Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha neos 100 2T AC  (Posjeta: 10665 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zeto

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: okolica osijeka
  • Moj Skuter: yamaha neos 100cc
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: kupujem za skuter, ako netko ima
  • MojSpuh: -
Odg: yamaha neos 100 2T AC
« Odgovori #40 : 25 Siječanj, 2010, 17:36:08 »
ajd zeto javi kaj si dobil sa zx-om jer bi ja stavio također na minarelu 100 nekaj boljega,ustvari zasad uopče još nemam ništ.ja sam stavio mina na jedan stari skuter adly ali sam promjenio i prednje vilice i kotač stavio sa diskom.još me malo zeza vanjski izgled jer je ružan do bola al s tim se moram pomirit jer nemogu ništ napravit .za na posao če bit čist ok. :headbang:


nakraju za sada ništa od auspuha.......užas

dogovorim s čovjekom, kaže poslano sve 5......par dana kasnije šaljem pouku,jel poslano.......on: ma sve poslano kako sam rekao, ja čekam, a ništa od auspuha......i opet nakon par dana poruka......i kaže da mu se kao paket vratio,a meni nikakve obavjesti niti ništa......niti me itko zvao na mobitel, jer to je običaj kod HP ekspresa, pa ga probam nazvati poslije njegove poruke,al se nejavlja......nešto tu gadno smrdi.....kasnije provjeravam u HPu, ništa nije dolazilo niti se vratilo......eto s kakvim sam imao posla.....nevjerojatno

a ponuda nije bila loša, auspuh za 400kn, na slici čisto OK izgleda, nije problem, sredio bi ga (samo farba i čiščenje) važno da nema udubljenja......gledam takav na netu novi oko 180€.......
yamaha tzr 125
yamaha neos 100