Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dodo-biker sa njuskala??  (Posjeta: 3065 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alexandar_aco

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
Odg: Dodo-biker sa njuskala??
« Odgovori #20 : 03 Listopad, 2021, 22:34:23 »
Domagoj Zado se decko zove.Nikad mi se nije dopao,jer uvijek ima neki nastup s visoka i kad kupuje nudi kikiriki,a kad prodaje trazi cuda,a 80% dijelova koje prodaje je teški šrot.
Ali sto se tice BB dijelova cijene su skocile u nebo i daleko su precijenjeni dijelovi.Po Njemackoj i ostalim zemljama da ne govorim...

tako za BB(180 matica van) blok u mint stanju dobijes 400e bez problema,200e sm06 auspuh u top stanju,na cijeni su jos zadnja felga,uredni airboxi,plastika hladjenja itd.

Sreca pa sam izaso iz tog svijeta prodaje rabljenih dijelova ali sve sto mogu reci da je dodo biker imao izvrsnog ucitelja i mentora sto se tice toga od cijena pa sve do vrijedjanja klosarije koja ima ideju da ce danas kupiti dio za SP180 za dvije kune. Mogao bi ga bas nazvat pa da odradimo jedan foto session naseg back up lagera koji nije na prodaju pa da malo vlazite gace na kolicinu blokova i cilindara i naljepnica i sveg sto se vise nemoze kupit niti ce se ikome ikada prodati vec sluzi za vlastito napajanje ociju tokom meditacije u garazi.

Tebi se na prvu nije dopo..cuj ti to. Nije se tebi cijena dopala a ne on sam.
Misliš bila je bežanija u London a svoje znanje u ciganjenju si prenio na nasljednika o kojem je sada tema?

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Dodo-biker sa njuskala??
« Odgovori #21 : 04 Listopad, 2021, 09:26:41 »
U svakom slučaju bolje da je završio u Londonu nego u Ritopeku  :laughing7:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"