Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vivacity blokade  (Posjeta: 1989 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rYu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • Piji viski pusi travu kupuj se u pivi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: serijal
  • MojSpuh: serijal
vivacity blokade
« : 19 Rujan, 2009, 11:01:27 »
znaci imam nekoliko problema s  vivom city nezz imam li blokade jer po ravnom sam ga uspio nagurat 70 km/h imam neko sra*e na auspuhu i nesto s auspuha sto vodi prema motoru dali da skinem to obadvoje
kad stanem na semaforu poslje velike brzine osjeca se u deklu kao da valjcici skacu ko kokice sta da radim
auspuh onaj s katalizatorom
i da to sljepo crjevo jeli to onaj ko cep okrugli ili ona tanka kao cjev sto vodi tamo negdje prema motoru
« Zadnja izmjena: 19 Rujan, 2009, 11:40:36 rYu »

Offline pesek

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 119
  • Spol: Muški
  • moje gume mogu propasti samo zbog starosti...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 1A Igor Pesocki' s Art
  • Mjesto: Danilovgrad
  • Moj Skuter: peugeot vivacity silversport
  • MojSetup: nema kita
  • MojSpuh: šta će ti auspuh?
Odg: vivacity blokade
« Odgovori #1 : 19 Rujan, 2009, 16:54:46 »
znaci imam nekoliko problema s  vivom city nezz imam li blokade jer po ravnom sam ga uspio nagurat 70 km/h imam neko sra*e na auspuhu i nesto s auspuha sto vodi prema motoru dali da skinem to obadvoje
kad stanem na semaforu poslje velike brzine osjeca se u deklu kao da valjcici skacu ko kokice sta da radim
auspuh onaj s katalizatorom
i da to sljepo crjevo jeli to onaj ko cep okrugli ili ona tanka kao cjev sto vodi tamo negdje prema motoru
Otkini slijepo crijevo i zatvori rupu što ti ostane varenjem, onu tanku cjevčicu ne moraš skidati. I meni su rolne zveckale nakon skidanja blokade s variomata, tako sam vozio par tisuća km i nije bilo problema. Zamijenio sam te serijske rolnice (8g) sa 0.5g lakšim, računajući na malo bolji start. Nisam baš dobio na startu, ali se rolnice više ne čuju. Pokušaj staviti za 1g lakše malossi rolnice.
« Zadnja izmjena: 19 Rujan, 2009, 17:10:02 pesek »
rađe me kritikuj nego da me ignorišeš!

Offline rYu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • Piji viski pusi travu kupuj se u pivi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSetup: serijal
  • MojSpuh: serijal
Odg: vivacity blokade
« Odgovori #2 : 21 Rujan, 2009, 13:38:33 »
Otkini slijepo crijevo i zatvori rupu što ti ostane varenjem, onu tanku cjevčicu ne moraš skidati. I meni su rolne zveckale nakon skidanja blokade s variomata, tako sam vozio par tisuća km i nije bilo problema. Zamijenio sam te serijske rolnice (8g) sa 0.5g lakšim, računajući na malo bolji start. Nisam baš dobio na startu, ali se rolnice više ne čuju. Pokušaj staviti za 1g lakše malossi rolnice.
da stavim 7 grama ?

Offline pesek

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 119
  • Spol: Muški
  • moje gume mogu propasti samo zbog starosti...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 1A Igor Pesocki' s Art
  • Mjesto: Danilovgrad
  • Moj Skuter: peugeot vivacity silversport
  • MojSetup: nema kita
  • MojSpuh: šta će ti auspuh?
Odg: vivacity blokade
« Odgovori #3 : 21 Rujan, 2009, 20:55:15 »
da stavim 7 grama ?
Kod mene su serijske 8g, ali sam čitao da ima modela vivacity i s 8.5g rolnicama. To su sve nijanse, ali ako hoćeš baš da se zezaš s tim, onda uzmeš komplet rolnica s više težina pa kombinuješ dok ne nađeš optimalne. Evo kao na primjer
http://www.racing-planet.de/scootertuning-variomatik-abstimmkit-polini-verschiedene-abstufungen-p-25314-1.html?cPath=706_787_1052&sessID=40pefok4favro7ihdfb8tumq65q1autv
Te su rolnice napravljene samo da se odredi optimalna težina, ali ne i za normalnu eksploataciju. Znači odrediš težinu i kupiš komplet novih rolnica te težine.
rađe me kritikuj nego da me ignorišeš!