Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ROX i TT mali info  (Posjeta: 1264 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
ROX i TT mali info
« : 06 Lipanj, 2009, 08:48:07 »
Znaci na rox je stavljen leo TT i rolice 3,5 grama jer sa 4,3 koje je dobio s njim motor ne ide nikako,sad sa 3,5 ima ubrzanje al tek negdje na 20 kmh... ovo prije jako slabo.Stavljeni su federi sto se dobiju uz auspuh oni zuti. E sad dali mozda treba mijenjat centralni ili samo da pokusam naci odgovarajuce rolice... Nije vrag da trebaju lakse od 3,5. I da,sve je serijski.. variomat isto serijski..

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #1 : 06 Lipanj, 2009, 10:11:01 »
stavi malo teze, oko 4 grama, ne mora nuzno znacit da ces sa ful laganim imat bolji start jer cesto ides u razvrtavanje i gubis sve... a probaj i malo tvrdje federe, ovi od leovincea znaju ne valjati, ko u mom slucaju poslje par mjeseci koristenja..

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #2 : 06 Lipanj, 2009, 10:34:35 »
Nezz da probam vratit serijske federe..??

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #3 : 06 Lipanj, 2009, 10:47:20 »
Znaci na rox je stavljen leo TT i rolice 3,5 grama jer sa 4,3 koje je dobio s njim motor ne ide nikako,sad sa 3,5 ima ubrzanje al tek negdje na 20 kmh... ovo prije jako slabo.Stavljeni su federi sto se dobiju uz auspuh oni zuti. E sad dali mozda treba mijenjat centralni ili samo da pokusam naci odgovarajuce rolice... Nije vrag da trebaju lakse od 3,5. I da,sve je serijski.. variomat isto serijski..
za to sta ti govoris da ne vuce do nekih 20kmh to rijesavaju federi,a centralni sto ali on ti kroz cijelo ubrzanje digne okretaje znaci snjim ces dobit npr od  pocetka do kraja vrtit ce vece okretaje

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #4 : 06 Lipanj, 2009, 12:40:00 »
Stavi 0,2-0,4 mm šajbicu između bolcne i ventilatora i stvar rješena  :icon_thumright:

I naravno da staviš tvrđe federe kuplunga koje si već stavio, i rolice ostavi 3.5. Makar bi 3,7 bile još bolje ako se ne varam. BTW, ako je Dellorto 12 onda ide 86 dizna unutra  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #5 : 06 Lipanj, 2009, 17:15:56 »
Stavi 0,2-0,4 mm šajbicu između bolcne i ventilatora i stvar rješena  :icon_thumright:

I naravno da staviš tvrđe federe kuplunga koje si već stavio, i rolice ostavi 3.5. Makar bi 3,7 bile još bolje ako se ne varam. BTW, ako je Dellorto 12 onda ide 86 dizna unutra  :icon_thumright:

Ok,hvala...probat cu tako

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #6 : 16 Lipanj, 2009, 18:39:19 »
Stavi 0,2-0,4 mm šajbicu između bolcne i ventilatora i stvar rješena  :icon_thumright:

I naravno da staviš tvrđe federe kuplunga koje si već stavio, i rolice ostavi 3.5. Makar bi 3,7 bile još bolje ako se ne varam. BTW, ako je Dellorto 12 onda ide 86 dizna unutra  :icon_thumright:

jel treba maknuti staru sajbicu koja se nalazi ili da stavim na nju ovu :headbang: :headbang: novu?? stavili smo trvđe federe...


Offline nacku_vu

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vukovar
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: ogrebana
  • MojSetup: nema
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #7 : 17 Lipanj, 2009, 19:03:37 »
zna li itko odg na ovo. hitno mi je dok jos imam di to napraviti :dontknow: :dontknow:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #8 : 17 Lipanj, 2009, 19:10:19 »
jel treba maknuti staru sajbicu koja se nalazi ili da stavim na nju ovu :headbang: :headbang: novu?? stavili smo trvđe federe...


trebaš na nju staviti, ne skidati, ili ako skidaš naći neku koja je debela kao ta koja je trenutno gore + debljina ove koju misliš stavit, ugl cilj je proširit to sve skup

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #9 : 17 Lipanj, 2009, 20:33:18 »
trebaš na nju staviti, ne skidati, ili ako skidaš naći neku koja je debela kao ta koja je trenutno gore + debljina ove koju misliš stavit, ugl cilj je proširit to sve skup
:icon_thumright:potpis,tak sam si i ja metnuo sajbicu

Offline nacku_vu

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vukovar
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: ogrebana
  • MojSetup: nema
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #10 : 17 Lipanj, 2009, 20:51:51 »
jesi li ista dobio sa tom sajbicom

Offline nacku_vu

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vukovar
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: ogrebana
  • MojSetup: nema
  • MojSpuh: leo vince zx
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #11 : 18 Lipanj, 2009, 13:12:21 »
Stavi 0,2-0,4 mm šajbicu između bolcne i ventilatora i stvar rješena  :icon_thumright:

I naravno da staviš tvrđe federe kuplunga koje si već stavio, i rolice ostavi 3.5. Makar bi 3,7 bile još bolje ako se ne varam. BTW, ako je Dellorto 12 onda ide 86 dizna unutra  :icon_thumright:

dali si ti mislio sajbicu 2-4 mm? zato sto nema nigdje sajbice od 0,2-0,4 mm za kupiti.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #12 : 18 Lipanj, 2009, 14:12:04 »
dali si ti mislio sajbicu 2-4 mm? zato sto nema nigdje sajbice od 0,2-0,4 mm za kupiti.

Naravno da ima. Stage6 na Scooter Attacku i SIP-u, imaš šajbica na Scooter Centeru i još k tome dolazi jedno malo pakovanje sa TOP variomatom  :icon_thumright:

Ako već imaš šajbicu na variomatu cca 1 mm onda ti definitivino trebaju tvrđi federi kuplunga ili ti je remen preširok  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline djsmola

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 701
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: Shark S500
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: ROX i TT mali info
« Odgovori #13 : 18 Lipanj, 2009, 14:59:37 »
Naravno da ima. Stage6 na Scooter Attacku i SIP-u, imaš šajbica na Scooter Centeru i još k tome dolazi jedno malo pakovanje sa TOP variomatom  :icon_thumright:

Ako već imaš šajbicu na variomatu cca 1 mm onda ti definitivino trebaju tvrđi federi kuplunga ili ti je remen preširok  :dontknow:

Sad su malossi zuti federi, cinio mi se da su  tvrdji od onih sto se dobiju uz tt-a,da vec ima jedna sajbica od cca 1mm,za remen neznamo,remen je malossi special

Koje federe bi trebalo stavit?
« Zadnja izmjena: 18 Lipanj, 2009, 15:01:41 djsmola »