Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zamjena pakni na Stalkeru  (Posjeta: 1544 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Zamjena pakni na Stalkeru
« : 18 Ožujak, 2010, 14:59:08 »
Imam ona 'slide' klješta (klipić samo sa vanjske strane), i trebao bi skinuti unutarnju pločicu (prema kotaču) šta stoji na dva klina (zaokruženo crvenim). Gornji klin je zaliven i ne dira se, a na donjem je gumica s vanjske strane kroz koju bi klin trebao izaći i sad nemam pojma kako maknut tu gumicu, dal je treba izvući na silu ili šta, ne bi htio zajebat nešto  :toothy11:






Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zamjena pakni na Stalkeru
« Odgovori #1 : 18 Ožujak, 2010, 15:19:22 »
ne, taj vijak se ne dira, odšarafi se samo ovak normalni, onda se kliještima stisnu kočiona kliješta da budu los i zakrenu se oko kućišta u toj nepomičnoj osovini i skineš pločicu..

Offline Trinad

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zamjena pakni na Stalkeru
« Odgovori #2 : 20 Ožujak, 2010, 00:37:17 »
ne, taj vijak se ne dira, odšarafi se samo ovak normalni, onda se kliještima stisnu kočiona kliješta da budu los i zakrenu se oko kućišta u toj nepomičnoj osovini i skineš pločicu..

E hvala legendo, evo uspio sam :notworthy:
Nisam te baš razumio za ono šta da odšarafim, one dvije šine šta sam zaokružio nisam dirao, samo sam rukama nosač klješta stisnuo prema klipiću (klještima) kako si rekao, nosač stisne šine i pločica ispadne van.
E sad ću otprt jenu žuju, u tvoje ime :zubo:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Zamjena pakni na Stalkeru
« Odgovori #3 : 20 Ožujak, 2010, 08:51:34 »
možeš i dvije, jer ja sam prestao pit  :icon_biggrin: