Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Lezaji radilice  (Posjeta: 6396 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Lezaji radilice
« Odgovori #20 : 01 Svibanj, 2008, 01:06:16 »
Imal koyo ležaje sa metalnim kavezom 20000km onda rastavio makinu bili još dobri,kupio ponovno koyo vozio 10000km i rastavio ponovno zbog slaganja mašine,sada naručil C4 sa teflonskim kavezom od SKF,došli nekom greškom C4 sa metalnim kavezom tako da ću njih ubost,iskreno ovi Koyo izgledaju milijun puta kvalitetnije nego SKF,ali nije bitno koji su svi će biti dobri,vani ljudi stavljaju na mašinu sa 2fast kitom koja je slagana za drag C3 ležaje sa metalnim kavezom :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Lezaji radilice
« Odgovori #21 : 01 Svibanj, 2008, 23:01:23 »
Kupio sam novi lezaj za osovinu primara sa teflonskim kavezom, jbg da sam znao da je unutra sa metalnim uzeo bih ga, ali nagovorio me i trgovac, a i prije je bio sa teflonskim vec raskliman kavez....

Kad sam upresao lezaj na osovinu, osovina ima lufta, kao kada radilica ima, malo lijevo desno, gore dole. Jednostavno klima se. Dok ovaj serijski sa nekakvim mrcinskim kavezom nema ni mikrometra lufta. Zapravo kavez se klima.

Dobro je black rox rekao da izgledaju mnogo bolje i kvalitetnije na prvi pogled serijski lezaji.

Kada sam sve namontirao osjeti se vrlo mali luft, gotovo zanemariv, ali osjeti se. Dosta je ublazio drugi lezaj u bloku pa se klimanje ne osjeti toliko.

Offline cvele60

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2307
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nis
  • Moj Skuter: Keeway 70
  • Moja Kaciga: taiwan helmet
  • MojSetup: S6 sport, PHBG19,+25% primar,mina CDI...
  • MojSpuh: s6 pro replica
Odg: Lezaji radilice
« Odgovori #22 : 01 Svibanj, 2008, 23:41:35 »
E jb* a ja u rezervi imam skf c4 tn9 kad odu ovi [jos uvek fabricki c3]

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Lezaji radilice
« Odgovori #23 : 08 Lipanj, 2009, 11:50:01 »
jest da je stara tema,al zsto da otvaram novu kad mohu i ovde  :icon_biggrin:

htjeo sam pitat

evo posto mi otisli skf c4 po 3 put vec,zanima me dal je metoda upresavanja lezaja pogresna za c4,dal ih je bolje ugradjivat nekom drugom metodom.

onak sve pet majstor ugradi tako upresavanjem i lezaj mi rikne za 200km,i to samo ljevi,sad neznam jest da su mi bili klizaci u banani jebenoj,dal je moglo zbog toga toko brzo otic,sad imam doma opet c4 skf i pripremam se za ugradnju,a i zamjenio sam klizace...pa reko da pitam prvo vas  :icon_thumright:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Lezaji radilice
« Odgovori #24 : 08 Lipanj, 2009, 13:18:22 »
Najbolja je metoda zagrijavanje bloka pa da lezaj samo upadne u blok bez upotrebe bilo kakve sile a za slucaj da nemas cime zagrijati blok ima se kod SKF distributera kupiti sprej sa LN2 koji zaledi lezaj na -43 i samo upadne u blok kao od šale.Kasnije trebas radilicu uvuci i lezaj uz pomoc nekog alata (radapcigera), a ne da je natezes blokovima ili nedaj boze cekicem.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Lezaji radilice
« Odgovori #25 : 08 Lipanj, 2009, 13:58:33 »
Eto, Koyo Japan C3 6204 sa metalnim kavezom drži već preko 22 tisuće km  :icon_thumright:

Bitna je kvalitetna montaža  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Lezaji radilice
« Odgovori #26 : 08 Lipanj, 2009, 14:36:30 »
Najbolja je metoda zagrijavanje bloka pa da lezaj samo upadne u blok bez upotrebe bilo kakve sile a za slucaj da nemas cime zagrijati blok ima se kod SKF distributera kupiti sprej sa LN2 koji zaledi lezaj na -43 i samo upadne u blok kao od šale.Kasnije trebas radilicu uvuci i lezaj uz pomoc nekog alata (radapcigera), a ne da je natezes blokovima ili nedaj boze cekicem.

Kolko love je taj sprej ??? Jako kosrisna stvar...
Potpis

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Lezaji radilice
« Odgovori #27 : 08 Lipanj, 2009, 16:19:29 »
Evo bas sam provjerio i kosta oko 12 eura.

A cini mi se da je oko 400ml.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle