Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ATV 150 problem :))  (Posjeta: 1097 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
ATV 150 problem :))
« : 01 Srpanj, 2007, 00:24:43 »
ovako. Svi več dobro znate da sam uspio rastopit na svom baotianu klip ventile svječicu oštetit cilindar i glavu. E sad to je bio jedinstven primjer. Nigdje nema u svjetu. E sad to se je dogodilo zato šta sam išo full gas 15 km ako ej neko čito onda zna  :icon_biggrin: . E sad moj frend ima atv 150 ccm motor je ono nov i gazi ga onako ne prećesto ali ga gazi  :laughing3: . Danas smo ga upalili malo ugrijali vozili se lagano i išli ga stisnut na ravnicu od negdje 400m. Stisne ga on prođemo negdje 300m i bummmmm. Isti zvuk ko meni na skuteru.... ja reko daj ključ za svječicu. Ako ej ista ko šta je meni bila maš isti problem ko ja. Odvrnem svjećicu ono isto ko meni. Ko da ju je neko prepilio. Došlepamo mi motor kod njega skinemo sve i eto ti. Isto sve ko meni na baotianu. Rastopljen klip ventili stopljeni sa klipo i još masu masu tih stvari je u kaosu.... E sad dali neko zna zbog čega je došlo do toga. To m je fakat čudno... Bilo mi ej čudno za mene a sa još i njemu....  :help:

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ATV 150 problem :))
« Odgovori #1 : 01 Srpanj, 2007, 10:02:28 »
Made in china,nemam što drugo reći :toothy12:
A znam i lika kojem su se na baotianu 125 u vožnji izderali navoji na onoj vidi na variomatu i kolo mu blokiralo sa 85km/h :laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: ATV 150 problem :))
« Odgovori #2 : 01 Srpanj, 2007, 16:30:39 »
ti nosis losu srecu onome sto vozis...  :icon_thumright:

mislim da je do paljenja, nisam siguran kod tih 4t masinica...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: ATV 150 problem :))
« Odgovori #3 : 01 Srpanj, 2007, 19:17:53 »
ne kuzim kakve bi to moglo imat veze sa paljenjem? možda misliš na fazu????  :dontknow:  :icon_scratch: