Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG friziranje cilindra  (Posjeta: 2484 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Piaggio NRG friziranje cilindra
« : 24 Lipanj, 2007, 23:35:33 »
Sad cu jos malo na serijalu NRG-a stavit Yasuni R,pa bih htio malo i frizirati cilindar,npr.da smanjim squish,podignem timing,pa me zanima kakve bi mi vi savjete dali...
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Piaggio NRG friziranje cilindra
« Odgovori #1 : 25 Lipanj, 2007, 23:43:55 »
Nitko nezna?A ima tko port mape od nekih 50ccm kitova?
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG friziranje cilindra
« Odgovori #2 : 26 Lipanj, 2007, 10:01:01 »
Sad cu jos malo na serijalu NRG-a stavit Yasuni R,pa bih htio malo i frizirati cilindar,npr.da smanjim squish,podignem timing,pa me zanima kakve bi mi vi savjete dali...

Ja ti prodam svoj cilindar  :icon_biggrin:

Reci na kolko bi smanjil squish i kak, zasto bi podizal timing ?
I ako neznas to raditi bolje nemoj ;)
Trgo - Prijevoz RT

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Piaggio NRG friziranje cilindra
« Odgovori #3 : 26 Lipanj, 2007, 11:56:46 »
Ja ti prodam svoj cilindar  :icon_biggrin:

Reci na kolko bi smanjil squish i kak, zasto bi podizal timing ?
I ako neznas to raditi bolje nemoj ;)
Squish na serijali znam da je velik,ali ga nebi puno smanjivao,onako u granicama normale...a timing kanala bi podigao da max snaga auspuha i cilindra budu tu negdje na istim okretajima...
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG friziranje cilindra
« Odgovori #4 : 26 Lipanj, 2007, 16:19:41 »
pobrusi samo ispušni u širinu možeš i u visinu pola mm, a squish skini da ti ostane min. 1 mm, prelivne ostavi kako jesu..

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Piaggio NRG friziranje cilindra
« Odgovori #5 : 26 Lipanj, 2007, 21:25:02 »
nemoj siriti preljevne kanale nego ih samo podigni jer ako ih siris bude ti se dosta smanjio vijek trajanja... vise nego sa podizanjem...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Piaggio NRG friziranje cilindra
« Odgovori #6 : 26 Lipanj, 2007, 21:30:24 »
Ma znam ja sve to,malo dignut i prosiriti ispuh,malo squish smanjiti....ali to nije to sta ja trazim...ja trazim kako napravit da max snaga cilindra se poklopi na istim okretajima ko yasuni r...
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: Piaggio NRG friziranje cilindra
« Odgovori #7 : 26 Lipanj, 2007, 23:20:22 »
Ma znam ja sve to,malo dignut i prosiriti ispuh,malo squish smanjiti....ali to nije to sta ja trazim...ja trazim kako napravit da max snaga cilindra se poklopi na istim okretajima ko yasuni r...

kanale sirit ali ne samo sirit sa bijasom kolu ujde unutra, treba naj dio koji je u cilindru a za to ti treba profi masinica i bijaksi i onda kad to napravis brusit ga na prvu specijalu i veci klip i ispuh mu sirit, pa onda squsih spustit na 0,7 ili 0,8,,,, svabe tako rade, meni bratic pokazo prek msn slike i kaze da skuter ide super al ima gore i malossi multivar i lakse role i nastelan prijenos inace nista od svega toga

al bolje ti se isplati kupit kit pa nastelat