Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tablica  (Posjeta: 7600 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: tablica
« Odgovori #40 : 08 Srpanj, 2009, 17:51:18 »
Ma jedino kod tebe jos orginalna tablica pa stavio :icon_biggrin:
ma ne diraj ti nju, mogu te zahebavat zbog toga, a ovako uopste ne uzgleda ruzno, jedino sto se...vidi :)
Hahaha, jedino što se... vidi, ma i za ovo me zahebvaju policajci, kažu da se ne vidi dobro. Jel se može kod nas pravit neki manji format kao u Hrvatskoj, ili nešto još manje?

Offline boss_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla,Banovici
  • Moj Skuter: aerox
  • MojSetup: TP Trophy
  • MojSpuh: Technigas
Odg: tablica
« Odgovori #41 : 09 Srpanj, 2009, 01:15:34 »
Hahaha, jedino što se... vidi, ma i za ovo me zahebvaju policajci, kažu da se ne vidi dobro. Jel se može kod nas pravit neki manji format kao u Hrvatskoj, ili nešto još manje?

sve se moze napraviti :icon_biggrin: samo je pitanje kada ces naletiti na nekog ko neda pricati sa sobom, i eto kazne :dontknow:

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: tablica
« Odgovori #42 : 10 Srpanj, 2009, 01:19:20 »
Hahaha, jedino što se... vidi, ma i za ovo me zahebvaju policajci, kažu da se ne vidi dobro. Jel se može kod nas pravit neki manji format kao u Hrvatskoj, ili nešto još manje?

evo ti pa procitaj..

Član 21.
(Registarske tablice za motocikle i bicikle sa motorom)

(1) Za motocikle i bicikle sa motorom izdaje se jedna registarska tablica dužine 240 mm, visine 130 mm i
širine 1 mm. U pogledu boje, brojnih i slovnih oznaka ne razlikuju se od registarskih tablica za motorna vozila.
(2) Izgled registarske tablice za motocikle i bicikle sa motorom dat je u Prilogu broj 5 ovog Pravilnika i čini
njegov sastavni dio.



nasa tablica je isto bilbord i moze sluziti kao dodatni spojler... :laughing3: