Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što da radim sa kinezom(italscooter)  (Posjeta: 11827 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #20 : 16 Svibanj, 2007, 11:07:37 »
A jebi ga kolko para tolko i muzike. Iskreno da sam kupovo apriliu svoju iz dučana nikad u životu enbi zaradio az nju. Motor je preskupppppppp. I svi ti skuteri 1. klase. Ja sam ju nabavio kroz kombinacije  :laughing3: .

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #21 : 16 Svibanj, 2007, 11:33:52 »
e ovako ostavi si baotiana kao rezervnu soluciju kad bu ti tvoj No:1 skuter u banani .
skupi novce i kupi drugi.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #22 : 16 Svibanj, 2007, 12:26:51 »
e ovako ostavi si baotiana kao rezervnu soluciju kad bu ti tvoj No:1 skuter u banani .
skupi novce i kupi drugi.

 
 
DA to si dobro reko ipak mene kad svi motori iznevjere ostane mi moj baotian . Dobro on me je sad u mojem slučaju iznevjerio ali nemoj prčkat po njemu i neče te iznevjerit  :toothy10:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #23 : 16 Svibanj, 2007, 14:25:55 »
 :headbang: :headbang:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #24 : 17 Svibanj, 2007, 18:11:41 »
onda? jesi šta sreido? . Jesi napravio bar nešto šta sam ti reko ?  :laughing3:  :laughing3: .

Offline juric

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb/Kosni
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • Moja Kaciga: HJC AC11
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #25 : 31 Svibanj, 2007, 16:17:10 »
ej dubrawa car si hvala na pomoći nisam još niš napravio,ali sigurno hoću
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline Exit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 ccm
  • MojSetup: Malossi gus 70 ccm
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #26 : 18 Srpanj, 2007, 19:25:12 »
eo ovako brate da ti ja nesto savjetujem... ja sam kupio baotiana prosle godine pocetkom 8. mjeseca... i isao sam ga testirati, bas da vidim koliko je to malo g#vn% izdrzljivo... nista nisam na njega nadogradjivao... iscijedio sam dusu iz njega !  :joks: presao sam s njim 3000 km bez ijednog servisa i popravka, osim sto sam mu jednom ulje zamijenio... inace ima max dopustenu nosivost 150 kg (bez njegove tezine), a na njemu je znalo biti jako cesto i po 200 kg, najmanje... :joks: a dalje da ne pricam sta sam mu sve radio...  :headbang: da ne duljim pricu, nakon 3k km nastali su problemi, u voznji je puknio feder od zadnje nogare, remen malo popustio, otisla remenica, propalio auspuh, napuknio nosac od auspuha, otisli lezajevi, semerinzi i jos stosta...  :icon_biggrin: e sad slijedi muka, odes u ovlasteni servis, i onda ti oni kazu da nece popraviti skut jer ga nisi kod njih kupio i da nema garanciju (jer ga nisi vozio redovno na servis  :headbang:), odes u drugi i ajde nekak ih nagovoris da ti ga poprave... i onda majstor skine motor rastavi ga na sastavne dijelove i pocne se krstiti... i onda ti kaze sta sve ne valja i pita te hoces li ga popravljati kod njega ili ides dalje... ali prvo se moras naruciti, jer ih je pun quratz na servisu, tu ces cekati bar tjedan dana, sam da ti ga pregleda... i onda naravno nema dijelova, pa ih mora naruciti iz kine... onda cekas dijelove jedno tjedan dana... kad dodju dijelovi onda skut stoji jos jedno tjedan dana i ceka da ga netko sastavi... i kad dodjes tamo i jebes im mater onda ti kazu da ce biti gotov za najmanje 2 dana, jer su u medjuvremenu stigli tomosi od poste pa kao oni imaju prednost, jer njima treba to sto prije biti gotovo da bi mogli dostavljati nama postu... a tebe ko jebe sto ides na posao svaki dan tramvajom...  :thefinger: i onda na kraju zamracis, odes tamo sa kombijem pokupis skut u dijelovima i sarafima, i hoces kupiti samo dijelove, nece ti to htjeti prodati jer ga neces ostaviti njima da ti poprave i jos im dati 400 kn sto su te zajebavali mjesec dana... odes malo dalje u trgovinu sa istim skuterima pokupujes dijelove i zoves okolo po gradu majstore da ti ga netko sklepa nabrzaka... ima posla cca 3-4 sata ako polako radis... svi su prebukirani ili su na godisnjem, tako da ces samo bzvz potrositi kn na racunu... i onda zamracis i dovuces ga do stana, odes na net, na stranicu: http://www.chinesescooterclub.co.uk/technical_docs/4-stroke50cc-service-manual.pdf isprintas si to malo uprljas ruke, ali ga i napravis !  :hail: :hail: :hail: :biker2:
« Zadnja izmjena: 18 Srpanj, 2007, 19:27:34 Exit »
zbog mojskuter forum tima prisiljen sam promijeniti potpis... POTPIS ! :P

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #27 : 18 Srpanj, 2007, 19:31:39 »
dobro ako je tebi tako bilo nemora i njemu...kako se moj zapalia  :toothy10:
...........1...........8...........7...........

Offline Exit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 ccm
  • MojSetup: Malossi gus 70 ccm
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #28 : 18 Srpanj, 2007, 19:36:06 »
i da, zaboravih jos nesto, nemoj da ti padne na pamet da stavljas kit od 80 ccm, jer imam jednog kolegu koji je to napravio, i nije se bas veselo proveo, poskidao je blokade i stavio kit, sportaka i ostale male pi*darijice...  :sign188: uglavnom skut ne da mu je crko, motor mu se skoro istopio, iskocio mu klip i zabio mu se u sjedalo pod supak !  :laughing4: momak skoro zaginio...  :joks:
zbog mojskuter forum tima prisiljen sam promijeniti potpis... POTPIS ! :P

Offline Exit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 ccm
  • MojSetup: Malossi gus 70 ccm
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #29 : 18 Srpanj, 2007, 19:37:44 »
dobro ako je tebi tako bilo nemora i njemu...kako se moj zapalia  :toothy10:
nije to samo meni... ima nas takvih jos pun qurac... a znam ih podosta...  :headbang:
zbog mojskuter forum tima prisiljen sam promijeniti potpis... POTPIS ! :P

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #30 : 18 Srpanj, 2007, 19:40:55 »
eo ovako brate da ti ja nesto savjetujem... ja sam kupio baotiana prosle godine pocetkom 8. mjeseca... i isao sam ga testirati, bas da vidim koliko je to malo g#vn% izdrzljivo... nista nisam na njega nadogradjivao... iscijedio sam dusu iz njega !  :joks: presao sam s njim 3000 km bez ijednog servisa i popravka, osim sto sam mu jednom ulje zamijenio... inace ima max dopustenu nosivost 150 kg (bez njegove tezine), a na njemu je znalo biti jako cesto i po 200 kg, najmanje... :joks: a dalje da ne pricam sta sam mu sve radio...  :headbang: da ne duljim pricu, nakon 3k km nastali su problemi, u voznji je puknio feder od zadnje nogare, remen malo popustio, otisla remenica, propalio auspuh, napuknio nosac od auspuha, otisli lezajevi, semerinzi i jos stosta...  :icon_biggrin: e sad slijedi muka, odes u ovlasteni servis, i onda ti oni kazu da nece popraviti skut jer ga nisi kod njih kupio i da nema garanciju (jer ga nisi vozio redovno na servis  :headbang:), odes u drugi i ajde nekak ih nagovoris da ti ga poprave... i onda majstor skine motor rastavi ga na sastavne dijelove i pocne se krstiti... i onda ti kaze sta sve ne valja i pita te hoces li ga popravljati kod njega ili ides dalje... ali prvo se moras naruciti, jer ih je pun quratz na servisu, tu ces cekati bar tjedan dana, sam da ti ga pregleda... i onda naravno nema dijelova, pa ih mora naruciti iz kine... onda cekas dijelove jedno tjedan dana... kad dodju dijelovi onda skut stoji jos jedno tjedan dana i ceka da ga netko sastavi... i kad dodjes tamo i jebes im mater onda ti kazu da ce biti gotov za najmanje 2 dana, jer su u medjuvremenu stigli tomosi od poste pa kao oni imaju prednost, jer njima treba to sto prije biti gotovo da bi mogli dostavljati nama postu... a tebe ko jebe sto ides na posao svaki dan tramvajom...  :thefinger: i onda na kraju zamracis, odes tamo sa kombijem pokupis skut u dijelovima i sarafima, i hoces kupiti samo dijelove, nece ti to htjeti prodati jer ga neces ostaviti njima da ti poprave i jos im dati 400 kn sto su te zajebavali mjesec dana... odes malo dalje u trgovinu sa istim skuterima pokupujes dijelove i zoves okolo po gradu majstore da ti ga netko sklepa nabrzaka... ima posla cca 3-4 sata ako polako radis... svi su prebukirani ili su na godisnjem, tako da ces samo bzvz potrositi kn na racunu... i onda zamracis i dovuces ga do stana, odes na net, na stranicu: http://www.chinesescooterclub.co.uk/technical_docs/4-stroke50cc-service-manual.pdf isprintas si to malo uprljas ruke, ali ga i napravis !  :hail: :hail: :hail: :biker2:
Bome vidim da si imao popriličnu avanturu, svaka čast - nekad trebaš i sam uprljat ruke, ali barem znaš da je napravljeno... i to kako treba  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline Exit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 77
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 ccm
  • MojSetup: Malossi gus 70 ccm
  • MojSpuh: LeoVince RR
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #31 : 18 Srpanj, 2007, 19:46:19 »
nije vishe fora uzet novi skut za 20k kn koji sam po sebi izgleda nabrijano i onda dodavat kojekakve picaboce da izgleda jos nabrijanije... fora je uzet qurchinu od skutera i malo ga spimpat da izgleda do jaja, i na njega staviti samo sportaka i drugi filter da ima ljepsi svuk, skinit blokadu i staviti elektronsku blokadu, i to je to...  :wav:

p.s. tnx Punisher  :hail:
zbog mojskuter forum tima prisiljen sam promijeniti potpis... POTPIS ! :P

Offline juric

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb/Kosni
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • Moja Kaciga: HJC AC11
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #32 : 19 Kolovoz, 2007, 14:58:52 »
e hvala svima na prijedlozima,da skratim pricu,ja sam na baotiana stavio gljivu, maknuo onu plastiku za registraciju i prodo ga ,dodao sam jos nesto novca i kupio gileru runner sp 04, :hbusa:
-------------------------------------------------
:::::::::::::::  Runner Club Croatia  :::::::::::::::::
::::::::>> http://runner-club.all-up.com/ <<:::::::
-------------------------------------------------

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Što da radim sa kinezom(italscooter)
« Odgovori #33 : 19 Kolovoz, 2007, 15:14:31 »
znači od cele avanture stylinga i tuninga baotiana ništa a?  dobro je, mislim da si živce sačuvao a i novce...  :notworthy:

i jesi zadovoljan s sp-om?
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd