garancije), pa čak i taj smartvision nije toliko loš koliko su ona gore 3...

eto :glasses9: