Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilija Sr piaggio masina ??  (Posjeta: 945 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Aprilija Sr piaggio masina ??
« : 13 Travanj, 2010, 12:16:06 »
Ovako imam pitanje....navodno sam cuo da kad stavljas aspuh od piaggio masine neke...na novu apriliju sa paiggio masinom da ima poteskoca ...nesto valjda kao nosac nije isti ili tako sta slicno ?? znaci pitanje je jel odgovara auspuh npr sa nrg ,runnera novog na novu apriliju sr ?? ili ima nekih problema oko nosaca i slicno?!
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilija Sr piaggio masina ??
« Odgovori #1 : 13 Travanj, 2010, 12:20:14 »
znam da grana od zx-a prolazi pola mm od nosača bloka, al da se riješiti kombinacijom podložaka ispod nosača..

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: Aprilija Sr piaggio masina ??
« Odgovori #2 : 13 Travanj, 2010, 20:16:19 »
To samo dok stoji na centralnoj nogari...kad nije na centralnoj ima lufta sa svih strana!!

Ja kad sam kupovao auspuh ja sam kupovao za piaggio masine...nista nisam rekao aprilia ovo ono..kad se skine serijski mora se odrezat jedan komad zeljeza inace se nemoze stavit drugi...osim ako nema auspuh bas za apriliu s piaggio masinom
« Zadnja izmjena: 13 Travanj, 2010, 21:03:52 djsmola »