Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Federi kvacila  (Posjeta: 4989 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #20 : 13 Ožujak, 2010, 19:43:56 »
Nisam,ja imam nekih tisucu km s njim,mada je bio rabljeni,ali reko je slow da ce bit dobar tada,neznam kupit cu malossi bijeli,al ako ni to nije onda neznam,nemam ideje..

Pozz! Ako ces uzeti centralni, uzmi ljubicasti malossi 82%! Ja takav imam i kod mene je sve 5!

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #21 : 13 Ožujak, 2010, 19:54:52 »
Pozz! Ako ces uzeti centralni, uzmi ljubicasti malossi 82%! Ja takav imam i kod mene je sve 5!

Ma kakav ljubicasti,bijeli bi mi taman pasao,ali cisto sumnjam da je do njega..jel imao jos neko takvih problema?  :angry7:

Offline vanjossi

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • 2T 098 593 105
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 180
  • Moja Kaciga: airoh
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #22 : 13 Ožujak, 2010, 20:21:43 »
jel imaš serijski remen da je dobar? probaj staviti taj remen
Cuje se ovako "tok tok tok tok toktok tok tok tok toktok tok tok tok",naravno,ako je auspuh sa katalizatorom,ako je bez katalizatora onda se cuje "tak tak tak taktak tak tak

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #23 : 14 Ožujak, 2010, 16:07:46 »
jel imaš serijski remen da je dobar? probaj staviti taj remen

Imam serijski 1500km ako je pređeno s njim,ali zasto nebi s kevlarom to stimalo..mozda stvarno taj centralni feder zajebava stvarno neznam,jer kad ga ohlađenog upalim i zagrijem ide sve ok i nakon 20min ide slabo

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #24 : 01 Travanj, 2010, 17:34:56 »
e sry nisam citao temu od pocetka.. :icon_tongue:


Stavio ljubicasti centralni i lakse rolice..nesto se smanjila ta tromost,ali i dalje nije isti kad ga upalim i kad se vracam s voznje..nakon 15,20min voznje se tocno osjeti da slabije reagira na gas,sporije puni okretaje..kazem nesto je bolje ali nije to to..sta bi ga moglo tak zajebavat?

Offline Hindenburg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TeGoBa r50x
  • Moja Kaciga: Marushin 778
  • MojSetup: Polini sport 70
  • MojSpuh: Leo Vince ZX modded
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #25 : 01 Travanj, 2010, 20:51:19 »
Stavio ljubicasti centralni i lakse rolice..nesto se smanjila ta tromost,ali i dalje nije isti kad ga upalim i kad se vracam s voznje..nakon 15,20min voznje se tocno osjeti da slabije reagira na gas,sporije puni okretaje..kazem nesto je bolje ali nije to to..sta bi ga moglo tak zajebavat?

Imam isti problem....  :angry7:
Zeppelin is the future!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #26 : 02 Travanj, 2010, 14:19:13 »
stavi mu jos jednu sajbicu izmedju bolcne variomata i ventilatora  :icon_thumright:

idealno bi bilo da imas vise debljina na raspolaganju... probaj staviti 0.5mm, to se mora osjetiti, i ako bude previse, onda treba staviti malo tanje, tipa 0.2mm....

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #27 : 02 Travanj, 2010, 14:21:47 »
stavi mu jos jednu sajbicu izmedju bolcne variomata i ventilatora  :icon_thumright:

idealno bi bilo da imas vise debljina na raspolaganju... probaj staviti 0.5mm, to se mora osjetiti, i ako bude previse, onda treba staviti malo tanje, tipa 0.2mm....

Moram si to napravit..znas da smo stavljali onu jednu al neznam kolko je ona debljine...i da,kad stavim deblju sajbicu,jel remen vise dize ili ne?,zaboravio sam

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #28 : 02 Travanj, 2010, 14:26:19 »
Moram si to napravit..znas da smo stavljali onu jednu al neznam kolko je ona debljine...i da,kad stavim deblju sajbicu,jel remen vise dize ili ne?,zaboravio sam

vrlo vjerojatno ces imati manji top speed jer ce se remen malo manje podizati...

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #29 : 03 Travanj, 2010, 19:25:34 »
vrlo vjerojatno ces imati manji top speed jer ce se remen malo manje podizati...

A da probam s serijskim remenom?Ili federe na kuplungu da promjenim,oni su serijski...starno mi ide na zivce ta njegova tromost..a kad ga upalim vrti i previse..do 5,6 tisuca puni malo sporije i onda pukne odjednom brzo na 8800 8900..al da je barem tako uvjek..ni 10km ne prodje da se on utromi..

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #30 : 04 Travanj, 2010, 08:59:35 »
pregrijavanje loše utječe na sve komponente prijenosa... i federi kvačila se dosta griju, pogotovo kad je vani vruće, a toplina utječe na metal i federi postaju mekši... i centralni i na kvačilu...

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Federi kvacila
« Odgovori #31 : 05 Travanj, 2010, 13:19:36 »
pregrijavanje loše utječe na sve komponente prijenosa... i federi kvačila se dosta griju, pogotovo kad je vani vruće, a toplina utječe na metal i federi postaju mekši... i centralni i na kvačilu...

Ma to stoji al sumnjam da se pregrije nesto nakon 10minuta voznje,jos su i rupe na deklu izbusene..a ljetno vrijeme jos nije ni doslo..