MojSkuter.com FORUM
Tehnički kutak => Tehnička pitanja => Autor teme: manga46 - 09 Svibanj, 2026, 10:34:38
-
Pozdrav, može pomoć.
Peugeot sf 2, 50ccm, LC, serijala više manje sve. Skuter nakon par dana stajanja dugo vergla dok upali (navlači gorivo). Napomena, ako stoji (ne palim ga) dan - dva bude sve uredu upali na zub, problem se javi nakon stajanja 3 i više dana. Kada upali normalno vuče.
Do sad sam proba:
-čistio karburator, sve dobro propuha, plovak podignut zatvara, spusten otvara
-Ispita čok, izlazi 5-6 mm (a i kad skuter upali radi u većim okretajima, pa se za minut dvi smiri)
-nova su crijeva goriva, svjećica
-vakum pumpa ispitana čini mi se da radi normalno(kad na usta povučem vakum gorivo ide kad prestanem stane)
-dizna mislim da je 60, zrak na 1.5 krug (proba sam i malo otvarat i zatvarat ali nista)
- smjesa po svjećici mrvicu bogata, ali mislim da to nebi triba bit problem
- usisne lamelice izgledaju ok
- skuter na leru radi normalno i normalno vozi
Ima li neko neki savjet jos sta da probam, najveći mi je problem šta svaki put moran čeka 3 - 4 dana da provjerim.
Proba sam nakon par dana skinit karburator da vidim ima li u čašici goriva, i čini mi se da možda fali malo
Nigdi ništa na curi!
-
Stavi dulje crijevo (cca 30cm) od odzraka fergazera prema podu jer ti na odzraku fergazera isparava gorivo.
Nece rjesiti kompletan problem ali ce ga reducirati dodatno.
-
Iz nekih karburatora ispari gorivo i to je tako. Nikad nisam nasao rijesenje za to
-
A nije ovo sigurno normalno, nešto me zeza a nemogu skužit šta. Jer nije normalno sa nakon 4 dana stajanja skutervergla 40 sek da upali, a nakon dan dva upali na zub
-
Kineski 2t imaju taj problem nakon stajanja nekoliko dana.
I delorto izgubi gorivo ako stoji mjesec dana
Uglavnom tesko je naci rijesenje za taj problem.
Cok vice gorivo sa dna casice i tu bi trebalo bit dovoljno ali nema.
Uglavnom ako ti skuter stoji 4 dana probaj skinut vakum crijevo i napravit vakum na usta da se karb natoci do vrha i tada bi trebao upalit normalno ako je do toga. Tako sam ja radio na kinezu i kad ima gororivo u karbu pali iz prve.
-
Šta je najzanimljivije, nakon par dana skida sam čašicu i goriva ima, fali jako malo do normalne razine. Naravno kad stavim ruku na misto filtera, vergla puno kraće dok upali.
Karburator je gurtner orginal, znam da ima kupit zamjenski ali su loši, ima sam do sad sigurjo 5-6 pezola tako da senemogu pomirit s ovim, svi su unutar tjedan-dva palili relativno brzo
-
fali ti tocno toliko da dode do dizne kako treba.
Stavi dugo crijevo na frgu i poboljsat ce se.
Ali rjesenje nije verglati pola minute nego verglat 3 sekunde cekas 5 verglas 3 sekunde i palit ce.
Nemoze ni gorivo poteci samo tako
-
Kupia sam drugi polovni orginal karburator, danas sam ga očistia i montira, pa ćemo vidit.
-
S ovim drugim karburatorom izgleda da pali dobro. Sad me zanima sta moze bit u karburatoru lose pa da ostane bez goriva, jer da ispari isparia bi iz svakoga. Ima na gmoto uzet nekakav set za reparaciju, pa da probam s tim, nek stoji za rezervu, žao mi ga bacit kad je sve odlicno osim sta nakon 3 i vise dana duze vergla.
-
obrati paznju kod setova za reparaciju, ja sam prije cca 4-5 godina trazio i jedva naso neki kineski set, ali iz toga seta nije nijedna dizna ili gumica odgovarala...
Mozes kupiti litru najjeftinijeg octa, i komplet rastavljen karb potopiti u teglu .. provjeravaj ga svako toliko da ne pojede previse aluminij... za mesingane djelove nije problem..
-
Prijatelj ima i ultrazvučnu kadu, mogu probat oprat, pa šta bude... Volio bi možda promijenit gumice i ventil plovka....
-
Prijatelj ima i ultrazvučnu kadu, mogu probat oprat, pa šta bude... Volio bi možda promijenit gumice i ventil plovka....
alkoholni ocat zagrijani plus sodabikarbona je jače nego ultrazvučna kada
-
Ali nije problem u cistoci karba. On je cist i radi dobro.
Isparavanje goriva je problem koji je tesko rijesit jer mora imat odusak koji je tvornicki tu.
Mozda ideja da se prebrtvi poboljsa situaciju jer sigurno i na brtvama nesto isparava bez obzira sto je suh na pogled
-
Prijatelj ima i ultrazvučnu kadu, mogu probat oprat, pa šta bude... Volio bi možda promijenit gumice i ventil plovka....
alkoholni ocat zagrijani plus sodabikarbona je jače nego ultrazvučna kada
ocat je kiselina, soda je luzina, ako ih stavis zajendo, neutraliziraju se, ide ili jedno ili drugo.. meni je ocat radio posao.. pogotovo kod skidanja hrdje..
-
Prijatelj ima i ultrazvučnu kadu, mogu probat oprat, pa šta bude... Volio bi možda promijenit gumice i ventil plovka....
alkoholni ocat zagrijani plus sodabikarbona je jače nego ultrazvučna kada
hahah, Jadrankine kućne čarolije... proba si koristit ultrazvučnu kadu pa znaš? i proba si razne tekućine za pranje dijelova? Možda bi onda bilo najbolje stavit ocat u ultrazvučnu kadu, pa bi bilo najbolje pranje?
-
Ali nije problem u cistoci karba. On je cist i radi dobro.
Isparavanje goriva je problem koji je tesko rijesit jer mora imat odusak koji je tvornicki tu.
Mozda ideja da se prebrtvi poboljsa situaciju jer sigurno i na brtvama nesto isparava bez obzira sto je suh na pogled
Sumnjam malo i u isparavanje. Isti skuter, isti model karburatora, iste postavke karburatora, isti odušak... i navodno iz jednoga isparava iz drugoga ne...
-
Prijatelj ima i ultrazvučnu kadu, mogu probat oprat, pa šta bude... Volio bi možda promijenit gumice i ventil plovka....
alkoholni ocat zagrijani plus sodabikarbona je jače nego ultrazvučna kada
hahah, Jadrankine kućne čarolije... proba si koristit ultrazvučnu kadu pa znaš? i proba si razne tekućine za pranje dijelova? Možda bi onda bilo najbolje stavit ocat u ultrazvučnu kadu, pa bi bilo najbolje pranje?
govorim ti ovo kao netko tko je restaurirao 15 skutera u šaraf... možda se čini kao zajebancija, ali probaj pa ćeš znati. samo napravi to na otvorenom, nikako unutar kuće.. razlog ćeš već saznati ... :toothy3:
-
Prijatelj ima i ultrazvučnu kadu, mogu probat oprat, pa šta bude... Volio bi možda promijenit gumice i ventil plovka....
alkoholni ocat zagrijani plus sodabikarbona je jače nego ultrazvučna kada
hahah, Jadrankine kućne čarolije... proba si koristit ultrazvučnu kadu pa znaš? i proba si razne tekućine za pranje dijelova? Možda bi onda bilo najbolje stavit ocat u ultrazvučnu kadu, pa bi bilo najbolje pranje?
govorim ti ovo kao netko tko je restaurirao 15 skutera u šaraf... možda se čini kao zajebancija, ali probaj pa ćeš znati. samo napravi to na otvorenom, nikako unutar kuće.. razlog ćeš već saznati ... :toothy3:
da nisam proba nebi komentira... ali hvala na savjetu :notworthy: