Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trgovina van granice???  (Posjeta: 1289 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
Trgovina van granice???
« : 10 Studeni, 2010, 23:50:34 »
Posto je kod vas skuter scena bogatija nego kod nas, pa samim tim ima i puno rezervnih delova po nama pristupacnim cenama, postoji li nacin da se obavi trgovina van vasih granica?
Znaci u pitanju je HR - SRB. Pre nekoliko meseci sam hteo da kupim plastike od SlowRider-a, medjutim, ipak nije hteo da salje autobusom jer su kabaste (prednja i zadnja) i ne krivim ga, jer verovatno nije hteo da rizikuje da se u putu slome ili se nesto desi, pa onda on ispadne kriv... Potpuno ga razumem.. Imate li neki predlog? Ili mozda ako neko od vasih rodjaka-poznanika dolazi ovamo u Srbiju (Beograd ili neki drugi grad), pa da se tim putem obavi primopredaja..
Ima li takvih ?
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trgovina van granice???
« Odgovori #1 : 11 Studeni, 2010, 11:22:38 »
meni je slow jednom slao u cg busom i nikad vise 1.vozac je htio 40 eur koje naravno nije dobio 2. kad je drugi clan htio da mi posalje vilicu nije htio uzet jer mu je kao bio prevelik paket ,bolje je poslati postom malo skuplje ali se zapakuje dobro sigunije je i bolje  :icon_thumright:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline Ivan_drifter

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3372
  • Spol: Muški
  • nevozi brze nego tvoj anđeo čuvar može da leti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: pežola sf2
  • Moja Kaciga: takachi
  • MojSetup: tajne malih majstora
  • MojSpuh: leo zx, polini for race2
Odg: Trgovina van granice???
« Odgovori #2 : 11 Studeni, 2010, 11:51:56 »
meni je slow jednom slao u cg busom i nikad vise 1.vozac je htio 40 eur koje naravno nije dobio 2. kad je drugi clan htio da mi posalje vilicu nije htio uzet jer mu je kao bio prevelik paket ,bolje je poslati postom malo skuplje ali se zapakuje dobro sigunije je i bolje  :icon_thumright:
isti slucaj sam imo al za bosnu kad sam slao blok motora i popratne dijelove:D lik me htio odrat 400 kn ko salje i 400 ko dize tocnije 100 marki svaki:D

Offline Srdjan_sf2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: cRaZy sf2
  • Moja Kaciga: agv GP1
  • MojSetup: tp:trophy
  • MojSpuh: yasuni R
Odg: Trgovina van granice???
« Odgovori #3 : 11 Studeni, 2010, 23:03:28 »
Auuuu :sad1:  :sad1:
Onda jedino ako neko odavde bude dolazio tu ili obrnuto.. Znam da bi pola vasih oglasa bilo lock-ovano :) :D
---==Poštuj sebe, nosi kacigu ==---
brzina bez mozga je dzelat generacije, jednom nogom si u grobu, drugom u zatvoru, nije moje da ti popujem, al' ipak SHVATI PORUKU!!!

Offline karlo.sb

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 241
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sr150
Odg: Trgovina van granice???
« Odgovori #4 : 12 Studeni, 2010, 01:21:47 »
a gle uvijek vam se moze slati postom i svakako bi bilo jeftinije od ovih lopova koji za bus uzimaju milione

kila paketa 12,4 e, svaka kila na vise 1,2 e vise, to je najmanja moguca cijena bez dodatnih usluga

http://www.posta.hr/main.aspx?id=194#




Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Trgovina van granice???
« Odgovori #5 : 12 Studeni, 2010, 13:10:58 »
vrijednosni paket od 3 kile i 1000kn vrijednosti 130kn za bosnu
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka