Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SF2 variomat  (Posjeta: 4673 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: SF2 variomat
« Odgovori #20 : 18 Kolovoz, 2015, 20:31:28 »
aco sta pricas ti. nema teorije da seriala sa serijskim spuhom dize na zadnji a nejde sigurno ni blizu 70cc

 Sa tim rolicama i kvacilom ak ima tvrde federe mogao bi, ali zato nejde 70 po satu vjerojatno

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: SF2 variomat
« Odgovori #21 : 18 Kolovoz, 2015, 21:41:24 »
Imam ja polini speedcontrol vec 6 godina sigurno i preko 40k km sam presao na dva skutera. S prvim 10 pa sad jos 30k km. Kad sam ga stavio novog nije mi radio fino. Uzimao mi je krajnju a start je bio odlican i onda sam malo studirao i uvidio da ne dize remen do kraja pa sam mu malo otorakrio bolcnu. Skino sam joj 2mm i sa 4 posloske od po 0.5mm sam stelovao remen da imam i krajnju a da start ostane koliko god moze dobar.
Promjenio sam u tih 40k km 4 auspuha,TT ZX polini4race 2 i sad je yasuniR ,kako sam dobio rolnice uz prvi TT 6,7gr tako sam ih poceo voziti i samo sam ih olaksavao kako sam mjenjao auspuhe i vozim ih dan danas. Znaci presle su gotov 40 000km i i sad su ko nove samo sto su sad teske oko 5.2gr.

Znaci setup prenosa mi je
Malossi special belt
Polini vario sa 5.2gr leovince role
Polini G2 kvacilo,stage6 zvono i serijska centralna opruga meksa,ima isto i serijska tvrdja verzija al nije mi se svidjela.

I sve ovo oduvijek radi na 70ccm,nisam nikad vozio 49ccm osim par dana izmedju dva kita.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle