Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NEOS masina na LUNI - problem CDI  (Posjeta: 1398 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Resident-Bj

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 256
  • Spol: Muški
  • 095/506-6677
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nexus 500
  • Moja Kaciga: 095/506-6677
NEOS masina na LUNI - problem CDI
« : 10 Listopad, 2010, 09:01:21 »
Ovako jucer smo uglavili masinu od yamahe neosa na LUNU i sve to ok ali problem je oko CDI-a (original LUNA ,takoder i Bobina original) , nama sad a iz neosove masine iz paljenja izlazi
4 zice (sl.1), na luni original je 5 ... 1.zelena,2.zuta,3.bijela,4.plava,5.crveno-crna ,mislim da je ova 1. (zelena na luni) masa , i nju smo  spojili na blok masine direktno !!!!!

Sl.1 :


e kud sad sa ove 4 koje idu iz paljenja  na koje boje ?   sl.2 i sl.3  mi sad znaci imamo 5 zica ????? ako ovu zelenu nespajimo na masu !!!



Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: NEOS masina na LUNI - problem CDI
« Odgovori #1 : 10 Listopad, 2010, 16:48:04 »
S yamahinim cdi-om bi najbolje radilo, serijski cdi ce ga malo blokirat al mos spojit za prvu ruku...
Clan Lord je stavljajo yamaha paljenje na lunu, clan animatrix je mjenjao cdi i paljenje, pa ih mozes upitati oko detalja spajanja, ja sam stavljao clanu milas96 masinu od F15 koja ima ducati paljenje i spojio sam na nacin da sam zicu koja ide s pickupa za signal spojio gdje je i bila, masu na masu, a ostale sam spojio bez obzira na boje jer nije bitno kad su samo sa spula za regler, iskru i svjetla mislim?
Isto tako bi spojio i yamaha paljenje...

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: NEOS masina na LUNI - problem CDI
« Odgovori #2 : 11 Listopad, 2010, 00:43:29 »
vidio sam temu danas, al nisam htio nis pisat jer sam zaboravio kako koja zica ide. ako ti nije problem, skini magnet i vidi koja zica je za HV zavojnicu i koja je za pickup. zelena koja je isla na lunin cdi je bila sa reglera koliko mi je poznato, bez nje nije htio paliti. crno-bijela je univerzalna boja za kontakt bravu
Built Not Bought // Preradjujem cilindre