Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sijalice i felge  (Posjeta: 1920 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Sijalice i felge
« : 05 Rujan, 2009, 23:42:25 »
:hello: Imam novu SR. Radim na njoj projekt pa me zanima jesu li kod nje plastificirane felge jer ovo sredstvo skroz slabo skida boju, malo se počne guliti i hoće li desol-lavacol moći to skinuti?



I evo slike sijalica. Desno je ispravna, a lijevo je pokvarena, Pokušao sam skinuti sijalicu ali je pukla.



Sad me zanima je li moguće uopšte skinuti sijalicu i kako, htio sam staviti plave? I sad pošto sam jednu zajebao a jedna ovakva komplet košta 15 eura sad sam u govnima.

 :BangHead:

Znam da sam ova ista pitanja postavio na svom projektu ali jbg, slabo mi tamo odgovarate a stvar je hitna!

Offline Cobra

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka (Fakultetlija)
  • Moj Skuter: KYMCO Super 8 2t (PRODAN)
Odg: Sijalice i felge
« Odgovori #1 : 05 Rujan, 2009, 23:53:50 »
E za zarulju da ti kazem cini mi se da je to HB3 zarulja,ona ti inace ide u kompletu s tim postoljem,nemozes odvojiti posebno zarulju od postolja ili ti jacka.


Offline Luka_B

  • Tržnica : (+10)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 335
  • Spol: Muški
  • Ispostava Istok
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: Schuberth S1
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: Sijalice i felge
« Odgovori #2 : 05 Rujan, 2009, 23:55:56 »
ono desno na slici ti je komplet zarulja i neda se rastavljat, ovu ljevu si strgao, mislim da je to h8.

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Sijalice i felge
« Odgovori #3 : 06 Rujan, 2009, 00:03:55 »
Da to je H8, a u vraga neka se goni ako se ne može skinuti. Ali kako onda neki stave plave, možda skinu izolaciju, skinu onaj jack što ide u ovo i spoje neku plavu. Isplatnije mi je tako nešto uraditi nego kupiti ovakvu novu.

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Sijalice i felge
« Odgovori #4 : 06 Rujan, 2009, 00:06:51 »
E šta sad za felge, jesu li plastificirane i može li to desol-lavacol skinuti jer ovo g#vn% gore ne može?
« Zadnja izmjena: 06 Rujan, 2009, 00:13:34 EmirF121 »

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Sijalice i felge
« Odgovori #5 : 06 Rujan, 2009, 11:15:17 »
Evo još jedne slike, vidite ima i u sredini nekakv priključak , a ovi sa strane su za ove gore sijalice H8. Sad ne znam može li se na njega spojiti kakva sijalica ili možda na ove glavne žute priključke?


Pošto su ove gore H8 skupe a isijavaju bijelu svjetlost, a ja hoću plavu, da li je moguće priključiti recimo ovakvu sijalicu na ove priključke? Kod mene su ove 35W a ova je 20W.



Ili možda ovu koja je 35W



Evo sad sam gledao, sa onih priljučaka gore se mogu skinuti one žute plastike pa ispod imaju oni metalni kontakti, pa sam mislio priključiti ove sijalice:

http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/5768550000/Bulb+12V55W+H3+PK22s+Xenon+blue+light.aspx
« Zadnja izmjena: 06 Rujan, 2009, 12:20:37 EmirF121 »