Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: MHR Wing Bell pitanje??  (Posjeta: 2853 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: MHR Wing Bell pitanje??
« Odgovori #20 : 01 Veljača, 2009, 20:09:45 »
pa recimo imaš midrace scoot poštelan...... puštaš gas i kočiš pred krivinom dodaješ gas kroz krivinu i kvačilo spaja na nekih 7-8 trpm i spuh u tom momentu dolazi u powerband,velika je mogučnost sa težim zvonom da če ti okrenut točak i da če se scoot zaguzat na dodavanje gasa na izlasku iz krivine ili čak dignut na zadnji,zavisi od načina vožnje......lakše zvono neče tak brutalno spojit i tečnije prođeš krivinu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: MHR Wing Bell pitanje??
« Odgovori #21 : 01 Veljača, 2009, 20:17:12 »
e hvala puno :D

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: MHR Wing Bell pitanje??
« Odgovori #22 : 01 Veljača, 2009, 21:17:25 »
hvala na odgovorima :) mah uzeo sam davno wingbell i i sad je ko novo ..ja njim zadovoljan..nego gledam druga zvona i jeftinija cak imaju vece rupe pa reko sto nebi i ja napravio..konto sam da bi dobio bolje hladenje tamo...ali vidim da grijsim tako da nista od toga :) thx na odgovorima jos jednom :)
Valentino Rossi 46!!!!!