Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: uvjek spreman, neka vožnjica i uživancija, na bliže, dalje ili još dalje  (Posjeta: 1828 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sek7000i

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moja Kaciga: Uvex WING RS 74
evo ja sam poprilićno nov na ovom forumu,ali uvijek spreman za neku vožnjicu sa skuterom, pa ćak i na dalje. 22.03.2009 sam bio do nove gradiške 340km, popio kavu i doma, a u 9mj prošle godine bio do trakošćana cca240km . inaće sam iz zagreba, dubrava. Ako ima još neki avanturista nek se javi na pm ili na 0918904259 sms ili ovdje na ovu temu, mjesto sastanka kod stadiona ili po dogovoru.  :icon_thumright:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
evo danas ti se dogovoaraju za voznjicu...idi upoznaj ekipu pa se cujete za dalje!  :icon_thumright:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
javi se u temu "neki meet" i tamo se dogovori s ekipom i upoznajte se... :icon_thumright:

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
nazvat cu ga ja.... i rec mu da dode na kintg crosss
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Evo i ja sam iz dubrave i često se vozim pa se javi za đireve  :headbang:
Potpis

Offline Hinjavac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 353
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Capljina/Metkovic/Zagreb
  • Moj Skuter: VXR
  • MojSetup: Malossi:tork,multivar,delta,belt i filteri oba dovoljno za sad
  • MojSpuh: Serdarevi?
joj joj baš ste mi kuul jeli mogu ja sa vama :)))

zezam se. sek7000 je išao sa nama neki dan do bedekovčine i nije fer od njega ima 400ccm pa nas pere ali nema veze naći ćemo mi njemu mane. Btw kralju kad se ide nekuda zovi znaš da smo u susjedstvu svi tu.
Letio sam i sa trosovincem a ne sa 2 tocka.

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
evo ja sam poprilićno nov na ovom forumu,ali uvijek spreman za neku vožnjicu sa skuterom, pa ćak i na dalje. 22.03.2009 sam bio do nove gradiške 340km, popio kavu i doma, a u 9mj prošle godine bio do trakošćana cca240km . inaće sam iz zagreba, dubrava. Ako ima još neki avanturista nek se javi na pm ili na 0918904259 sms ili ovdje na ovu temu, mjesto sastanka kod stadiona ili po dogovoru.  :icon_thumright:

Ja nisam nit znao da si to ti lol. Inače za đir se javi kad očeš , vidiš i sam vjerojatno da se stalno vozimo mi tu iz dubrave  :) .
Potpis

Offline sek7000i

  • Tržnica : (+4)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moja Kaciga: Uvex WING RS 74
vidim ja da se vozikate svaki dan, ali nisam znao da idete na dalje ture. antun se još poslje bedekovčine vozio 2 sata, stvarno ima volje. čujemo se ak bum išo negdje, a također i vi zovite. imam ja još par skutera, ali ovaj je jedini jači  regan.

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Vozili smo se mi svi poslje bedekovčine dok nas kiša nije ulovila.  :laughing7: Samo kaj se on jedini čuje  :toothy12: . Naravno zovemo. Za dalje ture smo uvjek  :icon_thumright:
Potpis