Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Beluga 125 - Neće da upali  (Posjeta: 779 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline HanoZe

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zenica
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 125cc
Yamaha Beluga 125 - Neće da upali
« : 27 Veljača, 2019, 19:23:12 »
Imam problem sa motorom već par dana sve je teže i teže palio ujutro kod prethodnog vlasnika,pa mi ga je jeftino dao mislio sam da je zapušen karburator ili tako nešto.Uzeo sam ga i ujutro sam ga klemao i poslije jako dugo vremena on upali i čitav dan dok je vruć on pali na pola 'ključa' , sve dok se ne ohladi onda opet ista muka.Svjećica baca iskru kupio sam 2 promjenuo i ništa,gorivo dolazi svjećica mokra i crna poslije dugo verglanja,gledao ventile usisni je bio skroz zategnut samo malo sam ga olabavio,karburator vadio čist i čito sam po forumima i shvatio da bi mogao problem biti u električnom čoku,skinuo sam ga i direktno spajao na akumulator i iglica se ne pomjera.Takodje ta iglica unutra sama ispada ne znam bili to smjelo?
Uglavnom mislim da je do toga ali nisam siguran jer i kad mu ubacim gorivo direktno u cilindar on ne će upalit.Kompresije ima jer on ako upali on čitav dan pali normalno.Neće da radi na leru i nekad ga zna tušit do pola gasa al od pola vuće ekstra.
Pošto ne mogu nigdje naći ovaj el čok ,mogu li kako da ga napravim da radi ručno?
Imate li kakav savjet ne znam šta da radim više. ??? :help: