Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pomoc ! Runner !  (Posjeta: 2865 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Pomoc ! Runner !
« : 16 Lipanj, 2007, 14:23:28 »
Ovako stavio sam Tecnigas Next - R ,Stage 6 top preformance remen,i rolnice sam bio kupio 5 grama i 4.5 grama.stavio sam to sve lijepo i probam prvo sa serijskim rolnicama ,motor ide ono ali opet se vuce ..stavim ja 5 grama stage  6 motor opet na startu se vuce ,stavim 4.5 rolnice motor ide mal bolje ali opet je start uzasan ,prije toga sam stavio zelen oprugice na kvacilo i fata oko 6.500 ....neznam te zelene ja mislim da su polini ...stavim ja od malosija onda 4 grama ,motor ide ono i bolje starta ali opet nije to to ...i nakraju ja uzmem rolne 3 grama i stavim,motor na startu jednostavno cupa ...do 60 navuce strahovito brzo i skoro da nema rupe u ubrzanju na pocetku...vrti se na neki 10800 obrtaja na ful gasu ide 83 sto je sasvim ok sa ovako lakim rolnicama ...ali jbg ak stavim teze odma mi nece da starta ali je krajnja ok !? ako mi neko moze pomoc i reci sta je problem bilo bi super,posto kod drugih kad sam cito na forumu  i na 4.5 rolnicama motor ide i starta super al kod mene nece,samo trzne na startu ono jedno pola metra  i onda polako krene jedno 5-7 metara ono jedva ide i onda krene kako treba ??nebi trebalo da su tako lagane rolnice idu ali jedino tako starta kako treba ...stimo sam karb ,kako god postelam nece da starta sa tezim rolnicama,,,,filter cistio,,,karb isto....neznam ,,eto hvala unaprijed na pomoci! :help: :help:  ??? :angry7:
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2007, 15:02:55 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline lik-bj

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bjelovar
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #1 : 16 Lipanj, 2007, 15:39:50 »
pa ako nemaš kit onda nemožeš baš nešto bolje očekivat
Kaciga glavu čuva,A što čuva kacigu?

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #2 : 16 Lipanj, 2007, 15:59:05 »
pa imo sam i na starom runneru samo sportski auspuh rr i malossijev remen i rolne isto malosijeve i starto je dosta bolje nego novi runner sad .....i nije normalno da pored mene stane speedfight 2 serijala ili neki drugi serijala skuter poput aprilie sr i da me ostavi na startu ??? i da se motor prvih 5-7 metara vuce koda startas biciklom ! kako ne mogu da ocekujem vise od toga ???ima dosta moji jarana isto sve serijala osim osve 3 stvarcice pa opet motori startaju bolje i sve, tako da nesto nije ok ??? , ajde ako ko moze pomoc  i zna u cemu je problem plz ...bilo bi super  :help:
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2007, 16:02:12 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #3 : 16 Lipanj, 2007, 16:14:38 »
pa ako nemaš kit onda nemožeš baš nešto bolje očekivat


nema to veze imao on kit ili ne

al definitivno ove role 3 grama su prelagane, ti moras dobiti da ti se motor vrti na nekih 9000-9500, kad to dobijes onda znas da ti je prijenos ustelan

...jebi ga igraj se sa rolicama, budi sretan sto imas obrtaljku

vidi temu od hellboy_90, posto i on ima problema sa stelanjem prijenosa na runneru sa next-r

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #4 : 16 Lipanj, 2007, 16:17:06 »
da bi se vrtio na 9000-9500 trebaju mi rolne 5 grama a na njima motor nece da ide uopste ,tj prvih 10 metara krece se nekih 5 km/h....jbg nakraju cu ga posut benzinom i zapalit i onda ce biti najbolje ....koje rolne bi trebala da budu ok ?? kod onog hellboy_ 90 su teze rolne jer ima multivar...koje bi kod mene trebala po vama ??? sad trenutno imam 5 g. 6g. 3g. imo sma i 4.5 ali dao drugu ,,snjima kad sam pokuso motor nije htio ici na startu uopste ,da ne treba mozda jace opruge na kvacilo,trenutno su neke zelene ja mislim polini, sad fata na 6500 ono trzne kak treba ???
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2007, 16:32:02 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #5 : 16 Lipanj, 2007, 16:43:09 »
da bi se vrtio na 9000-9500 trebaju mi rolne 5 grama a na njima motor nece da ide uopste ,tj prvih 10 metara krece se nekih 5 km/h....jbg nakraju cu ga posut benzinom i zapalit i onda ce biti najbolje ....koje rolne bi trebala da budu ok ?? kod onog hellboy_ 90 su teze rolne jer ima multivar...koje bi kod mene trebala po vama ??? sad trenutno imam 5 g. 6g. 3g. imo sma i 4.5 ali dao drugu ,,snjima kad sam pokuso motor nije htio ici na startu uopste ,da ne treba mozda jace opruge na kvacilo,trenutno su neke zelene ja mislim polini, sad fata na 6500 ono trzne kak treba ???

e da zaboravio sam da je kod hellboy-a multivar

inace znam da kad se kupuje zx da rolice budu 4,8 (zx, next-r isti k...)

mozda te taj remen zajebava, rekao bi da je onda siri od seriskog i mozda ti zbog toga zajeb..start

de ti kupi seriski remen i kupi malossijeve federe za serisko kvacilo (297454), fino stavi bijele ili zute pa vidi

kako je karb nastelan
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #6 : 16 Lipanj, 2007, 16:53:20 »
ok thx hvala na pomoci :) sutra cu to sve probat :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #7 : 16 Lipanj, 2007, 17:00:39 »
ok thx hvala na pomoci :) sutra cu to sve probat :)

pricekaj dok ostali kazu svoje  :hello:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #8 : 16 Lipanj, 2007, 19:02:50 »
hajde ljudi da cujem i ostale sta imaju da kazu ?? ? ;D :help:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #9 : 17 Lipanj, 2007, 09:45:02 »
a gle...stelanje kad stavis spuh ti nije sam tak...ak hoces da ti motor "ide" kak si ti zamislio god moras se dugo zajebavat s rolicama da piknes pravu gramazu, ne stavit opet pretvrde federe ni premekane ni nis...eto primjera radi...ja sam na svog SYM-a stavio tecnigasa, dva grama lakse rolice, zute federe kuplunga i ostavio serijski centralni i motor je htio poludit u ubrzanju...i odjednom nakon dva dana motor nejde niku, pretpostavljam da je centralni ipak bio premekan al tak sam ga prodal...neznam, igraj se i isprobaj jos nes pa javi rezultate...

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #10 : 17 Lipanj, 2007, 16:55:25 »
a dal si namijestio karb. smjesa ti treba bit dobra...pogledaj si svijecicu kakva je...al 3gr je fakat lagano..
bdw:di si kupio spuh i kolko si dao za njega (odg na pm :toothy10:)


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pomoc ! Runner !
« Odgovori #11 : 17 Lipanj, 2007, 17:33:51 »
kupi malossi garnituru federa i stavi žute, niko te neće imat u startu..
tak sam ja imo na zipu serijali sa spuhom, i role 4.8..