Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jaketa  (Posjeta: 1472 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Jaketa
« : 06 Rujan, 2007, 20:34:32 »
Evo ovih dana idem kupiti neku jaketu do 1000kn,hebiga,zima dolazi ;D .U tu se opremu baš i ne razumijem(cijena,kvaliteta...),pa bi vas molio da mi preporučite nešto,znači cijena oko 1000kn.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Jaketa
« Odgovori #1 : 06 Rujan, 2007, 21:11:20 »
Evo ti preporuka za 3 kratke jakne, sve ispod 1000 kn, 2 IXS i jedna SPOOL

SPOOL Rafael za gotovinu u Noveme Nove 800 kn, na drugim mistima može bit 10-tak % skuplja...

http://www.novema-nova.hr/galerija/displayimage.php?album=98&pos=2

IXS Radius u Šepića u ZG 918 kn, na drugim mistima isto može bit 5-10% skuplja...

http://www.ixs-fashion.com/cp_Product.asp?PageNo=PRODUCTCARD&Catalog=Cronus+Katalog&ProductId=Z7280&Variante=329-2XL

IXS Wizzard u Šepića u ZG 994 kn, na drugim mistima isto može bit 5-10% skuplja...

http://www.ixs-fashion.com/cp_Product.asp?PageNo=PRODUCTCARD&Catalog=Cronus+Katalog&ProductId=X56401&Variante=329-2XL

Svakako bi ti preporučija da jaknu prije kupnje probaš... Štitnici ti moraju 'sjest' tačno na misto, ne smiju puno klapat, kroj mora bit pogođen...

Ja nosin SPOOL Rafael, zadovoljan san... Izd (forumaš iz Zadra) je kupija Radius jer mu je kroj pasa, potrošija bi bija i više love za recimo Irian ili neku drugu koja mu je bila lipša izgledom, ali mu kroj nije pasa tako dobro ka Radius...

Zato, probaj sve 3 ako možeš (SPOOL ti ima u Splitu u Yamahe Pribudić-Borčić, a IXS u Spltu u Šage) i probaj se namistit ka da sidiš na skutu otprilike, pa vidi koji tri kroj najbolje odgovara, cijenom su tu negdi... To vridi i za bilo koju drugu jaketu na koju možda naletiš, obavezno probat i sist u položaj ka kod vožnje...

Sritno... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Jaketa
« Odgovori #2 : 06 Rujan, 2007, 21:42:35 »
dino pričekaj ne brzaj načuo sam da bu kod beta moto puno jeftinija roba nego u drugim dučanima. nešto u stilu luisa ali sa robom na kojoj piše kina.
ma što to znači kad 99% robe dolazi iz kine.
mislim da bi ispod 1000kn mogao kupiti vrhunsku jaknu za zimu koja kod uvex-a dođe oko 2500kn.
pričekaj malo.sad u 9 ili10 mjesecu
Piaggio X9 250  Black Box

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: Jaketa
« Odgovori #3 : 06 Rujan, 2007, 22:08:45 »
ako ćeš kupovat do 1000 kn onda ti to nije baš za zimu, bio sam probo takve jakne i ne ulijevaju mi neko povjerenje, uzeo sam si clover, ima 2 vodonepropusne membrane, jedna se može skinut, termopodstavu na skidanje, sistem ventilacije, platio sam je 2700 kn ali na 10 stupnjeva uopće ne osjećam hladnoću, samo nemoj uzet kratku bubrezi će ti se smrznit
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Jaketa
« Odgovori #4 : 07 Rujan, 2007, 07:43:05 »
U Zadru, ka i na ostatku obale, zima nije polarna, više smeta kad je na Buru, za to je bitno da je jaketa vjetronepropusna, a za Jugo je bitno da je vodonepropusna... Ispod se obuče malo toplije, i sve 5... :icon_thumright:

A 'kratka' nije kratka, moto jakne i one kraće većinom imaju produženje na bubrezima, pokrivaju skroz dobro, samo triba nać kroj koji baš paše... Inače, baš bubrege ti može 'kratka' jakna bolje čuvat od duge, duga se stegne u struku, ono dugo ispod napravi zvono koje je otvoreno u smjeru vožnje, pa do bubrega može doć hladni zrak... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline vuk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 310
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski brod
  • Moj Skuter: RS 125 07
  • MojSetup: polini 154 BBK
Odg: Jaketa
« Odgovori #5 : 07 Rujan, 2007, 17:22:17 »
meni je ova legla ko budali šamar ;D i što se tiće kroja i zaštite od vjetra. nigdje ne puše ćak ni kod tog "zvona", al de znaj da je drukćijeg kroja možda bi i puhalo
nemože pametan popustit koliko budala može nategnit